На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Нотатник "Тутбулів"

Фома Пугаляк, 23.03.2010 рокуПриємно мати нотатник. Такого типу, в який можна записувати всілякі фрази, короткі думки та розмаїтості. Зайшовши у зал очікування в мене загорілися очі – стільки всього на стінах. І от зараз, допоки Коля і Жид бавляться в «десятку», як вони це називають, ходжу та нотую.

СТЬОПА КЛЬОВИЙ ПАЦАН. БЕРЕ В РОТ. Ми в очікуванні того покидька, який вбив вже троє людей. Не основна група – основна пильнує містечко на автовокзалі та придорожніх зонах. До начальства дійшла малява, що сьогодні він має з’явитися знову. ДИБІЛИ НЕ ПИШІТЬ НА СТІНАХ. ІРА 8086551244* ДАЄ ЗА 5 РУБЛІВ. Ми звичайно ж, в цивільному, щоб не настрашити того серійного.

- Колян, - запитую я, - а скільки треба замочити щоб стати серійним маніяком?

Колян відповів, не відриваючись від гри і згортаючи дві купюри, примружив одне око:

- А скільки треба серій щоби фільм став серійним?

- А багатосерійним? – перебив Жид і загикав (це так він сміється – гуик, гуик, хіс, гуик, гуик, хіс) .

Відповіді не могло бути. ТУТ БУВ ВІТАЛЯ І Я І Я І Я ТОЖЕ. Начальник наказав не піднімати лишньої пилюки, отож повинні були перечекати до приїзду в цьому залі. Мушу зауважити – пилюку тут просто неможливо не піднімати. ЧАПАЄВ І ЛИСИЙ ДРУЗЬЯ НАВІК. Отакі зали очікування невідомо чого завжди в пилюці, адже місцеві їх уникають, мовляв, місце для бомжів. Того ми зараз можемо бути самі й вільно балакати. ЛЮБОВ - ЦЕ РІКА, В ЯКІЙ СИДЯТЬ ДВА ДУРАКА. ЖЕНЯ І ВІТЯ.

- Іван, а чого в тебе поганяло «жид»? – запитав я, щоб не привертати уваги до свого заняття.

- Тобі яка хрін різниця?

- То він колись розказав, що його так перша жінка називала. І так прилипло, як чорт до сухої грушки. Розкажи малому най посміється, - сказав Коля і взявся чухати шию. Пилюка. ПАЦАНИ З КОМАРНА ГАНДОНИ. НЕ ПИСАТИ ПО СТІНАХ.

Їх гра полягає в тому, що кожен з них бере 10 купюр в 1 гривню. І кожна купюра має мати іншу останню цифру. Потім кожен перемішує купюри і викладають одночасно – в кого більша цифра вкінці, той і виграв. ПАЦАНИ ДЗВОНІТЬ 80547742217. Але 0 забирає 9. 50 CENTS. Є така гра «війна» в гральних картах. Але нам заборонено грати в карти на завданні. Та й карти хулі дають, - сказав нині Жид. Йому явно везло більше аніж Миколі. ТУТ БУЛА ГРУПА ПКФ-21 ЛІЛЯ, ДІМА, ЛЕСЬКА, РОМАН, КЕНЗО І ЦУКЕР. Іван не збирався розповідати про своє поганяло і тому Колян розповів:

- Перед тим як попасти в мєнти, - говорив він, розставляючи помітні паузи в тих місцях, коли він забирав банк і клав під низ колоди, - Ваня робив на столярці. БВКЗОЛЦУН. ЙНХ. І там було замовлення якесь релігійне. Іван прибивав Ісусів до хрестів пару днів. І коли його жінка виганяла з дому, то сказала що не хоче жити з жидом, який Спасителя розпинав по сто разів на день. Він по-п’яну то вибовкав і тепер має поганяло. HEY! TEACHERS!

Коля зробив паузу, щоб послухати чи до мене дійшло. Я хмикнув, посміхнувся, хіхікнув і далі продовжив обходити зал навколо. ЧОЛОВІК ЧОЛОВІКОВІ ДРУГ. А ЧОМУ ЖІНКИ ВОВКІВ НЕ КУСАЮТЬ? Микола був дещо старшим від Івана. В Ваньки ще молодецьки мружилося око і хитро ходили проблиски інтересу в очах, так, наче перед ним ще було ціле невикористане життя і теперішня, нецікава вистава, на яку нас закинули через зальоти, всього лише закінчення старої плівки про його марудне життя. РАБИ, СХАМЕНІТЬСЯ, ВАМИ МАНІПУЛЮЮТЬ! А НАМ ПОХИР! Колян залетів через прогули і за те, що віддухопелив якогось бухого пацана, сина сестри зятя полковника УБОЗУ.

ЛЕЧУ В ЛІТАКУ – ОТО БЛАГОДАТЬ,

ЛІТАК ПОЛАМАВСЯ – О ЙОБ ТМАТЬ,

ЗІСКОЧИВ З ПАРАШУТОМ – ОТО БЛАГОДАТЬ,

ПАРАШУТ НЕ ВІДКРИВСЯ - О ЙОБ ТМАТЬ,

ЛЕЧУ НА КОПИЦЮ – ОТО БЛАГОДАТЬ,

НА КОПИЦІ ВИЛИ - О ЙОБ ТМАТЬ,

НА ВИЛИ НЕ ПОПАВ – ОТО БЛАГОДАТЬ,

НА КОПИЦЮ ТОЖЕ - О ЙОБ ТМАТЬ…

БОЯН. Жид влип за п’янство. Не те, щоб просто пив. Просто пив не з тими. ДМБ 88’. Будучи людиною товариською, пропивав всі гроші і ті, з ким він пив, завжди лишали бухим в якихось непевних товариствах. Його пов’язали по-п’яну в граждані разом з сутенерами і шльондрами. ОЛЬКА ШЛЮХА. А мене палкан застукав за порнухою в кабінеті. Всім розказую, що за косинкою, нафіг себе попускати. – палкан все одно не розчухає, бо ще на нього почнуть пальцем тикати.

- Не виганяла вона мене – я сам пішов, - спростував Іван. Я ЛЮБЛЮ СВОЮ ТАНЮ. ЧУВАК, ХТО ТІЛЬКИ ЇЇ ТУТ НЕ ЛЮБИВ. - Вона сучила з сусідами. Та і мегера рідкісна була.

НЕ ПИСАТИ ТУТ, НЕВИХОВАНЕ БИДЛО. В Коляна біля очей вже виднілися зморшки того прикольного виду, який вказував на доброту та безпосередність. Коли він посміхався і мружився, то вони утворювали навколо очей щось на зразок волосинок струму кульової блискавки. Гостре підборіддя вказувало на вольовий характер і властиву тому типу людей цілеспрямованість. СМЕРТЬ ЧЕКАЄ ТВОГО ХОДУ. Е2-Е4)))

- А якщо він дійсно з’явиться? – запитав я, вже доходячи до того місця в залі звідки почав нотувати. КАРПАТИ ВІВЦІ!

- Та бля, ті підноси, - сказав Іван, маючи на увазі очевидно піндосів та скоріш за все, безпосереднє начальство, - поняття зеленого не мають як він виглядає і чи взагалі буде. ХУЛІ? Може якийсь пацанисько пожартував собі, а ті, - Жид мав на увазі напевно вище начальство, - вже руки труть, щоб доповісти про те, що схопили маніяка за письмовим столом. СВІТЛО – КАРА.

- Давай клади, - звернувся Микола до напарника, що театрально застиг, розкинувши руки, тримаючи в одній півтора десятка банкнот, - ти не переживай малий, - звернувся до мене, - ти на підхваті – свою роль знаєш?

Я не відповів, бо в цей час до залу очікування ввійшла начальниця станції, заспано простягнула мені свій прапорець і сказала:

- Білим до машиніста. Електричка буде за дві хвилини. Потім постукаєте в другі зліва двері на другому поверсі, коли принесете, - і наче привид, зникла в темноті. Хлопці поклали купюри в кишені, відрахувавши половину. Колян нахилив голову і Жид, гуикаючи вмастив йому гарну «ложку». ХТО НЕ НАПИШЕ ТУТ ТОЙ КОЗЕЛ. КОЗЕЛ. КОЗЕЛ. КОЗЕЛ. КОЗЕЛ.

Читати коментарі (19)
Рейтинг Оцінили Переглянули
10 slavchyk , BlueBird , nastia poberezhna , Катерина Ляшевська , Юлія Сніг , Jack Radejko , АнаІс , Vikulsija , Олена Войтух , Валевський Анатолій . 1252
( написати коментар )
Катерина Ляшевська
2010-03-23 17:47:18
цікаво. планую теж щось зробити, але з фразою "ребята, эти садистки уродуют нас, убивают...")
(відповісти)
nastia poberezhna
2010-03-23 18:49:15
'лучших убивают на расстоянии!' :)))
(відповісти)
Катерина Ляшевська
2010-03-23 18:52:43
...своей энергией" - саме так. десь в районі Шулявки бачила "уродок" замінили на "паразиток". цей напис мене усюди переслідує, тому треба з тим щось робити)
(відповісти)
nastia poberezhna
2010-03-23 19:02:30
Ми ходимо одними вулицями:)
(відповісти)
Катерина Ляшевська
2010-03-23 19:06:56
я в архів часто забігаю. біля Дорогожичів довго стою на зупинці, впираючись очима у цей напис, а потім - на Шулявці, Кар. дачах, сьогодні в переході на Льва Толстого - подібне надибала. ото комусь пече)
(відповісти)
nastia poberezhna
2010-03-23 19:14:08
Від Шулявки до Кар.дач таке в кожному переході:))
(відповісти)
Катерина Ляшевська
2010-03-23 19:17:14
Що, правда!? Я на Кар. Дачах живу. На одній зупинці, знову ж, лише бачила. так, треба частіше виходити, повільніше ходити і не дивитись під ноги)
(відповісти)
nastia poberezhna
2010-03-23 20:05:12
Цікааааво..бо і я там живу..гг) Бо, мо ми сусіди???)
(відповісти)
Фома Пугаляк
2010-03-24 00:07:11
влізу в розмову. про який напис мова?
(відповісти)
Катерина Ляшевська
2010-03-24 09:56:32
"Ребята, эти садистки(паразитки) уродуют нас, лучших убивают своей энергией на расстоянии" - щось таке.
(відповісти)
Фома Пугаляк
2010-03-24 11:03:19
це про жінок?)))
(відповісти)
Катерина Ляшевська
2010-03-24 11:22:29
думаю, так, але зна, напевно, лише автор)
(відповісти)
nastia poberezhna
2010-03-24 19:37:27
http://vkontakte.ru/photo24971162_157755439 і це лише ті, що я бачу йдучи на зупинку=)
(відповісти)
Катерина Ляшевська
2010-03-24 19:40:26
ги, я вже глянула. там комент під фоткою є)
(відповісти)
nastia poberezhna
2010-03-23 18:49:55
Вірш про літак шикаарний)
(відповісти)
Фома Пугаляк
2010-03-23 18:55:49
то старий дитячий віршик
(відповісти)
nastia poberezhna
2010-03-23 19:01:25
Шо дитячий, то дитячий. Хоч в буквар на букву Й
(відповісти)
Елвін
2010-04-22 08:43:17
^))))))
(відповісти)
( написати коментар )