На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Як правильно медитувати

Фома Пугаляк, 29.06.2010 рокуЯк правильно медитувати? Людство споконвічно намагається знайти вирішення цього спірного питання. Віками, якщо не тисячоліттями точаться суперечки про методи медитації. Покірний раб Ваш йог в тридцять восьмому поколінні і двадцять шостому піднебінні, потомок Йога Насирматри, котрий за древніми шумерськими легендами бачив сьоме небо і третє пекло, розповість Вам, щоб і Ви могли відкрити для себе ту таємницю.

Для правильної медитації нам будуть потрібні: Тога (тут і надалі під цим словом вважатиметься велике облямоване цвітом папороті простирадло, як кращий варіант – м’якенький коц), Джерело Нірвани (пиво, слабкий лікер або ж пляшка Портвейну), Кадильне Причандалля (сигарета) та Спокій Всевишньої Благодаті (кава, правильно), Радісне Начало (радіо а ще ліпше МП3).

Для початку потрібно правильно вибрати місце проведення медитації. Тут існує жорстка умова – це повинне бути захищене від інших місце, бажано на великій висоті і з великим кругозором, щоб Прана могла свобідно рухати в Великий Космос і назад. Останнім місцем медитації Ваш покірний слуга вибрав свій балкон, що узгоджує всі необхідні умови.

Окрім того, ви маєте підсвідомо боротися з природою, щоб відкрилися Чакри Восьмого Коліна та закрилися Угми Статевого Поїзда. Тому медитацію слід проводити за незвичних погодніх умов, наприклад холодного вересневого вечора.

Насамкінець до вимог треба додати, що крапка дотику Світового Континуума з П’ятою точкою має бути невеликою, щоб негативна енергія могла вільно вилітати в відкритий простір через останню. Тому треба сидіти на малому клаптику твердого предмета. Наприклад, на поличці з книг, котра недавно впала або ж на малій тумбочці.

Почнемо з правильного сидіння. Всі знають, що сидіти Чакрою Писка треба строго на якусь сторону Світу. Рекомендації тут лишні в котрий бік, адже Компас Внітрішніх Рухів у кожного йога свій. Якщо не можете визначитися з точним напрямом скористайтеся годинником або ж Полярною Коалою. Вбираєте Тогу і сідаєте в позу Лотоса або ж якщо мали справу з Козацькою Медитацією - то в відповідну їй - в Стан Гарматного Ядра. Заправляєте Тогу в наступному порядку – спочатку під П’яту Чакру, потім завертаєте коліна і насамкінець – покриваєте зверху ліву руку. Увага! Не завертайте себе надто туго – Прана не зможе фунциклювати і не зможете повноцінно насолодитися Джерелом Нірвани, не кажучи вже й про незручне обкурювання Кадильним Причандаллям. Тепер впускаєте себе в світ Радісного Начала. Найкращий спосіб це джаз, хоча це залежить від ваших установок. Одним словом, ви маєте відчути Чакрою Вух, що це ваша музика. Розслабляєтеся і проводите перше обкурювання простору. При цьому має відчуватися повна стабільна робота усіх Чакр і легке пощипування Прани в маленький палець на лівій нозі. Якщо цього не відбулося, то перемотайте Тогу як слід або ж спробуйте зосередитися на спогляданні Джерела Нірвани.

Через певний час після осягнення Розумом трикутності Всесвіту й застосуванні цього правила на троїстості Найвищої Насолоди – Джерелі Нірвани, Кадильному Причандаллі та Радісному Началі відкриваєте канал у Джерело Нірвани. Відпиваєте кілька ковтків. При цьому постійно проводите процедуру обкурювання простору та споглядання свого тіла крізь призму Далекого Абсолюту. Увага! Ліва рука виконує функцію тримача Джерела Нірвани й ні в якому разі навіть якщо свербить Прана не чухайте тією рукою канал П’ятої Чакри.

Повторюєте процедуру відпивання Медж-Нірвани і обкурювання доти, доки ось майже почуєте, що зараз скінчиться Джерело Першонаснаги й залишки виливаємо в Спокій Всевишньої Благодаті. Це переломний момент, адже якщо до цього моменту ви не встигли відійти в Континуум хоча б три рази то далі можете не продовжувати – медитація не вийшла як слід. Якщо ж все пройшло так або ж краще – продовжуйте згідно інструкцій.

Віддайте всі свої думки Всевишній Благодаті й спогляданням витлілих залишків Кадильного Причандалля та пустої чаші Джерела Нірвани. За необхідності дозволяється взяти ще одну з Вмістилища Безпосереднього Щастя. Зосередьте свої Сили на вниканні в суть Благодаті. Не забувайте й надалі обкурювати простір флюїдами Неспівмірної Колізії Ницої Реальності з Вищим Концептуальним Розумінням Сенсу. Вдивляйтеся в точки Всесвіту (якщо на даному етапі Ви не в Континуумі а в Реальності, то виберіть як точки спостереження вікна будинків навпроти).

Поглинувши Спокій Всесвітньої Благодаті поступово і впевнено виходьте з медитації, оскільки довге перебування там може погано закінчитися з огляду на холод балкону та інші менш брутальні прояви Холодності Розуму Реального Світу.

Отож, тепер ви підковані в цьому плані. Якщо виникатимуть питання – звертайтеся, допоможу.

Читати коментарі (3)
Рейтинг Оцінили Переглянули
8 Катерина Ляшевська , in_a_landscape , Міра Мальська , BlueBird , Vikulsija , nastia poberezhna , Нетутешній , Юлія Сніг. 1295
( написати коментар )
BlueBird
2010-06-29 13:29:58
потішили))
(відповісти)
Vikulsija
2010-06-29 18:58:32
смакує таки))))
(відповісти)
nastia poberezhna
2010-06-30 09:50:24
Круто:) Будем пробувати
(відповісти)
( написати коментар )