На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Нарешті знайшов час, прочитати твоє...

Микола Нечета, 02.09.2010 року
Рецензія на твір «Записки на дзеркалі» автораЛюба Пінгва, ТИ СПРАВЖНЯ ! І саме тому гостро відчуваєш штучність оточуючих відносин. Ти поет, та від високої поезії тебе відділяє вік, відсутність життєвого досвіду і знання життя. Воно не завжди сіре, мов мишеня, проте сама знаєш.

Чи поет Заратустра? мабуть, ні. Бо ніколи і не прагнув їм стати. Але інколи "твоё молчание - подлость", якщо ти не зневажила моїми віршами, то читала ці рядки.

Та й бісова муза "тянет за полу и скулит", як писав у листуванні колись Джеймс Джойс. Яким шляхом самовдосконалювати ти добре знаєш. Інколи поет вичерпує себе, повторюючись у сюжетах і почуттях, та це не про тебе. Бо твої останні твори набирають сили. Ще б незабракло навчитися сприймати конструктивну критику. Залишається лише здогадуватись що ти інколи маєш на увазі. Це цікаво, та інколи напряжно. Критику ненавиджу сам, та вона дісциплінує розум. Вчись цьому у Орлуші.

P.S. Твої друзі мені сподобались, привітай їх від мене.

Щиро Ваш, дещо прискіпливий, Заратустра.

Читати коментарі (9)
Рейтинг Оцінили Переглянули
5 xander , demo , Сергій Осока , христя , Мей , killed by feelings , Ігор Стожар , Юля Депеш , Роман Миронов , Павло , Nie Ma Ryby , InvictuS , Ляля Райдуга. 1797
( написати коментар )
Еля
2010-09-02 22:45:20
а ви рецензію ні з чим не сплутали? може з листом-дружньою настановою старшого товариша по літературній артелі?)
(відповісти)
Микола Нечета
2010-09-08 16:52:36
Поскольку личных сообщений здесь не предусмотрено, воспользовался этой функцией. Хотелось, чтобы девушка заметила, ведь бывает здесь она не часто.
(відповісти)
дЕДалуС
2010-10-05 22:17:24
погоджуюсь з єльою.
(відповісти)
eh
2011-01-12 06:37:17

ксандере, ви не бійтесь мінусувати, це майже реально. 

(відповісти)
Роман Смілик
2011-10-07 16:05:25

В людини манія величі. Накидав на сторінку плагіату і резензує тут молодих людей, які намагаються щось творити.

Я впевнений, що Він цілими днями просиджує біля свого ПК, завалений пустими банками з-під пива, які частково наповнені сечею, і читає нікому непотрібні форуми.

Не буду давати вам порад О ВЕЛИКИЙ ЗАРАТУСТРА, але на мою думку Вам не завадило б знайти собі посаду літературного редактора в якійсь невеличкій провінційній газетці. І то не обіцяю, що Вам там буде добре житись.

ЧМОК!!!

(відповісти)
Сергій Нечета
2011-10-07 16:09:16

Ви, малчішко мал і глуп

Нє відал болших залуп

(відповісти)
Андрій Мирохович
2011-10-11 14:58:02

бля, я просто нє пойму - нахуя воно шось пиздіти, якщо сказати нічого (якщо ти дійсно автор - давай тексти!!)

я, особисто, з Заратустрою рідко (або ніколи) згоден - але він хуйні сопливої не викладає - за що йому респект.

Щодо того, що "резензує тут молодих людей, які намагаються щось творити" - бля, за то йому респект окремий, що він читає всякі висери (які, по-правді просто йобаний сором), витрачає на це час - а можна читати нормальних авторів, до слова, - і має що їм сказати (хоч деяких варто послати - в бібліотеку, нах) - так що твій комент  просто символізує.

(відповісти)
( написати коментар )