На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Сказ о лузере "трахере".

Микола Нечета, 13.01.2011 рокуСуществует древнее поверье, что в каждом клубе есть квазимодно стра-а-ашный «кекс», которому не даст ни одна трезвая тётка. Как то мне, по-приколу, рассказывали друзья о таком клоуне. Уж и не помню точно, то ли он в клубе телку «снял», не то на чьём то дне рождения дело было, помню сам рассказ. Заглянули ребятки в дальнюю комнату, включили свет и картина Репина: Чудак прёт пьяную «вусмерть» телку. Ну, чем не некрофилия? Кабы она была пьянющей «шо тварына», это могло бы сойти за скотоложство. Однако, бедняга парился, и всё зря, шо «труп», не подмахивала зараза. Не помог и журнал Плейбой, что подсовывали неудачнику насмешники, Накрыть пьяную рожу не удавалось. Совет, прикрыть глаза и думать о Синди Кроуфорд, не помогал. То ли забыл бедняга, где у красавицы родинка, либо совсем туго с воображением было у бедняги… Думайте, девушки, сколько и с кем пить.

P. S. Древние мифы повествуют о весьма своеобразных развлеченьях Богов. Так Юпитер, желая плотских утех, превращался в быка. Богинь ему явно не хватало. О том напоминает нам поговорка: Quod licet Jovi, non licet bovi. Что дозволено Юпитеру, нельзя быку.

Помнится мне, Стендаль, писал, что истинное глубокое чувство можно встретить лишь среди девушек среднего класса. Высший свет избалован и пресыщен, чувства черни неразвиты.

Читати коментарі (4)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 alex. 1019
( написати коментар )
Сергій Нечета
2011-01-14 16:53:10

 Чота, вспомнилась история:
 Лежим как-то на пляже, загораем, мяч, пиво, телки... А один "крендель"- маладой да спаартивный начинает напрягать "центровую" "метлу" насчёт секаса... Он к ней и так, и этак... то руку на плечо положит, то тупо подъебывает, то в сторонку пытается увести. Нам, канешна, по-барабану, разморило на жаре, не замечаем... Но, тут у девки терпение закончилось. Она к нему подходит, и, со словами: "Ну,.. НА, НА !!!" начинает его подталкивать лобком и жопой,- "Здесь, прямо, будем?",-спрашивает. Я не припомню, чтоб толпа так дружно и громко "ржала"...
А рассказал я это потому, что читая здесь "молодняк",- я невольно вспоминаю "спортсмЭна"...

(відповісти)
Микола Нечета
2011-01-14 19:09:33

А помнишь про запоздалую месть умершей жене - стерве: Ты лежишь себе в гробу, а я подкрался и ебу. Попробуй вот теперь сказать, что голова болит опять...

 Чувак читал нетленку, жаль записать негде было.

(відповісти)
Микола Нечета
2011-04-01 19:49:01

Трах і любоff. Або ж сексо-логічні аспекти кобеліного домагання.
 Чого власне нам треба від дам? Віддам гроші і отримаю все що треба. Чи таки не все. І що кому треба. Ось питання де Гамлєт отдихає. Так що ж не отримаю? Місцеві мудреці стверджують, що трах без кохання то лише мастурбація у піхві. А якщо мін-нет, чи між цицьок припаркував богатиря - це вже збочення? Я вже не кажу про ретроспективний погляд у аннали. Що ж так атрактує самця, може нюх? Навіщо тоді впиратись рогом в ту самку, якщо є парфуми з феромонами? Тепла волога пружна піхва, як бонус до дівки? Коректно виділяти частину бабци, це не буде натяжкою, якщо на фейс вона страшніша за моє життя? Хто довів що іграшки з сексшопу для імпотентів. Може це ми здаємся їм анахронізмами з класичною технікою без вібраторів, фалоімітаторів ... 
Невже і справді вабить душа? А чи не забагато ти хочеш хлопче, трахати ще і душу під душем?! Не даремно ж Настя Каменскіх співає: А ти єбі меня, нє єбі мнє мозгі. Не треба змішувати ці речі. Заповєдь гусара: Не єбі там где живешь. Не живі там гдє єбешь. Домагання коректні, якщо обидва партнери шукають одної речі - задоволення. Якщо ж дівка сподівається на щось більше (шлюб, чи тривалі стосунки) спокушати її, дурити голову брехливими обіцянками вічної любові підло і підступно. Чи не від того народжуються незліченні мортирологі та епітафії покинутих коханок на літклубі. Може треба голову вмикати, любі мої дівчатка та хлопчики? В коханні, як на війні - всі засоби хороші. Стережіться брехливих мачо дівчата. Бо сил вже ніяких нема читати про нещасну ЛЮБОFF .

(відповісти)
Микола Нечета
2011-04-02 09:12:08

    Комусь може здаватись, що Заратустра пише про речі неважливі. У жодному разі не беруся нав'язувати свою думку загалу. Спробую дещо пояснити. Існують 2 точки зору на секас і шлюб, назвемо їх: СУЧАсно-розпусна і релігійно-ортодокСАЛЬНА. Перша проповідує необмежену свободу (в ліжку дозволено все, але де межа?) На цій слизькій доріжці легко оступитись. На цю тему знято безліч фільмів для дорослих. Про свінгерів, що натрапили на збоЧЕНЦІВ і т.ін. З іншої точки зору у ліжку не дозволено нічого, крім того, що потрібно для продовження роду. Всяка контрацепція гріх, як і аборти. Бо порушує заповідь: Плодітєсь і розмножайтєсь.
  Ось реальний приклад з життя. Хлопець залишає свою кохану молоду дружину і іде служити до війська. Тоді ще на 2 роки. Повернувшись, розуміє що їй він вже не потрібний. Дівча сумувало, храніло вєрность, але не втрималось від маленьких гріховних втіх. Полюбила пестити себе сама, та ще з різними цяцьками типу теплого душу - аналог джакузі. Ось така тема про душу. Звісно, жартую. А от хлопцю стало не до жартів, коли він зрозумів, що колишня благовєрна його, як чоловіка, вже не потребує. Бо кінчає вона чудово і многократно лише від душа, веселющих клітор водяних струменів! З точки зору сексопатолога можна і потрібно лікувати аноргазмію різними цяцьками-пецкамі. Щоб жінка розбудила в собі бісеня фалоімітаторами, чи душем. Але обережно, спробувавши перенести цей досвід у ліжко, думаючи лише про нього коханого. Навіть не знаю, чи ціКАВА кому ця тема, чи лише кава, фіранки і нещаслива любоff ?

(відповісти)
( написати коментар )