На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Моя відповідь juraho.

Микола Нечета, 20.02.2011 року- Страна СПРАВЕДЛИВОСТИ.

- Фарс.

- Новый социальный строй основанный на принципах евгеники, Ницшеанстве, Фрейдизме, Толстовстве (синтез, как у Вашего покорного слуги). Собственность на землю, главные средства производства коллективная, управление через избираемых советом достойнейших мудрецов, и прошедших тестирование и отбор на полиграфе, наёмных менеджеров со всего мира (достойнейших).

Ограничение права выбора в парламент для лиц не прошедших тестирование на патриотизм и интеллект.

Абсолютная открытость всех договорных отношений в государстве. Если интересно, дальше будет об детях, стариках, медицине, замене суда на справедливый институт примирения, как мечтал Толстой и завещал Христос.

- Скорого впливу не буде.

- Ты да я, да мы с тобой.

Обязательный отбор всех детей через тесты по способностям и обучаемости. Эти тесты через несколько лет повторять, чтобы дети из дебильных классов имели шанс перейти в нормальные и в питомники гениев и наоборот. Деидеологизация истории, отмена жидохристианского масонства.

Обов*язкове навчання бойовим мистецтвам і володінню зброєю. Дозвіл всім володіти зброєю, як в Америці. Законодавча заборона кумівства, жорстоке покарання за корупцію з пожиттєвою забороною вибирати і займати будь які керівні посади.

Диференційна медицина. Дві ступені. Нижча обов*язкова з жорстоким покаранням лікаря за недопомогу звернувшомуся. Оплата стаховки по виконанню лікарських настанов. Не приймав таблеток виписаних - нема оплати лікарняного.

Вища ступінь для обраних. Кращі лікарі оплата послуг. Обов*язкове обслідування якщо є гроші на лікування. Бо нинішня діагностика, то ЛИШЕ ВИКАЧУВАННЯ БАБЛА з пацієнтів.

Специализация образования для гениальных детей, по желанию родителей из таких вундеркиндов будут создавать суперразум, ограничив познания в иных сферах и областях. Так будет в будущем, ибо все предсказания Заратустры сбываются. Но ни мы, ни наши дети до этих светлых времён не доживут.

Читати коментарі (4)
Рейтинг Оцінили Переглянули
-1 .. 1170
( написати коментар )
Блаженная_Фєя_Добра
2011-02-21 20:47:25

і все таки, я схильна думати, що невдовзі настане глобальний пісєц. себто оці всі штуки втілити у життя практично нереально в найближчу тисячу років, ібо починати треба буде з пустелі або з острівця. війна чи потоп - різниці нема. араби підіймуться ппроти євреїв, Штати стануть на захист Ізраїлю, Росія(?політолог з мене фіговий), думаю, буде пнутися проти всіх, і, врешті-решт, маленьким жовтим людішкам залишться Земля. тому вчіть китайську мову, браття і сєстри, і приймайте будизм, конфуціанство або даосизм))))

(відповісти)
_
2011-10-01 18:29:20

Я ж гадаю, що в майбутньому поступово почнеться політика економії ресурсів, але тільки після того як люди почнуть їсти один одного через перенаселення. Далі роздумувати не буду, оскільки біс їх зрозуміє тих канібалів.

(відповісти)
Атена
2011-10-01 23:46:28

я щось пропустила

це выдповідь на що?

(відповісти)
Микола Нечета
2011-10-02 10:34:49

Сайт вистроєн таким чином, що форумні теми не відображені у творчому доробку. Тому свою відповідь на цікаві питання у темі на форумі я виніс у інше окремим файлом. Продивлятись форумні теми за минулий час майже ніхто не любить, а дарма :)

(відповісти)
( написати коментар )