На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

ДЕНЬ ВЕТЕРИНАРА !

Микола Нечета, 30.03.2011 рокуРозумна людина тільки тим відрізняється від дурної, що робить висновки з тієї дурні, яку зробила. Дурням же підсовують замість висновків під'йобку. Вже скоро бидло пролетарсько-селянське, яке я далі іменуватиму гегемон, "святкуватиме" "перемогу" над Німеччиною і її холуйськими сателітами. Вже і дурню зрозуміло, що ніякої перемоги по суті не відбулося. Бо де тепер уРкаїна, і де Німеччина. Навіть це день траурний, бо жидівська ідеологія хуцпи (інтернаціоналізм) перемогла націонал-соціалізм, що був, є і завжди буде прогресивною ідеологією, звісно без перегибів властивих і комуно-жидівській системі (концтаборів, боротьбою з інакомислячими, насильницькій очистки раси). Все можна зробити по розуму, щоб неповноцінні народи не змішувались і не поганили генофонд, без фашистських збочень.

Замість аналізу причин, чому одну зграю недоумків хитрі жиди погнали "мочіть" іншу таку ж саму зграю, дурням підкинули дурілку "никогда не забудем", тобто завжди пам'ятатимемо, які були дурні !!! Розумна людина зробила б висновок, що краще перестати бути дурнем, та де там? Жидам же потрібні нові війни, щоб гої не дуже плодились.

А всього то потрібно: Відмовитись від сатанинського жидомарксізма, засудити комунізм, як людиноненависницьку ідеологію, провести Нюрнберг над комунізьмой, відмовитись від хуцпи в житті і політиці. Запровадити карну відповідальність за всякий прояв холуйства, і першими покарати журналюшок Піхвовшаків, Карасьових, Шустрих Сявок, всіх політологів-повій влади. С пгазником тгаварісчі ВЕТЕРІНАРИ ! Днем Перемоги над Здоровим Глуздом!

Читати коментарі (7)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 1105
( написати коментар )
Микола Нечета
2011-03-30 15:03:28

Ветеринарами ще за часів моєї служби у роssйському війську, називали Ветеранів Другої Світової, що характерно, звали їх так виключно офіцери висших ланок керівництва (з великими зірками на погонах). Я розумів цю нелюбов межуючу з презирством лише тим, що тупі старигани займали всі важливі керуючі посади у військах, гальмуючи реформи в армії своїм застарілим мисленням. Крім того бути гарматним м'ясом то невелика честь. Гнані вперед кулеметними заградотрядами "герої" мусять піти на смітник історії, не дурачити молодняк байками про Великого Стратега Сталіна, та і Перемогу взагалі.

(відповісти)
Микола Нечета
2011-05-11 09:11:38

День поБЕДЫ лучше б был бы ты далёк! Не кричали бы отморозки мажоры (дети реги-аналов и мусоров) во Львове "ХОХЛЫ ПАРАША ! ПОБЕДА БУДЕТ НАША!"

(відповісти)
BlueBird
2011-05-11 09:21:11

перепрошую за такий довгий лінк :)

(відповісти)
Микола Нечета
2011-05-11 21:51:06

Не люблю ходити, куди посилають. Іду куди заманеться. Дякую, може когось зацікавить.

(відповісти)
BlueBird
2011-05-11 22:55:52

я не посилала ) лінк - таки більше "з*язок",

не можу сказати, що погоджуюсь з написаним - одна з думок

(відповісти)
Микола Нечета
2011-05-16 19:57:34

О культе "Победы"     http://bolshoyforum.org/forum/index.php?topic=138323.0

(відповісти)
( написати коментар )