На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Ющур трус і придурок.

Микола Нечета, 21.04.2011 рокуЛише його вина, що направив Йулю на газові перемовини одну! Він був главою держави. не в царя треба було гратись, а вирішувати самому найважливіше для країни питання ціни на газ! Ну то й що, що його там не любили. він не дівка, щоб його любить! треба було їхать і домовлятись. взаємна ненависть знищила цих талановитих маніпуляторів муховода і йулю-пітбулю!

Читати коментарі (4)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Тетяна Ковалевич. 989
( написати коментар )
Фрезія
2011-04-22 12:59:25

Так і так же тоді всі критикували його поведінку щодо Неї, закидали йому що він з Юлею тою "гризеться", ревнує до її успіху біцімто, "утискає" її і не дає нічого зробити.. ще якби не пустив на переговори - так ще більше шуміли би що "не так" і "бідна-Юля-жертва"..

 

Хай такою дорогою ціною - зате видно тепер її популізм, на якому вона так довго їхала. (у мене щодо неї ніколи ілюзій не було і немає - не те. на жаль..)

 

(відповісти)
Микола Нечета
2011-04-22 13:37:53

Обом треба було їхати разом! що то за блядство, коли народ обрав обох, а вони гризуться! Це зневага до народу. Хоча старі довірливі пенсіонери не повинні вирішувати долю країни на виборах. Лох приречений на поразку!

(відповісти)
Микола Нечета
2012-11-20 16:48:10

Юшур ховається знов від однопартійців, десь воно примудрилось знайти 30млн. долярів на виборчу компанію, з успіхом провалену. Тепер його братуха Петро обдзвонював всі місцеві організації Нашої України, щоб на з'їзд не їхали, і кворум не відбувся, з'їзд зірвано, а юЩур, не розрахувавшись з однопартійцями ошуканими, що працювали задарма, ганебно ховається .

(відповісти)
Микола Нечета
2013-11-24 12:12:52

муховод прищавий таки прибитий на фсю голову бо запропонував знов очолити майдаунів, буцімто Кролег, Боксер і Олежка не досвідчені - нісправяцца :о)

(відповісти)
( написати коментар )