На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

ТАНГО

slavchyk, 08.06.2011 рокуЗагалом незле чотири вихідних підряд, безліч туристів, от тільки погода трошки розганяє люд і замочує апаратуру на сценах. Похмурість погоди переростає в сльозливість, потрібно десь сховатись. Хоча й багато хто не звертає уваги на по-крапування дощу, проте потрібно десь сховатись...

Вони теж не йдуть з-під фонтану, що на площі, вони молоді обоє вродливі і по-своєму зварйовані. Вона ще цікавить його, він ще добивається її уваги і прихильності, він винахідливий, спочатку просто, щось розказує, на диво їй то цікаво і вона навіть сміється з його жартів. Він окидає своїм поглядом будинки навколо, помітивши якусь скульптуру на фасаді намагається її передати собою, розставивши руки, пригнувши ноги в колінах, тулуб розвернутий в напрямок однієї з рук. Насправді так їй це сподобалось і він заробив собі ще одного плюса. Вона ще досі бажана йому, але й рівно стільки ж і недоступна хоча швидше за все готова до наступних кроків. Вдалині почулась музика, чомусь їм вона нагадала танго, він обхватив її і вони почали переступати з ноги на ногу, незважаючи ні на дощ, ні на все, що творилося навколо. Танець переривається ним, міцним поцілунком, його рука повільно, але впевнено пересувається по сідниці, талії, потім лівіше до грудей. Поцілунок переривається нею легко схопивши його за ту руку відводить її вбік обертається до нього спиною обгорнувшись тою ж рукою.

Цього разу вийшло, так вийшло, він досі старається, а вона ще досі неприступна, а чи на довго, а чи потрібно то їй взагалі?

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
2 Атена , Litana. 783
( написати коментар )