На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

* * *

slavchyk, 09.06.2011 рокув одному із вчень про життя і що після нього, сказано що ланцюжок життя продовжується через реанкарнацію, з втратою набутого досвіду за попереднє життя.

мало кому є відомо те що існує інше вчення і навіть практика подібного досвіду, але єдина різниця в тому що набуті знання зберігаються на рівні відчуттів і рефлексів, а загальна картина стирається. мета цих всіх перетворень полягає в тому щоб досягнути ідеального стану буття по всіх рівнях. кожне з різних життів повторюватиметься стільки скільки потрібно щоб набути ідеалу на даному рівні. кожна з реанкарнацій може як і повторюватись одна за одною так і мінятися в будь якій послідовності. кількість однакових перевтілень немає ліку і залежить тільки від здатності окремого організму до навчання, запамятовування і пристосування до різних обставин. по виду існує обмеження (ну це так згідно вчення), але точну їх кількість і по яких саме тілах проходять перевтілення ніхто незнає, оскільки залишаються тільки якісь відчуття покривів і рефлекторні реакції.

і що саме дивно, що згідно даного вчення ніхто не намагається достойно прожити кожну з ренкарнацій тим самим відтягуючи своє перебування серед живих, тому що коли досягається ідеал відбувається смерть остаточна і безповоротна. єдине в чому можна було б себе відтворити, народження нового життя.

основна догма даного вчення полягає в тому, що основним є життя ні тіло, ні душа, яка в ньому перебуває значення не мають.

Читати коментарі (5)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 672
( написати коментар )
Атена
2011-06-09 12:03:04

крутий задум, а от виклад трохи заплутаний %)

з частими повтореннями тих самих слів і перенавантаженням складністю речень

п.с. в стилі Борхеса)

п.п.с. то воно справді є таке вчення чи ти його вигадав?)

(відповісти)
slavchyk
2011-06-09 12:05:50

ну чесно я не знаю. може і є... але загалом я шось на шось накладав... тай таке сталось...

з викладом та можна ше попрацювать троха заморочити ше...)))

(відповісти)
Атена
2011-06-09 12:09:45

)))

я вже боюсь))

(відповісти)
slavchyk
2011-06-09 12:10:50

не бійся дядя малінкіх нє єст, а бальшиє не вкусні0)))

(відповісти)
Атена
2011-06-09 12:22:19

дядя на дієті?))

(відповісти)
( написати коментар )