На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

НАПРУЖЕНІСТЬ

slavchyk, 10.06.2011 рокувідслідковуючи траєкторію руху зграйки голубів, видалось, що вони чимось стривожені, у передчутті чогось злого, або наближенні чогось непевного. якась схвильованість і густота повітря потрапляє глибоко до легень, злегка лоскочучи нервові рецептори, чи то справді наближення чи то просто погода така?

ще дого, як почав спостерігати за голубами, по телевізору показували якісь лісові пожежі, згорівші поля жита і пшениці, падіння кількох літаків в чотирьох сторонах світу, повишена активність вулкану в центральній Європі і це все новини за останню добу.

а ще вставши зрання, розбив чашку з якої зазвичай п’ю чай, чи каву, чи зрештою, що я там п’ю. в цей момент почулося передсмертне дзижчання мухи яка заплуталась в павутинні, ще був звук від краплі води з крана яка силоміць важко впала на поверхню умивальника, вказавши тим самим на свою важливість в даний момент. потім друзки чашки падаючи в смітник теж дратували своєю наречивістю.

цікаво чи могли ці всі дрібниці вказувати на те що все-таки одна з не багатьох паркових шулік все-таки зробить спробу нападу на зграю голубів і чи напруженість в повітрі була не безпідставною...

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
3 Атена , Фома Пугаляк , L17. 694
( написати коментар )