На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

ПРО ПАРАЛЕЛЬНІ СВІТИ

slavchyk, 20.06.2011 рокувсім вже не нова тема про паралельні світи, але мало кому є відома одна з моделей паралельності. уявіть собі світ припустиму він кулястої форми, який в собі містить якусь примітивну чи не дуже форму життя. цей світ включає в себе планетку, життя, систему координат, джерело світла, систему звязку з іншими планетками і зорями. загалом стандартна картина.

тепер варто булоб уявити собі новорічну ялинкову прикрасу, яка мирно без зайвого клопоту висить собі на гілочці ялинки і в своїй дзеркальній поверхні відображає весь простір що навколо, тепер візьміть і по привичці закрутіть кульку в якусь із сторін, вона почне обертатись, але прикрість в тому, що весь простір навколо і відображення на тій же ж кульці залишаються на одному місці.

ну, що ж тепер маємо дві системи світів. перший, що живе собі повноцінно (звично до того як нам розказували в школі), другий він поруч, прозорий, але з певним викревлення зображення, теж рухається і зміна в ньому залежить від змін першої системи. особливість другої (залежної) системи полягає в тому, що там немає ні низу, ні верху вони є одночасно і переходять плавно один в одного. в тій системі легше переміщатись з одніє точки в іншу, оскільки будь-яка точка є однією і тією ж точкую в один час, але в різних місцях.

Читати коментарі (3)
Рейтинг Оцінили Переглянули
4 calvin , Атена , Перші дні листопада , Шон Маклех. 801
( написати коментар )
boom.gu
2011-06-20 20:49:38

Навіщо це написано???

Напрягають оті планетки)))

П.С- Навіщо публікувати аж стільки творів на сайті ж здається є обмеження в 2 твори в один день???

(відповісти)
slavchyk
2011-06-21 09:12:54

ого скіко питань...

навіщо? певною мірою я не знаю навіщо, якщо хочете почути конкретну мету то її нема, можете розглянути фройдівську версію, або ше можете приплести сюди біблію чи коран... людські дії впринципі незрозумілі...

напрягають? то типу чого ж?

ну так обмеження є, є типу не писане то не більше трьох на день і є реальне по три на кожен напрямок(проза поезія і тд.), а загалом я просто хочу повернути свої твори назад сюди, і скористався тим що і так шось не дуже активно зараз на літклубі... тай таке...__)))

(відповісти)
Шон Маклех
2013-05-04 01:14:20

Оригінально. Ви спробували пояснмте те, що пояснити неможливо....

(відповісти)
( написати коментар )