На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

п. Степан

slavchyk, 07.07.2011 рокуЯк то буває в решта випадків знайомство відбулось не примусово нав’язливе, яке не передбачало ніяких зобов’язань: монолог-мантра яка б мала донести суть до слухачів, без маралі, цензури і нав’язаних висновків, а в кінці прощання і одвічне прохання про якісь сигарети чи решти грошей (ну що там не шкода). При першому знайомстві довідався, що людина напрочуд товариська, в минулому мав багато друзів і знайомих, які при різних обставинах і переважно в молодому віці повмирали. Йшли вздовж вулиці і біля кожного будинку був опис хто тут жив, як жив і в скільки помер, загалом були характеристики хороших людей, в кінцевому результаті прозвучала фраза що вулиця ця якась з фатумом всі повмирали, думаю воно б так не зачіпало Степанову увагу якби то не були друзі і знайомі. Ще від сусіда чув раніше що справді і його знайомі і друзі помирали в молодому віці. В той раз екскурс в знайомство був проведений досить таки засмутливо-повчальним прийшлось віддячити йому сигаретами. Друга зустріч мала б передбачати просто зустріч друзів, але таки попались Степанові, поспілкуватись так і не вдалось, знаючи наперед історії не втручався в розмову, слухали мої колеги. Слухали знов про тотальну смертність, про молоді роки Степана, слухали як Степан співає, не знаю чому але він заспівав одну пісню гарну дитячу щось на зразок колискової, а другу шансон щось тюремне. Мої кумплі позбулись щойно купленого пива, кількох сигарет і здобули купку інформації, яка без особливої на то уваги колись стане в пригоді. Я ж в цей час просто собі стояв чи ходив поруч колами, привернув увагу напис на спині Степана «CREATOR».

Читати коментарі (12)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Іринка. 868
( написати коментар )
Микола Нечета
2011-07-07 10:43:37

Той Степан ніби уРкаїна - спаплюжена каліка.

(відповісти)
slavchyk
2011-07-07 10:47:27

ну так, мої розповіді про п. _______ якраз на разі про таких людей, ну якшо Ви не помітили...

 

о хтів спитати чи може вже питав... оті Ваші виривки з якихось секс форумів, яка мета їхнього посту на цьому сайті..?

 

 

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-07 11:09:56

Мета лише виховання світогляду. Все що я кидаю відповідає тому світоглядному ідеалу, який би я хотів бачити, але нажаль дуже рідко зустрічається в житті. Світ складається зі збоченців, фріків, придурків і обивателя, який гаже всякого збоченця. Він шлюхає Аллу Пугачову, Кобздона, голосує за Хама, читає газети (згадайте пораду проф. Прєображєнского дохтуру Борменталю).

(відповісти)
slavchyk
2011-07-07 12:58:38

певною мірою то я так для себе відзначаю якиїсь убогий "світоглядний ідеал" класифікувати там боло шось про жінок, ну то з того що читав чи читати про якісь там ваші походеньки, вплані я не розумію де там виховування то... хоча вже встиг собі заперечити, про смаки не сперечаються... тай судити когось за його дії (бо кожен діє в силу свогож таки світогляду і відповідно до ситуації) теж якось не дуже добре, от протистояти тому какби да но неосуджувать... 

ну і ше шо цікавить ото мене (ну з тим чого Ви намагаєтесь навчити когось я так і не зрозумів, певно світогляди дещо відрізняються, не втому суть) от кажете "уркаїна" що дещо мене ображає, ше вроді кажете шо оточують Вас одна ментальна більшість, от який ви бачите вихід або шо Ви до того виходу робите... бо мені то поки виглядає така лавочка в мене під будинком сидить там верховна рада (в кількості трьох досвідчених бабульок) і розказують як же треба жити...

сподіваюсь не проігнорите мою цікавість...

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-07 13:10:53

Виражайтесь ясно. З першого абзацу коменту єдине слово ключове Убогий. Вам Бог не подобається? В моїх "походеньках" тобто у житті, яке Ви зневажаєте я веду себе так як справжній чоловік, а не ганебно і тупо, як більшість інших. Якщо Вам це незрозуміло, може дівчата Вам пояснять. Я вдячний кожному хто розкаже мені як жити. а я вже сам виберу що прийнятно для мене. Запитуйте конкретніше, бо мені важко здогадуватись, що Ви маєте на увазі, чи чого саме не розумієте, чи бажаєте змінити. Дякую за цікавість.

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-07 13:23:49

Тут у діалогах постійно виникає тема БРУДУ, що політика брудна справа, і роблять висновок що її треба віддати на откуп політикам, щоб не бруднитись самому. То не повинно бути так. Чесні люди не повинні стояти осторонь, бо то трусливо і робить тебе соучасніком злочину. Так у Ведичних законах написано: Зло, залишене тобою безкарним, робить тебе співучасником злочину. Запам'ятайте, і не будьте чистоплюєм, чоловіку то не гідно.

(відповісти)
slavchyk
2011-07-07 14:09:28

не вдалось таки мені зрозуміти, ну нічо хай прийде час...

щодо злочину так я погоджуюсь...

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-07 14:37:57

Є прості примітивні душі, як балалайки з трьома струнами, а є глибокі фортепьяні чи органи. Чим ти многогранніший тим більше оточуючого світу тобі співзвучне. колись прийде час розуміння. Не все сприймається розумом, дещо лише життєвим досвідом. Головне не схибити з обраним шляхом :)

(відповісти)
Атена
2011-07-07 11:04:42

відчуваю, що задумка як завше крута

тільки опис заплутаний і дещо незрозумілий

(відповісти)
slavchyk
2011-07-07 12:59:43

задумка стандарт як по мені... щодо опису то я завше шось наблуджу, прочитай ше раз може легше піде, якшо ні то мо де потім перероблю...

дякую шо не пройшла повз...

(відповісти)
Олексій Шендрик
2011-07-07 11:38:10

завдяки тобі я наважуся додати і свою прозу про святого степана)

(відповісти)
slavchyk
2011-07-07 13:00:56

ого... я стар)

я тільки за якшо я когось простимулював до дії особливо такої, дякую що воно вас надихнуло... обовязково прочитаю...

дякую...

(відповісти)
( написати коментар )