На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

20 лет - ещё не залежались?!

Микола Нечета, 21.07.2011 рокуМусора и прокуроры,

Хамы и Ахметки - воры,

Незалежни от морали

И от совести едва ли ...

Читати коментарі (7)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Наталка Янушевич. 976
( написати коментар )
Микола Нечета
2011-07-22 09:48:12

Все, що потрібно було новій владі, після здобуття "незалєжнасті", не малювати дурнуваті герби і прапори, не писати кучу непотрібних непрацюючих законів, а зробити все, щоб виявити і притягти до керування виробництвом розумних креативних людей, що знали б як модернізувати і перепрофілювати колишні військові і складнотехнологічні виробництва. Від чого потрібно було позбавитись одразу, те хай би не вмирало потроху, а було б цівілізовано розпродане чи демонтоване. Але комуняки зробили все щоб знищити конкурентів, щоб найкращі полишили країну, щукаючи де востребують їх розум. Це головна біда.

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-23 10:09:32

Всі ці роки так званої "незалежності" кожен день, а інколи навіть вночі в усіх закутках нашого міста працюють нелегальні пункти прийому металобрухту. майже все, що роками набувала Україна, (мідь, цинк, свинець, залізо і чавун, врешті решт) йде на переплавку і прямує за кордон. вже почали рити землю, де закопані залізяки. Посудіть самі, скільки тон руди треба видобути, збагатити, переробити, щоб виплавить ті залізячки. І все це повинні робить люди яким треба платити гроші. А переплавити готове і продати за кордон, як роблять ваші хазяї - зовсім інша річ. Саме тому і зникає остання кришка з каналізаційних люків.

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-23 10:20:31

На цьому кримінальному бізнесі постійно гріють брудні руки мусора, що я бачив сам і не раз. А сколько високотехнологічної апаратури станків і пристроїв було тупо розкурочено бидлом заради драгмету (золота, паладію, срібла та ін.) Щоб якось виправити від'ємний торговий баланс, бо ми споживаємо газ і нафту (і все інше теж), уРкаїна повинна лише грабувати себе. Цивілізовані країни забезпечують себе продажем своєї висококваліфікованої робочої сили вложеної в товари і послуги, продажем конкурентних високотехнологічних товарів. Ми ж цього не маємо, тому країна тримається лише на грабунку. Це я пишу дітям, що намагаються пишатись вітчизною. Просто нема куда дівати тупу масу колишніх кухаркиних дітей і колгоспників.

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-23 10:32:57

Колись мені розповіли таку бувальщину. Привезли з Японії станок, що точив 10 болтів за хвилину. У наладчиків з Японії питає начальство: А можна зробити щоб станок точив 20 болтів за хвилину? Ну там шестерьонку збільшити чи якось інакше. Японці відмовлялись розуміти це питання. Бо тоді знизиться якість болтів, станок працюватиме на ізнос, швидше вийде з ладу, його треба буде зняти, замінити, і весь цей клопіт не стоїть того прискорення роботи. Начальство сказало: робіть щоб точив 20 ! І ще одне питання. Якщо б вам запропонували будувати собі новий гарний дім, з котловану і фундаменту, з нуля, і все самому без допомоги. І щоб жити в цей час як робоча скотина в наметі чи бараку. Але той би дім потім був твій. Чи навпаки, жити в не дуже комфортній квартирі, але чужій, і не мати клопоту з будівництвом власного будинку. Чи багато знайдеться людей що погодились би на будівництво? Ось так і з Україною.

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-23 10:37:16

Від'ємний торговий баланс ще якийсь час буде покриватись доки ще не все вкрадено на уРкаїні. Ще розпродадуть землю і на ті гроші будуть підтримувати пенсіонерів деякий час. Оплачувати оті кляті газ і нафту. АЛЕ ПОТІМ ВСЕ РУХНЕ ! цієї правди вам ніколи не скажуть жиди, що грабують неньку.

(відповісти)
Микола Нечета
2011-07-25 11:26:38

Це заперечити неможливо, це краще не помічати, як роБЛЯТЬ літклубівці, (не всі) .

(відповісти)
Микола Нечета
2014-05-19 16:58:02

мудрі не помиляються

(відповісти)
( написати коментар )