На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

п. Марія. Ранок.

slavchyk, 06.09.2011 рокуЇдучи рано на роботу часто губишся в сіх тих маршрутках, зливаєшся в кашу з людьми, перенасичуєшся їхніми словами, мріями, настроями, запахами. Всі різні, але спосіб життя чи мислення приблизно однаковий, не можна сказати, що це зле чи добре, насправді це все хороші і працьовиті люди, зі своїми турботами чи промахами. Деколи намагаєшся співставляти різні життя до прикладу цього молодого чоловіка з іскрою в очах з чотирма зірками на кожне плече, що твориться в його голові,? і цієї вже майже пенсійного віку жіночки з посмішкою на вустах, яка старається заради своїх дітей чи може вже внуків. Задумуєшся під цей шум і дощ, де ж та правда і чи взагалі є вона, чи кожен отримує те що хоче? чи по заслузі? чи правди як такої і нема? чи справді ці всі люди щасливі і задоволені?

Деколи не потрібні ні думки, ні слова просто образи чи картинки, можливо для підсилення афекту ще якогось контрасту додати і все стає чітко і ясно. Правда ніколи не знаєш напевно в якій із подоб прийде наступного разу до тебе твій Господь Бог чи ангел охоронець, так важко розуміти чиїсь вказівки чи натяки, чи в гіршому випадку попередження.

Людина соціальна істота, як би їй не хотілось усамітнитись, але з часом соціум повертає їх назад, але то у випадку людини.

Протерши скло маршрутки, побачив серед картонних ящиків з папером і якихось целофанових кульків п. Марію, яка цього таки прохолодного ранку посміхаючись читає свіжу пресу з позатого тижня. А ти приходиш до свого теплого офісу, п’єш каву і читаєш новини з Інтернет видання, нарікаючи яке ж воно все паскудство.

Читати коментарі (6)
Рейтинг Оцінили Переглянули
4 Наталка Янушевич , o_0 , Атена , Катерина Ляшевська. 763
( написати коментар )
o_0
2011-09-06 17:50:58

Проза життя... До речі, тепер постійно коли бачу п. Андрія чи п. Марію, одразу згадую Вас))

(відповісти)
slavchyk
2011-09-07 12:09:18

гм... проза життя...) мене певно не так проза цікавить в цьому як якась класифікація чи може філософія...

коли я їх бачу, то можу сказати шо певною мірою навчаюсь, або перевиховуюсь... вони для мене швидше як знаки оклику, рідше як "знаки дорожнього руху"...

(відповісти)
Атена
2011-09-07 11:58:58

люблю маршрутково-трамвайно-тролейбусно-автобусні спостереження. це автономна республіка міського життя, зі своїми законами і правилами. особливо зачаровує львівське метро порівняння між різними містами, в кожного свої цікавенні таргани, і особливий колорит

(відповісти)
slavchyk
2011-09-07 12:09:33

+...

(відповісти)
Наталка Янушевич
2011-09-21 21:33:44

У мене враження, що я це вже читала.

(відповісти)
slavchyk
2011-09-22 08:40:35

пригадайте де..? самомму цікаво...

(відповісти)
( написати коментар )