На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Multiverse

in_a_landscape, 08.10.2011 рокуХосе цілий день блукав по горам, дуже стомився і ввечері, вже ледь живий, попрямував до маленького гірського містечка, щоб знайти собі місце для ночівлі. Але йому не пощастило – він потрапив під сильну зливу. Хмари дуже швидко згромадилися, небокрай розірвали кілька блискавок, прогримів грім і на гори впала стіна дощу. За деякий час Хосе опинився на привокзальній площі містечка, на якій знаходилася і будівля готелю, або Hotel de la gare, як іронічно назвав його про себе Хосе. Сил на пошуки іншого нічлігу вже не було. Всередині було брудно, снували якісь підозрілі п’яні торгівці з немісцевим акцентом. Заплативши за номер, Хосе пройшов нагору і виявив, що в його кімнаті навіть не зачиняється замок у дверях. Хосе було трохи моторошно. Він присунув до дверей ліжко. З тріснутого вікна було видно залізничні колії. Three Black Holes Hotel – подумав Хосе.

Нашвидкоруч поївши, Хосе втомлено впав у крісло, поклав ноги на стіл і ввімкнув телевізор.

Клац

“... В Польщі відбулися зіткнення футбольних фанатів з православними священниками, внаслідок яких постраждали п’ятнадцять працівників заводу високовольтної апаратури...”

Клац

“... реклама нашого прального порошку...”

Клац

“... нашого прального порошку...”

Клац

“... репортаж северокорейского телевидения. Под руководством партии и товарища Ким Чен Ира наш народ с еще большей скоростью будет совершать скачок вперед...”

Клац

“... ма-а-а-йские цветы...”

Клац

“... darling, I can’t say for sure, if you have any reason at all for doing that. You’re definitely mad! What’s that? Oh my dear, no! I can’t stay any longer! Oh shit!...”

Клац

“... землетрус магнітудою у 5 балів. У Києві руйнувань нема, за винятком будівлі адміністрації президента, яка зруйнована дощенту. Загинули кілька членів уряду, депутатів парламенту та працівників адміністрації...”

Клац

“... серцеві краплі корвалмент – засіб для міліціонерів...”

Клац

“... за оцінками вчених, у нашій галактиці, відомій нам під назвою Чумацький Шлях, знаходиться кількасот міліардів зірок.” Хосе зацікавився. “Якщо порівняти цю кількість з кількістю населенням Землі, яке складає, скажімо, шість-сім міліардів людей, то на кожну людину припадає по кілька десятків зірок в нашій галактиці. Якщо ж далі припустити, що у видимому всесвіті, який можуть спостерігати сучасні телескопи, існує кількасот міліардів галактик, в кожній з яких існує по кількасот міліардів зірок, то на кожну людину припадає багато квадрільйонів або ж квінтільйонів зірок у видимому всесвіті. Якщо ж далі взяти до уваги, що згідно з сучасними уявленнями, викладеними у теорії Multiverse (Мультивсесвіту), за межами видимого всесвіту існує безліч інших всесвітів, закони фізики в яких можуть відрізнятися від наших, то значення людства в масштабах космосу можна прирівняти до значення популяції мікробів у ваших вчорашніх шкарпетках...”

Клац

Хосе вимкнув телевізор.

Раптом на столі виникла нізвідки дивовижної краси квітка. Вона ледь-ледь похитувалась у вазонку. Вся кімната заповнилася м’яким пульсуючим світлом і по стіні пробігли легкі брижі тіней, схожих на хвилі піску у пустелі. Десь збоку заблимав мінливий вогник. Всі поверхні і предмети набули якогось дуже незвичного вигляду. Aqua, aqua, aqua, aqua... Реверберуючий шепіт пронісся по кімнаті і швидко затих. Terra, terra, terra, terra... Скло у вікні покрилося дрібною павутинкою тріщин. Зі стелі впало кілька крапель. Astra, astra, astra, astra...

Несподівано прозвучав голос:

WELCOME TO MULTIVERSE

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Катерина Ляшевська. 659
( написати коментар )