На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Мертва Голова

in_a_landscape, 04.11.2011 рокуВсі події, обставини та імена, описані в даній історії, є вигаданими. Будь-яке співпадіння з іменами і обставинами реальних подій є випадковим і ненавмисним.

Все почалося з великих наукових відкриттів, які докорінно змінили долю людства, а також кожної окремої людини. Одне з таких відкриттів — це можливість перебування одночасно в кількох місцях. Так я, наприклад, перебуваю у своїй квартирі на Мангеттені, разом з цим у відрядженні в Австралії в Сіднеї, в Парижі на Промисловій Виставці, на курорті на Гаваях а також ще в кількох місцях. Щоправда мені це почало приносити певні незручності, коли Я з Австралії приїхав на Мангеттен і поселився в тій самій квартирі, що і Я Перший. Пізніше до нас приєдналися ще Я з Гаваїв та Я з Парижу. В квартирі стало досить тісно і незручно для нас всіх. Сусіди подумали, що приїхали мої брати-близнюки, про яких вони раніше нічого не чули. Та справжні проблеми почалися, коли виявилося, що я існую також на зірці Алькаїд в сузір'ї Великої Ведмедиці. Мало хто знає, що на планеті Алькаїд 513D, яка обертається навколо цієї зірки, знаходиться база терористичної організації Аль-Каїда, яка завдала таких прикрих ударів по інтересам Сполучених Штатів на Землі. Так от, коли я опинився на планеті Алькаїд 513D, виявилося, що я існую там також в кількох іпостасях. В готелі Бенетнаш Стелла у поселенні Бенетнаш планети Алькаїд 513D я зустрів себе в двох іпостасях, назовемо їх Я Другий і Я Третій. (Себе для зручності Я буду іменувати Я Перший). Ми оселилися в двомісному номері (Я Третій спав на підлозі).

При зустрічі ми обговорили наші плани перебування на планеті. “Відомо, що Аль-Каїда має основну базу на Алькаїді 513D.” - говорив Я Третій, “Треба дізнатися більше про її структуру та плани. Відомо, що поблизу існує об'єкт під назвою Мертва Голова, який відіграє велику роль в міфології та містиці Аль-Каїди. Вважаю доцільним мені, тобто нам відвідати цей об'єкт з метою вияснення його специфіки та ситуації навколо нього.” “Я не заперечую” - сказав Я Другий. “Завтра при сході сонця” - підтримав Я Перший. “Гаразд”

Вранці в фойе готелю ми несподівано зустріли ще одного Мене, передбачувано назвемо його Я Четвертим. “Це ти?” - спитали ми. “Я”- відповів він. “Ми тут...” “Я в курсі” - сказав Я Четвертий. - “Я вас проведу. Нам треба під'їхати поближче до об'єкту...” “Тссс...” - засичали ми. “...Мертва Голова” - пошепки продовжив Я четвертий, “...на таксі” - сказав він вже трохи голосніше.

Ми підійшли до стоянки таксі. “Відвезеш нас ... до Мертвої Голови?” - звернулися ми притишеним голосом до хлопця-водія вільного авто. “Нізащо”. “А за подвійну ціну?” Повагавшись, той погодився. Він підозріло дивився на нас. “Ви що, всі четверо близнюки?” “Ні, лише трое, четвертий на нас тільки схожий”.

Всі таксисти на планеті Алькаїд-513D мали дванадцять років, щойно хлопцеві-водієві виповнювалося тринадцять, як авто в нього відбирали і передавали новому, молодшому на рік водієві. Це знайшло відображення у популярному фольклорі: Мені тринадцятий минало, я пас корови за селом, кермо у мене відібрали, таксі пішло на повний злом. Наш водій якраз нам скаржився, що за два тижні йому виповнювалося тринадцять, що означало кінець його водійській кар'єрі. “Чим я тепер буду заробляти?” - бідкався він, кружляючи по серпантину. Дорога зайняла в нас півгодини. Незабаром ми під'їхали до переїзду, де таксі зупинилося. “Далі я не поїду. Ідіть самі!” “Ти на нас зачекаєш? Ми незабаром повернемось”. Таксист кивнув головою, але щойно ми відійшли на двадцять метрів, він притьмом розвернувся, і здіймаючи хмари куряви, погнав від нас геть. “От халепа”, - сказав Я Другий, “невже доведеться повертатися пішки? Ми можемо не встигнути до заходу сонця.” “Нічого,” - відповів Я Четвертий, - “наша місія важливіша!”

Звивистою стежкою ми піднялися на пагорб, над яким майорів зелений прапор Алькаїда. Трохи нижче вершини стояла мертва голова — череп висотою і діаметром в два метри. Кріз очниці і тріщини в ньому проростали дерева і високі трави. У небі над черепом кружляли мертві птахи.

“Голова, дай відповідь нам, до тебе ми звертаємося! Що нам ти провістиш?”, урочо проголосив Я третій.

Щось всередині велетенського черепа тріснуло. Подув сильний західний вітер, піднявши хмари піску і пилюки - в порожнинах ветенської голови загув протяг. Крізь відсутні зуби вискочив здичавілий пес, який ховався всередині. Щелепи черепа заскрипіли і розсунулися.

“Самти....на...” - долинуло з черепа. Довга пауза.

“І ... ти... на... йол... сам.... бля... ” Мовчанка.

“Це все?” - спитав Я Перший.

“Ідіо... і... нах”

Цього разу мовчанка запанувала надовго.

“Що це?” - тихо промовив Я третій.

“Не знаю. Думаю, оскільки голова мертва, мова в неї також дезінтегрувалася і стала фактично також мертвою мовою, набором складів і фонем.”

“Це все звучить дуже таємничо, але боюся, що сенсу тут ніякого нема і ми більше нічого не почуємо.” - додав Я Четвертий.

“Бля...” - сказала голова.

Почав накрапати легенький теплий дощик. Ми попрямували пішки довгою звивистою дорогою услід за сонцем Алькаїд, що заходило. Крайнебо був забарвлено багрянцем від величного світила. Повз нас пробіглася жовтава ящірка, маленький дракончик. На спині у неї було написано червоною фарбою Аль-Каїда Forever. До поселення ми дісталися вже в темряві. Над головами кружляли зграї мертвих птахів.

Прибувши до готелю, Я Перший сів писати нотатки.

Велика таємниця, яку вдалося розкрити внаслідок оперативних заходів, полягає в тому, що той Бін Ладен, якого вбили американці в Пакистані, не є останнім Бін Ладеном. На планеті Алькаїд живе кілька резервних Бін Ладенів. Якраз зараз вони збираються в політ до Землі. Про це повідомив агент Мертва Голова. Враховуючи, що відстань від зірки Алькаїд до Землі складає 101 світловий рік, а космічний корабель з Бін Ладенами на борту ладен розвивати швидкість в одну десяту швидкості світла, то він прибуде на Землю через 1010 років, тобто у 3022 (орієнтовно плюс мінус 15 років) році. Тоді можна чекати великих неприємностей. Ви можете сказати, що до того часу всі Бін Ладени не долетять до Землі живими, померши ще на початку польоту. Це все так, але системи у корабля автоматизовані, так що програма все одно спрацює. Можливо, що інформація не до кінця перевірена, оскількі відомо, що Бін Ладени розмножуються ручним діленням, і ймовірно, що нащадки тих Бін Ладенів, що вилетіли з Алькаїду, зможуть прибути на Землю в кількості понад тисяча осіб. Покійних Бін Ладенів будуть викидати в космічний простір в процесі польоту. Так що Америці не варто розслаблятися, корабель цей прилетить через тисячу років, що співпаде з есхатологічною кризою четвертого тисячоліття. Про це все я і напишу у звіті ЦРУ.

Агент Джон Паттерсон.

PS До звіту додаються:

Довідка про Аль-Каїд

http://en.wikipedia.org/wiki/Eta_Ursae_Majoris

Фотографія зірки Аль-Каїд, резервної бази Аль-Каїди

http://aladin.u-strasbg.fr/java/alapre.pl?-c=13+47+32.438+49+18+47.75&button=RGB

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
2 Катерина Ляшевська , Роман Миронов. 712
( написати коментар )