На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

НАКРУТИЛИ

slavchyk, 22.02.2012 рокуінколи якісь зовсім дрібні і незначні події чи речі наштовхують на зовсім нелогічні висновки.

в час масмедіа і їх впливом нехотячи, але таки замислюєшся над всякими речима, які кожного дня накручують.

накрутили №1.

вийшовши до магазину по хліб, чомусь подумалось що кожні вибори у нас дуже схожі до приходу весни після довгої і сніжної зими.

наче все як завше сніг випав, лежить собі біленько красує око, тай помірний морозець, жити наче можна. але тут приходить весна сніжок тане помало тепло набирає оберти (нагнітає події, провокує, поширіється, навязує, розповідає, пропонує, погрожує). сходить сніг (новий кандидат уже при ділі) і тут уже явно видно хто ж і таки де нагадив минулої зими, все як на долоні і з відповідними запахами (новини кричать, ось подивіться ото купа) і так аж до літа атой і до осені, сонечко світить якось гріє але уже не так як минулого літа (замилює очі, ше тою вже минулою зимою), а само готується до своєї зими шоб гарненько так на чистому і свіжому сніжку залишити, щось цікаве для наступної весни (і знову, і знову подивіться купа вже більша, ато й дві).

накрутили №2.

можливо то і мало якиїсь вплив, але форумівські теми про лівих і правих, та хай уже поділяться ато одні в одну сторону інші в іншу, хай всім буде добро, різні мислення і шляхи, які вже років сім поновляються. ну так чужий досвід то він чужий, але різні обставини і менталітети. завжди хтось хотів обєднати і завжди знаходився такий який таки повівся і знов розєднував. тай навіть зараз я ото думав чудово Україна велика неподільна і прекрасна, територіально то так, а у головах чи ще ні чи вже ні. часто спілкуюсь з друзями чи просто зі знайомими з різних регіонів країни схід, південь, північ і не давно лиш зрозумів де знаходиться той розподіл на схід і захід, здавалося б у простому запитанні "Як там і Вас погода?", нажаль "у Вас там" далеко на тому краю, у іншій країні, закордоном, ось тут і розподіл, а мало б бути у нас, але з того краю. На нашому сході і нашому заході.

Читати коментарі (2)
Рейтинг Оцінили Переглянули
2 Віталій Рож , Роман Миронов. 732
( написати коментар )
Фома Пугаляк
2012-02-23 13:29:47

так, Славку ти написав правильно. по кліматичних, крвмть, шматувати).

а взагалі, не мордуйся політотою, воно того не варте.

(відповісти)
slavchyk
2012-02-23 15:29:58

та знаю шо воно того не варте

а шош падєлать

хто як не я, коли як не зараз*?

(відповісти)
( написати коментар )