На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

КОБЕЛЯКИ (про закатованих мусорами дівчат)

Микола Нечета, 09.04.2012 рокуВчора на десятій Битві екстрасенсів по СТБ пройшов сюжет про те як трьох молоденьких дівчат їх однолітки зі своїм старшим товаришем, чи родичем, привезли для розваг на замовлення ментів, що відпочивали на турбазі. Молодняк швиденько відправили додому, а з дівками почався чоловічий базар. Їх били, насилували, поїли водярою а потім знову били і нарешті застрелили одну з дівчат. Потім дівок задушили, і через кілька днів викинули 2 трупи біля річки. Водолазів викликали через кілька днів. А застрелену дівчину утопили в болоті. Цю справу багато раз закривали продажні мусора і прокурори. Докази були фальшовані судмедекспертами. Хоча свідки і родичі бачили на тілі дівчат сліди катувань. У одної на шиї борозда від задушення, а у іншої навіть виламані мізинець і безіменний палець. Навіщо я пишу цей текст? Мабуть серед вас, дівчатка і хлопчики є і такі що мають родичів мусорів. Придивіться до них поближче, ви певні що поруч з вами не живе отакий монстр?! І пам'ятайте, дурепи малолітні, що водитись з мусорами то ганьба. Жодна порядна людина не привітається з ментівською підстилкою. Організована злочинність в уРкаїні лише одна - це мусарня, прокуратура і суди. А ті, кого ви вважаєте бандитами, вже давно керують зРадою депутан. По цій справі посажений лише один цап відбувайло, який взяв вину на себе, якоби в нещасному випадку на воді, і лише на три роки. Скоро вийде, і тоді бережіть своїх дочок і дружин. Хоча інші справжні фігуранти цього діла на волі. А кришує це все пахан з клікухою Хам. Дехто його ще зве підпільною клікухою (гарант). Одне радує, що колишній гарант юЩур може опинитись таки за гратами за те що дав незаконну команду генпрокурору Піскуну закрити всі кримінальні справи проти Тимошонкі. Але навряд чи ми дочекаємось справедливості в уРкаїні, як ніколи не сяде на лаву підсудних ні Кучмо, ні Литвин за вбивство Гонгадзе. А дурненькі дівчатка хай і далі славлять Україну у недолугих віршиках, тільки пам'ятають, що і їх колись можуть знайти закатованими в очереті.

Читати коментарі (9)
Рейтинг Оцінили Переглянули
8 Роман Миронов , Сауль , Костянтин Куліков , Nozomi Sarytobi , Сергій Нечета , boom.gu , last , Ігор Стожар. 1074
( написати коментар )
Сергій Нечета
2012-04-09 10:56:54

чомусь нагадало знайому з Полтави по-звірячому згвалтовану  мусорами на Сорочинському ярмарку. (а вона була цнотлива, до речі). Мами, готуйте дочок. Хамська влада їх згвалтує і вб*є.

(відповісти)
Роман Миронов
2012-04-09 11:16:45

Розумію твою ненависть до представників міліції, враховуючи особисті обставини. Але далеко не всі вони такі. НМСД, люди, які творять подібре, - це просто невдоволена мерзота, яка й пішла в правоохоронні органи, щоби мати "владу" творити подібні речі. Якщо людина порядна, то вона, будучи навіть поліцейським, ніколи не зробить подібного. 

(відповісти)
Сергій Нечета
2012-04-09 11:38:03

наївні діти. Не розумієте, що стратегічна мета ссученої влади - тримати вас, тобто - бидло, у постійному страху стресі. Кожен повинен відчувати, що таке може трапитись з ним чи з його дітьми будь-коли...

(відповісти)
_
2012-04-13 21:26:50

Я щось не зустрічав віршиків дурненьких дівчаток, в яких славиться Україна. А хіба ті ж міліціонери не з тих самих простих людей та й хіба прості люди не чинять подібного? Тут не від форми залежить, бо міліція може гвалтувати, а може й допомагати, лікарі і пожежні теж не святі. Підлість і боягузтво властиві кожному якщо ненависть поширюється на всіх. Можна піддатись емоціям і розгорнути боротьбу проти правоохоронних органів - це все тільки обернеться більшою кров'ю. Трапляється таке з кожним і ми допомагаємо? Тоді на турбазі хтось допоміг тим дівчатам? Нажаль, нам сьогодні легше шукати винних, робити когось об'єктом ненависті, ніж просто допомогти людині в біді. А щодо монстрів: в моєму селі живе одна стара жінка із психічно хворими дітьми. Ще у вісімдесятих вона вбила свого чоловіка і розрізала його тіло на шматки на очах цих дітей. Відсиділа 15 років, повернулася і має спокійний характер, веде себе як нормальна людина. Я з нею навіть перекинувся кількома фразами - нічого особливого. Монстр?

Знаєте, наше правосуддя недосконале, але ми можемо виділити одну специфічність його існування: карати слід винних, а не вести на ешафот усю касту. Мабуть, це все-таки знімає з нас клеймо бидла, яке прилипає через нашу загальну ненависть.

(відповісти)
Микола Нечета
2012-04-13 21:40:06

Тут всякого добра хватає. щас не згадаю зразу хто відмітився псевдопатріотизмом у віршах. не лише дівчата. "Правоохоронна" система залишилась нам від сересера де була репресивною і найвідсталішою в світі. в сізо невинні люди катуються самими умовами утримання. невинні сидять з рецидівістами в одних камерах роками. Не хочу сперечатись, я проти відстрілу мусорів, але ставитись до них, як до людей не можна

(відповісти)
Микола Нечета
2012-04-14 12:28:16

тільки вчора по СТБ показали матір, син якої пішов поговорити зі слідчим до мусарні, а додому живим вже не повернувся. Йому розбили мусора селезінку, так що її довелось видалити разом з частинами легенів, а потім заразили в сізо туберкульозом, та таким кльовим, що до суду хлопець не дожив. І це через якоби поцуплену у якоїсь дівчини мобілку, трьох хлопців пов'язали, а оцього скалічили та вбили. то їх за це любити чи ненавидіти слід, а Сергію? Особисто ви можете і любити, бо так Христос казали :)  любіть ворогів своїх (гої), а жиди око за око, і зуб за зуб мститимуться вам

(відповісти)
_
2012-04-14 17:51:51

Ну чому потрібно вибирати між любов'ю та ненавистю в цьому випадку? Де я говорив про любов? Я говорив про систему правосуддя, яка в нас в дупі, але це не повинно заганяти нас в тенета ненависті до всіх і вся. Нехай влада тисне на нас, нехай намагається ламати, але вона ламає нас саме тоді, коли ми через кількох мерзотників починаємо ненавидіти усіх представників певної професії, чи людей за певним місцем проживання - от саме тоді влада свого й домагається - ми стаємо озлобленими людьми, в яких злоба виливається не на владу, а саме на свого ближнього, на слабких, немічних.

Я ворогів своїх ненавиджу, люблю близьких мені людей, з християнською мораллю я на ви. Я знаю, що можна ненавидіти і я переживав неабияку ненависть, проте я розумію, що ненавидіти можна за щось, а не просто так. Якщо ненавидіти людей за їхні гріхи, про які можна знати, а можна не знати - то ви, Заратустро, вправі мене ненавидіти, бо я в своєму житті чинив і підло, і жорстоко (все в межах закону, просто не по-людськи). Ви вправі ненавидіти (дійсно ненавидіти, усім серцем, а не чисто символічно як дань моді) тих міліціонерів, вони для мене мерзотники і сволота, якщо ці дії були насправді. Але я не хочу більше роз'їдати душу сліпою чи направленою ненавистю до незнайомих людей, бо це самоспустошення, через яке з роками життя перетворюється на корабель-привид.

І ще менше дивіться телепередачі, які навмисне маніпулюють людськими емоціями.

(відповісти)
Микола Нечета
2012-04-14 20:59:55

Це пишеться здебільшо для молоді, хто життя ще не знає. Щоб вони знали альтернативну до жидівської точку зору. Ненависть занадто тяжкий тягар для слабкого. але є дівчата самбістки і каратістки з незламною волею і безмежною любов'ю і ненавистю в душі, і саме тому я не втрачаю надію на нашу молодь. Прийде час засуду нинішньої влади і їх прихвостнів. Жаль, только, жить в эту пору прекрасную не доведётся...

(відповісти)
Сергій Нечета
2013-02-12 20:44:46

Нєкрасов був правий...

(відповісти)
( написати коментар )