На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Як то кажуть НЛП

slavchyk, 28.06.2012 рокуЯ думаю багато хто з вас чув і знає про і що таке "секрет", якщо аналізувати різні книги, події чи навіть просто порухи світла то десь воно так і є, що думки мрії і бажання матеріалізуються. Навіть вже зараз, на цьому досить таки юному вченні побудовано багато припущень, теорій здогадів правда дещо менше дослідів, тільки теорія і то як воно було в окремих людей. Дещо лякає, можливо просто насторожує те, що дуже багато сказано тільки про одну сторону медалі, що думка, мрія, слово вилетівши з голови прямує в космос там витає і обовязково повертається до власника матеріально. Думайте, мрійте і воно все станеться, головне тільки сильно того хотіти. Так, і справді в багатьох випадках воно так і є, тому що думки то енергія і згенерувавши якусь енергію по законах фізики вона просто так нікуди не зникає, вона перетворяється в іншу енергію, а та в свою чергу в ще іншу і ще, правда також відомо з фізики що частина енергії таки втрачається, назвемо це гальмівним шляхом і земним тяжінням.

Тепер коротко про другу сторону медалі, що робити тим хто з якихось причин не має занадто амбітних бажань чи мрій? Не те, щоб нічого не хочуть, просто вдовольняються тим, що є попросто інші цінності.

Думка - матерія, якщо десь прибавилось - то таки десь і зменшилось? Якщо хтось занадто надміру, то у когось занадто надмілко, але я не про те.

Мріючи чи чогось бажаючи, будьте обережні у виборій, памятайте, що ваші мрії і бажання стосуються не тільки вас.)

Читати коментарі (7)
Рейтинг Оцінили Переглянули
9 Олеся М. , Катерина Ляшевська , Великий , Перші дні листопада , Фома Пугаляк , Микола Нечета , Роман Миронов , Гайналка Шукар , Настя Марчук. 792
( написати коментар )
slavchyk
2012-06-28 11:55:29

П.С. Основне натхнення цього твору це слова з творів Т.Прохаська не дослівно "Основна його мудрість була в тому що він просив те що йому можуть дати, а отримував значно більше", таке собі правило співіснування...

(відповісти)
Великий
2012-06-28 12:51:25

Так глибоко і водночас так просто. Заставляє задуматися. І чарівно.

(відповісти)
slavchyk
2012-06-28 12:53:20

вельми вдячний)

(відповісти)
Фома Пугаляк
2012-06-30 23:06:24

можу відразу ж провести другу парелель. про згадане тобою світло. щоправда це вже Іздрик. то звідти?)

(відповісти)
slavchyk
2012-07-02 09:35:24

гм... я ото зараз не згадаю де таке в іздрика було, але швидше то ефект метелика, але тут не метелик а дещо більш насичене))).

хоча якшо памятаєш де точно то в іздрика то напиши...

може прийдеться це витерти))))

 

проводь паралель..?

(відповісти)
Фома Пугаляк
2012-07-02 13:37:10

думаю після цього можна помовчати)

http://www.youtube.com/watch?v=WFaa_YulDPA

(відповісти)
slavchyk
2012-07-02 13:42:15

гм... ні це трошк ане про то, ну тобто це тіж яйця тільки з боку...

 

Таке, ячитав но це шось троха випало з моєї уваги..

(відповісти)
( написати коментар )