На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

ШАХРАЙ (хто твій ворог, розумнику)

Микола Нечета, 13.11.2012 рокуВчора до мене в двері постукали. Я спішив, бо на мене чекав друг біля під'їзду, і не приділив належної уваги добре вдягненому і дуже чемному молодикові, який питав чи не тут живе якийсь ветеран війни, називаючи його прізвище. Та людина, хоча і здалася мені підозрілою , все ж викликала довіру чемним поводженням, розкішним новим вбранням і стильним габітусом. Я обмовився що можливо вийшла якась плутанина і йому потрібен інший інвалід ветеран що живе поверхом вище. Коли я вже виходив, мені здалось ніби почув дзвінок у квартиру мого сусіди ветерана. Ну щас тебе відправлять під три чорти тільки і подумав я, бо знав що у мого сусіди може бути патронажна медична сестра, яка вмить розпізнає шахрая і вискаже що думає про таких негідників. Яке ж було моє здивування, коли повернувшись увечері додому, мені повідомили, що сусіда таки відкрив двері незнайомцю і той викрав у каліки документи і можливо ще деякі речі, бо встановити що вкрадено підсліпуватій людині важко. Добре, якщо та гнида ще не зробила зліпки з ключів від вхідних дверей, бо тоді його хату взагалі можуть обнести. У розмові з другом я почув що містом орудує банда добре вдягнених чемних негідників, що включає молодика і двох молодих жіночок. Доки чоловік втирає по вухах довірливим старцям, подільниці вщент обносять квартиру, чи дім. Якби я зустрів того негідника, я навряд чи здав його мусорам, бо доки б я роздивлявся його фальшиві документи, я б міг отримати в обличча нервовопаралітичним газом з балончика, чи постріл з травматичної зброї. Та і кому б я зробив краще, якби та гнида відкупилася від ментів і суддів?! Лише збагатив би цих негідників. Хотілося просто вхопити ту потвору ,що обкрадає ветеранів калік, за горло і вирвати йому кадик, чи вигризти його зубами, щоб світ не мозолили такі гниди!

Але, чи один він такий? Чи не є такими самісінькими негідниками ті депутани, що приймають закони для власного збагачення. Вони так само як і він вдягнені, інколи навіть такі ж чемні, і говорять такі ж правильні слова. Хоч на Колєсніченка, хоч на Лук'янова подивіться, а Табачник гнида чи хвашистівна Герман?! То все ТВОЇ ВОРОГИ, чесна людина! Чи не є твоїм ворогом гебешний піп Гундяєв з брегетом годинником за кілька сотен тисяч долярів на руці, яка благословляє владу? І ті жиди, Бойки і Хвірташі, що під видом купівлі бурових вишок обкрадають державу на сотні мільйонів доларів, це гніди політологи і продажні журналюги, що вже обговорюють як опозиція співпрацюватиме з владою у подальшому розграбуванні країни і розпродажу її землі. І ті хто купившись за 30 000 срібників фальсифікували вибори, то твої вороги, чесна людино. І ті хто тупо не пішов на вибори, дозволивши риг_аналам використати свій бюлетень на свою користь теж твій ворог. І ті хто, не розуміючи що фашизм і комунізм однакові людиноненависницькі ідеології, продовжують стравлювати людей праці у взаємопоборюваннях, протиставляючи схід і захід. І ті гниди що допомагали ющуру прийти до влади і не тиснули на нього, щоб він не міг лише тупо царювати, Всякі речниці, Нашоукраїнці, що мов таргани розлізлися по інших опозиційних партіях. А найбільш хитрі гниди, хто закликає почати з себе зміни в країні і не вимагати від влади покарання винних . І це, мій друже, твої запеклі вороги. Ви можете спитати: А хто ж твій друг?! Єдиними твоїми друзями у наш непевний час є власна Совість і Розум. І коли всяка остання потвора в оцій забутій Богом і людьми країні зрозуміє, що я правий, тоді у країни з'явиться шанс перетворитись з уРкаїни в справжню достойну державу.

Читати коментарі (6)
Рейтинг Оцінили Переглянули
11 Роман Миронов , Сергій Нечета , Світлана Жукова , Гонта , SinusoЇda , Леля , Ніка Вербинська , Сонце Місяць , Окайда , malva , Ляля Райдуга. 874
( написати коментар )
Сергій Нечета
2012-11-13 10:22:15

я нальотчица, я наводчіца, я подручная у воров... (с)

(відповісти)
Світлана Жукова
2012-11-13 10:37:00

Так  багато  ворогів...  а  друзі  дуже розумні,  щоб  бути  чесними!)

(відповісти)
Микола Нечета
2012-11-13 10:46:57

Але, дякувати Богу, вони є! А багато друзів не буває. Дякую, що читаєте і плюсуєте мене, Світланочко,на відміну від зарозумілого Осоки та іншої зграї ПМівців. маленький + під моєю недолугою писаниною ніби маленьке свідчення вашої великої порядності.

(відповісти)
Фома Пугаляк
2012-11-13 11:59:21

направду плюсувати нема за що. хоча й можу підписатися під кожним словом.

(відповісти)
Микола Нечета
2012-11-13 12:09:01

Дякую за увагу і підтримку, насправді писати це мені було огидно і тяжко, але слід виховувати здравомисліє. Звісно ж на художню цінність ця агітка не претендує, але вона швидко зникне у анали з передніх шпальт і там ніхто її не побачить. може і собі блога створити. бо тут сторінка є, але навкруги стільки цікавих і талановитих що на мою писанину уваги не вистачає :)

(відповісти)
Фома Пугаляк
2012-11-13 16:57:09

виховувати? навряд вийде.

а блог. без цінного сарказму блог не має читабельності.

(відповісти)
( написати коментар )