На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Omniverse

in_a_landscape, 12.01.2013 рокуOmniverse

На східному теріліумі осцилографемної планети Міцар 26 трансгалактичої спіралі 18 злітаючої смугастої катастофемограми пломеніючого сонця Агміон 5 з періоду 12го оберненого надіру еліотного простору Землі та інших кристалографограм 26-го гатунку осцилювали 2 потоки кристалографемічних моноутворень паралельних напрямків вертикального вортексу оберненої енергії.

У кріазотній пірамідальній оптичній структурофемі, обертаючись, зблискували тіла Хосе та Анет, перекидаючись то там, то сям, кріографемами паралельних кристалограм у оптометрчно-сфероїдальному просторі Haute Hat для носіїв, розвісивши очі на пружних астеометричних об"єктах, повільно охолоджуваних обмінно-циркулярними процесами гарячо-аміачними терестріальними комплексами Terra Shelf 22.5 та іншими приблизно-оберненими пірамідальними кристалографемами вортексіальними астерографемами вищого гатунку. За 0.000457 мілінаносекунди до старту оберненого зворотнього газового-пилового осцилятивного вибуху на стаціонарному монітографі об"ємного сфероїда накреслилося обличчя Аліотичного Цефіотичного Гнома підвищеної сферометричної циркулярності діапазонально-розширеного клептографічного рамплісажника з монтажним ключем перегорнутого оберненого знака-морфія, який привітав їх з висоти двудіодотичного монтувальнного організму марки 42. (себто 24, як це виглядало з стаціонарного монітора протилежного боку поліекранної осцилюючої сфери).

- Привіт! - надіслав він помах рукою.

- Що ви в мене питали? - спитав він.

- Універсальні засади життя, універсумів та всього такого.

- Відпочиньте, чаю не бажаєте. Ось тобі...

- Підлогою пробігла тінь мишкуватого Петранселя, клацаючи омніверсальними вогниками оптометричного кристалографічної циркуляреми.

- Чай не цукрований?

- Відчепись, я зовсім не про це думаю.

- Ні, зовсім не цукрований, втрутився мишкуватий Політерансель.

- Не панікуйте! - він кинув їм рушник, де золотавим бісером було врізьблено слово НУНІЧОГОСОБІ!

- Ну, зараз попадете! - гавкнув пес Цебер, закриваючи за собою стикувальний отвір.

- Геть з кріогенної плазми! Процес - за нулем Агхеографа 5! .... Увага! ...0.0057 мілінаносекунди до Аліативного синтезу ... плазміонний вибух! ...0!

- Все, або нічого! - зблиснув пес Цербер.

- Ну нічо собі! - здивовано перелякався Хосе, заглянувши у моніторіальний отвір.

- Оце так-так!, - здивувалася Анет, нахилившись туди ж.

- Ось ще, Ось ще: за 0.05 ... мілінаносекунди вибухне... ...Ой-ой-ой! - аргархнув Аліотермічний Центроїд!

- Ну нічо собі! - вигулькнув геліотермічний підсилювач округлих процесорів цефалоцентроїда.

Тарілка повільно спустилася на піднебесся, розмахнуючи крилами, розкрутилася в сповільненому осяваючому променистому світлі та теплотвору, випромінюючи азот та аміак, рвучко обвалилася, та зникла в невідомому напрямку.

Хосе і Анет закліпали очицями та, справно нахилиляючись то направо та наліво в озері рук та океані кристалофем, сфероїдів та оптометричних стрінгоносіїв барадонів Гогса на псевдофермальній округлості експансивних оптосферичних поверхонь. Керріонгли Хоблінса та барадокси Евентія, центруючись по поліморфемних поверхнях метиломорфних антропоморфем та зеленкавих вулверпів-вортексів та їхніх оптометричних округлостей, які супроводжували деривативну антропоморфему великого паліативного вибуху.

Оптеометричною сферою заархбмлиснув кришталь!

Все, що сталося позавчора, буде післязавтра і завжди, як і завтра та післявчора.

Рвучко розкрутивши рухи паралельних кристалофем, водозграйки рухливих риб та медуз, що повільно перетікали поміж паралельними просторами, вдихаючи повітря та кріогенний озон, та зблискували під променіючим сферами тиранозаврів, ноутбуків, крабів, молюсків та інших створінь, мугикаючи пісню та дивочудні танці, розмахуючи гіллям, яке захистило денні утворення позаучорашніх плазмогенераторів світла та кристалофем етіологеми та сімілярного етіоконструкту та етіологічкого зблискаючого сяйва ...ай-ай-ай!

Над спустошеними океанічними просторами планети Аліот-Міцар 6251 пломеніли сонця води. Етіа 1 і Етіа 10...

Оптико-сферичним вибухом міріадами друзок розбивалася стіна дощу, уламками прозорого простору заповнюючи галактичні відцентруючі спіралі та інші п"єзоутворюючі етіолофеми. Проникаючий погляд квантового генератора, пройшовши через межу райдуги, розчинився у світлі дня.

Краплі холодного дощу супроводжували зниклі тіні квіткових трунків та золотавих акваріумних рибок, морських зірочок зеленкавої імли та світлоносних зблискуючих паралельних поверхонь множинних кутів та площин.

Ет... Ет... Ет... Ет...

Над небом океану височіли велетенські геліоцентричні літери:

Welcome to Omniverse!

Читати коментарі (6)
Рейтинг Оцінили Переглянули
4 . , тату , Роман Миронов , Великий. 594
( написати коментар )
.
2013-01-12 21:51:18

Люблю таке!!! Перегукнулося із моїм улюбленим Робертом Шеклі,  але у Вас нотка новизни. Цікавезно!

(відповісти)
in_a_landscape
2013-01-20 13:33:15

Запрошую - літаюча тарілка Агмітон-117, галактичне вікно відкрито 3 25.03.3058 до 29.03.3058 з 28.03 по місцевому часу.

(відповісти)
Микола Нечета
2013-01-12 22:16:20

Міцар А і В є системою з 4-х зірок, а не планетою, що включає 2 подвійні зірки. Ця система цікава і тим що має ще одну подвійну зірку Алькор. Чи мають ці зірки планети малоімовірно, бо вони подвійні і планеті втриматись на стаціонарній орбіті в таких системах малоймовірно.

(відповісти)
in_a_landscape
2013-01-20 13:22:36

Йдеться про планету Міцар-Аліот з 2655 поліморфемного простору, не етіотожного тому, що ми спостерігаємо у оптометричних сфероїдах.

(відповісти)
Перші дні листопада
2013-01-13 10:18:41

Я ледь вигріб з перших двох абзаців, і то, здається, згубив обидва весла )) що сказати, цікаво. Пишіть іще, розширюйте читачам світосприйняття.

(відповісти)
in_a_landscape
2013-01-20 13:30:07

Це репортаж з етіолегематичної галактичної спіралі. Я от зазирнув до вашої етіофемної галактики на пару днів, щоб перевірити світлосприйняття місцевих гуманоїдних етіоцефелофрем та обернених Барадоксів Хогмінса. Пишіть свої коментарі на супутник Лаграндж-117, координати 9 h 55 m 22.0 s та 69" 2" 27.9

(відповісти)
( написати коментар )