На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Золота Літера

in_a_landscape, 10.06.2013 рокуЗолота Літера

До родича работоргівця приїхав торговий представник з Туреччини, ввезши партію продешевлених продуктових бананів з Нідерландів. Родич работоргівця, оглянувши ящики, які обнюхали дві вівчарки Тутка і Тамка, похнюпившись, сів в крісло. Постривай, а де партія зелених огірків з Закарпаття? - спитав він. Тутка загарчала. Знаєш, полегшено зітхнувши, замиготів очима родич работоргівця - там зійшла бистра повінь, де потоки-ріки, що зійшли з гір, де розтанули сніги від тропічного циклону, і тому банки відмовились поставляти великими партіями. Я це перевірю, - з усмішкою заглеготів родич работоргівця, на, ось тобі повідок, вдягни на Тутку і Тамку, і погуляй трохи на вулиці, поки я не помию руки з милом високої якості.

Вийшовши за двері, родич работоргівця попрямував до перехрестя за рогом, де мигали лампочками два кольорові світлофори з підсвіткою. Щойно світлофори раптово і безповоротно погасли, дві вівчарки притьмом шугонули в діаметрально протилежні боки вулиці, і зникли за рогом.

Прости, Тутка, прости, Тамка, - ви куди втекли? - невиразно промовив торговий представник з Туреччини. Ми зараз повернемось - прогарчала, завертаючи за ріг Тутка. Чекай на нас завтра, - відгукнулася Тамка. Впавши на коліна, він гірко заплакав.

- Весь час одне і теж, весь час одне і теж...

Читати коментарі (1)
Рейтинг Оцінили Переглянули
3 Роман Миронов , Neti-Tel , .. 474
( написати коментар )
Neti-Tel
2013-06-10 10:21:31

ви просто неповторний :)

(відповісти)
( написати коментар )