На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

муха в бурштині

Андрій Мирохович, 29.09.2013 рокуотако згадав собі таку байку, ніби Семенко (хто не знає, то такий хлопець, який ніби заснував український футуризм) про Поліщука (а той фацет вважається засновником українського авангардизму) - прошу читача дарувати мені таку розлогу коментарію, але геть не певен просто, що шановний автор знає це, ну от Михайль і сказав осьо таке: - в Валеріанові очі закохані всі дівчата, а в його вірші тільки дружина.

це я не до того, що публікувати тексти, які не стали явищем стилю, а залишились просто записами на таких собі метафоричних серветках недоречно - я до того, що не варто їх усерйоз сприймати.

автор вочевидь вважає себе продовжувачем ось цієї занудної традиції шестидесятників, із їх міщанським пиздостараданням возведеним у культ - ну що ж, бувають такі, які застрягають у цьому бурштині часу як мухи - і, до речі, гарні з них прикраси подеколи, з мух у бурштині, очевидно, а не пиздострадальців романтичних, і не дорогі, що теж показово. он, і тексти такого штибу такі - їх можна дружині читати (якщо, звісно, аж так пощастило, що вона не закінчувала філологію, а зрештою, якщо й закінчувала - це ж як пригорілий торт, а жінки люблять жаліти, ну той що, що дурень і нездара, але ж любить як, он як старався, навіть те що забагато цукру не страшно, і що тісто гливке)

з.і. авторе - нічого особистого, просто заувага на маргінесах.

з.з.і. а, таки повторюсь - за великим рахунком, значно більш корисним було б вам писати "хуй" на паркані - тоді залишається ймовірність, що який критик направду вирішить, що там дрова лежать (або, принаймні лежали, чи просто запідозрить, що ви знаєте, що таке дрова)

Читати коментарі (4)
Рейтинг Оцінили Переглянули
-1 Степан Губко. 1127
( написати коментар )
Микола Нечета
2013-09-29 08:46:28

що це за дурня? ви хоч трохи з логікою дружите, чи "справжньому" митцю це не обов'язково? :о) як текст може стати явищем стилю якщо його не опубліковати? до чого тут хуй і дрова? хоча питати зайве - бо Мирохович не може без цього слова, якось думки міцно до нього припнуті. то хоч би писав до якого твору рецензія, бо тільки і зрозуміло що хтось щось пиздонув "якоби розумне", та пиздіти - не мішки ворочати... До чого тут пиздострадання стурбованого молодняка, і як воно ліпиться до міщанства? і в чому те міщанство?

(відповісти)
Андрій Мирохович
2013-10-01 23:24:54
Заратустро, моя дружба з логікою настільки логічна, що вам воно і зрозуміти важко, зрештою, як і текст. Загалом, будь-який - того й на таке визначення як пиздострадання реагуєте так бурхливо - адже є пиздострадальцем, який, з наполегливість олігофрена, претендує на вінок мученика - але, ну, це ж відома практика - по діла вашим і воздася - ладна, це з рецензії на останній текст ваш, яку починаю і завше жалкую часу, аби завершити - тому що направду, досить того, що на читво це час витратив. Міркування так, що в рецензії цій і прояснення решту міркувань, які ви вдається, що не розумієте - або не розумієте, що, загалом, теж не дивує.
(відповісти)
Андрій Мирохович
2013-10-02 07:59:43

http://litclub.org.ua/texts/show/33437/

тут один юзер питав на який текст рецензія, алк потім чогось засоромився, і коменти видалив - ну от, я йому чемно відповідаю, та й соромитись воно нічого (юзер оцей ще був Заратустру підтримав), отож кажу йому - чувак, всьо нормально

(відповісти)
Михайль Дедал
2013-10-02 12:37:40

та я читав то серед пізньої ніченьки і мабуть шось собі понакручував, а згодом не зміг собі того пояснити

а щодо рецензії, то це зовсім не рецензія, коли текстово обігруються якісь риси чи уподобання автора, можна звісно сказати, що про текст нІчого сказати, тоді це все взагалі втрачає будь-яке значення, навіть якщо автор якось різко чи не зовсім адекватно реагує на коменти.

сподіваюсь відповідь задовольнить даного юзера і все нормально навзаєм

якось так

(відповісти)
( написати коментар )