На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

ХОХОЛ з "оселедцем" то серце воїна

Микола Нечета, 03.12.2013 рокуНа деяких роssійських сайтах недоумки жартують над малоросами, але коли чують від мене цю оповідку, то припиняють. Залишається лише трохи ненависті у самих дурних та запеклих.

Я і сам не знав того про своїх предків запорожців, але якось увімкнув наукову передачу де знаний вчений історик зі світовим ім'ям пояснював одну просту річ. А саме - що зачіску оселедець мали право носити лише славетні воїни січі для того щоб у бою, коли отрубана голова конника летіла з плеч долу, вся у крові, побратими могли підхопити її на скаку (інколи збирали після битви), та прив'язати до сідла чи гриви коней саме за оцей чуб-оселедець. Крім того отака зачіска допомагала відрізнити скривавлену та засмаглу голову побратима від бусурманської, мацкальської, чи клятого ляха. Тож наші предки пишалися назвою Хохол, бо тільки від одного виду тих героїв у ворогів тряслись піджилки: Бо усі знали що живим він в полон не здасться, і ПОЩАДИ ВОРОГУ НЕ БУДЕ !!!

Пишаймося цим, Браття! Слава Україні! Героям Вічна Слава!

Читати коментарі (7)
Рейтинг Оцінили Переглянули
12 Я , Neti-Tel , . , Ляля Райдуга , Oberwolf , Окайда , Ігор Стожар , Сергій Нечета , Настя Марчук , Роман Миронов , Максим , Litana. 830
( написати коментар )
Микола Нечета
2013-12-03 13:24:26

Для тих хто підручник історії зкурив на цигарки додам, що голови своїх загиблих друзів жоден запорожець не мав лишити на полі бою, якщо вижив сам. Бо турки янучари були дуже вигадливими у знущанні над померлими, і виколоті очі лише квіточки, а більше я не розповідатиму з міркувань політкоректності, інакше дівчатка не зможуть без лютої ненависті їхати в Турцію на курорт :о)

(відповісти)
Neti-Tel
2013-12-04 09:09:00

:))))

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-18 11:41:39

Кинув фотку щоб ні в кого сумнівів не лишалось, літкЛюбчики

(відповісти)
Лана
2014-09-22 00:39:44

Дяую ,за таку важливу політкоректну інформацію! 

 

(відповісти)
Ігор Стожар
2013-12-18 15:08:06

Тут немає перед ким світитись. Це - чарівне болото не варте навіть до "периметру" впускати.

Загалом я не підтримую метеликів, які виспавшись у теплій квартирі прийшли пофоткатись і з відчуттям "виконаного" обов'язку повернулись "героями".

Я усі дні провів у палатці, був обраний "сотником" і свій внесок не можу оцінювати, є люди, вони скажуть.

(відповісти)
Сергій Нечета
2013-12-18 18:48:47

 у клюбі повно мразоти. Ми (кременчужани) забезпечували коридор американським сенаторам. Я тис руку МакКейну, сьогодні отримав листа від Обами...

Ну, то так, хуйня...

(відповісти)
Ігор Стожар
2013-12-18 23:38:53

А я розмовляв і супроводжував за периметр Альґердаса Бразаускаса. Я не про тебе мову веду. Ти ж добре знаєш цю мразь клоновану, що тут вештається?

Не бери мною сказане на свій рахунок!

(відповісти)
( написати коментар )