На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Я НЕ БОЮСЬ ! (справжній суспільний договір)

Микола Нечета, 04.12.2013 рокуЯ, свідомий і щирий Українець з метою суспільної допомоги Революції оголошую про початок підготовчого етапу до мирної та легітимної передачі влади від окупаційної тоталітарної правлячої верхівки до нового (можливо тимчасового)рівноправного ТРИУМВІРАТУ ПОЛІТИКІВ (triumviratus як у давньому Римі.Тягнибок, Кличко,Яценюк). Щоб позбутись одвічної хохляцької біди - прагнення до особистого панування. Це також завжди допоможе у вирішенні спірних питань, бо три на дві цілі однакові частки не ділиться :о) Тож не складно допетрати що більшість голосів буде завше ціною питання. Сподіваюсь у цих трьох достойників вистачить мудрості не плести інтриг один проти одного.

Тепер власне до справи. 1. Кожен свідомий власної долі, та долі Країни, громадянин мусить придбати звичайну жовто-блакитну стрічку і подбати щоб її також отримали всі ваші друзі та сусіди. (Цю справу можуть виконати партійці, якщо звісно вирішать підтримати оцю акцію).

2. Засоби масової інформації мають донести важливість цієї дії до кожного громадянина! Бо ті труднощі, що виникли зараз перед нашою Українською Революцією, спричинені, значною мірою, поганою інформованістю інертного суспільства, стихійністю і не дуже досконалою керованістю процесами. А все через відсутність взаємної упевненості в рішучості намірів, а також зайвим ризиком кримінальної відповідальності, як людей що підганяють події, так і політиків що не хочуть підставити ні себе ні людей. І ось тут і повинен спрацювати справжній, а не лише декларований неодноразово суспільний договір! Влада повинна присягнути народу, що не зрадить його довіри, всім святим що вони мають в Душі. Але ж і від кожного громадянина, який ризикне взяти участь у акції, потрібен зворотній зв'язок (без якого не стабільна жодна система)- особистий ОБОВ'ЯЗОК ПЕРЕД ВЛАСНОЮ СОВІСТЮ, СУСПІЛЬСТВОМ, І ЛІДЕРАМИ, яким участю своєю у акції громадянин делегує право на прийняття доленосних для України рішень!

3. Тобто цим самим кожен громадянин бере на себе відповідальність за порядок, свободу, та справедливість у Власній Країні! І він не пошкодує ні власного здоров'я, ні сил, ні навіть ЖИТТЯ заради високої Мети. Я сподіваюсь вона у нас спільна - це Свобода і Добробут кожного з повагою до прав іншого, а також інакомислячого. На відміну від мети пануючої окупаційної банди донєцкіх, що призначили смотрящіх і стрижуть купони з вас, та ще й за рахунок майбутнього Ваших Дітей нажитись хотіли, пропонуючи взяти і роздерибанити неймовірні кредити від Евроспільноти. А віддавати борги змушені були б ваші діти, ставши наймитами! Ваших дітей в рабство продати хотів Хам Ялинковощ!!! Вже і так фактично цей уркаган виставив нашу Неньку Україну якоюсь уРкаїною потворою.Не здатною на прийняття незалежних власних рішень, навіть дотримувати слово!

4. Ну і останнє, але вкрай важливе. Цю акцію не слід намагатись пришвидчити, хоч вона здається можливо комусь надто простою і виполнімою. Згадайте як обпеклись на подібній акції наші молодші брати москалі. Їх тиран виставив активістів свідомих збоченцями що начепили прєзікі. ось тут ми і повинні доказати всьому чесному Світу, що УКРАЇНА НЕ РОSSІЯ ! Що не змогли вони, зможемо ми! ЗМОЖЕМО І ПЕРЕМОЖЕМО! СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ ВІЧНА СЛАВА.

5. Ще однією фішкою є те, що одягнути цю стрічку і носити на одязі слід весь час, як на вулицях в громадських місцях, так і в приміщенні на роботі. Не знімати ні на вимоги начальства, ні через сором чи ще як. Бо то символ що ти НЕ БОЇШСЯ ВЛАДИ, ні начальника, який може потім звільнити при нагоді, ні кгбшника (СБУ), ні мусорного мінта, що може вбити тебе як колись Гію Гонгадзе! Що можуть постраждати ваші діти від найомників тітушок. Але ЙОЛКУ НА КРОВІ не пробачимо.

P.S. Мушу попередити, що це є дуже відповідальний громадський вчинок і за нього вам можливо прийдеться терпіти зневагу колективу, особливо якщо ви мешканець Донецьку, чи Криму, або жидівського Харкова чи Одеси.

Але кожного з вас повинна гріти думка що зроблено буде цей вчинок рано вранці одночасно по всій Країні через попередження Триумвірату у пресі (тут також можуть бути задіяні активісти партій).

І ось коли вся країна прокинеться зранку, одягне синьо-жовтого шалика чи стрічку і буде спішити на роботу щоб подивитись хто ж з твоїх ближніх та знайомих Вільна, Чесна людина, а хто бере на себе відповідальність за дії злочинної влади, катування та смерті у Врадіївці, смерть студента Індило у застєнках Київського гестапо! Як взяли за це відповідальність депутани риганали, не відправивши уряд у ганебне небуття.

Лише тоді коли вся країна отримає наглядне підтвердження Вашої Спільної Волі, триумвірат без жодного спротиву зайде в будинок на Банковій, який напоказ штурмували наївці чи проплачені агенти Кремля, бо у кожного Беркутівця ніби нізвідки з'явиться на одязі Жовто-Блакитний Прапор, за який віддавали життя покоління закатованих Голодомором селян, Священників, Інтелігенції, та навіть були випадки самоспалення!

А хто тоді ризикне піти проти народного Гніву буде зметений з Української землі і депортований! Зрадники нам не друзі!

Додаток

Якщо мер Київа боїться без охорони вийти на майдан до громадян своєї країни - НАМ НЕ ПОТРІБНИЙ ТАКИЙ МЕРСЬКИЙ МЕР. Якщо конституційний суд боїться вийти в своїх розкішних мантіях з орденами на пузі без жодної охорони до своїх громадян - КРАЇНІ НЕ ПОТРІБЕН ТАКИЙ СУД ! якщо гарант конституції боїться вийти без охорони на майдан до своїх виборців - НАМ НЕ ПОТРІБЕН ОТАКИЙ ГАРАНТ ! Ні він, ні конституція що не виконується. У батьки Махно в Гуляй Полі такого суда не було, а СПРАВЕДЛИВІСТЬ БУЛА ! Та така справжня справедливість, що її безбожні червоні комісари знищити не могли, доки його не зрадили (можу і помилятись). Забули Божу заповідь сина єврейської матері : Не судіть, да не судимі будете. Натомість взяли жидівську хуцпу - судитися по всякому поводу, а ще краще взагалі без нього! І щоб обов'язково ОКО ЗА ОКО І ЗУБ ЗА ЗУБ. Та забувають що в америці наприклад прецедентне право - тобто за аналогічний злочин має бути прийняте таке саме рішення як вже колись приймалось. Щоб не виникало конфлікту, коли за один і той же злочин одного засудили, а іншого виправдали! І там суд присяжних! І зброя у вільному доступі. Хам би при такому порядку не протягнув би і часу, щоб не перетворитись на друшлаг з дірочок від куль. Нам потрібна суспільно-узгоджена шкала соціальної справедливості. Від президента до останнього сантехніка. І вона не має перевищувати 10 пунктів. Президент - 10. Сантехнік - 1. Це я умовно кажу,а насправді таку шкалу запровадив колись в системі своїх наукових і практичних центрів знаний офтальмолог Святослав Фьодоров. І лікар та вчитель не мають бути на 1 місці позаду сантехніка, як зараз. бо цей ганебний принцип подачок заклав ще Ленін, сказавши Дзержинському: Лікарям назначим мінімальну зарплатню, бо народ їх і так прогодує. Це тому що тоді були ще царськорежимні традиції, а нині хабар - ганьба, а зарплатня ще Ленінська :о)

І лідери наші повинні заприсягтися, що положать кінець цій ганебній практиці політичних повій-партій, фінансованих прихованими олігархами! За 2 роки, які я відвожу їм на ці зміни, вони повинні зобов'язатись виробити чіткий план перетворення партій у потужні суспільно-політичні організації з самофінансуванням, або офіційною прозорою підтримкою держави у залежності від кількості неплатоспроможних членів, інваліди, хворі на хронічні болячки, та інші строго визначені категорії. Інші ж мають платити 1 відсоток прибутку. (к приміру) Ще одне і дуже важливе - обов'язковий мінімум активної діяльності в партії не залежно від капіталу. Щоб "весільні генерали" автоматично виключались з партії при відсутності праці, хоч скільки б вони не вносили в бюджет партійний!

Ще дуже важний момент - відміна раз і назавжди тупого комунячого спадку - ВСЄОБЩЄГО І РАВНОГО ГОЛОСУВАННЯ. Це просто йобаний стид для держави, коли знаний академік Нобелівський Лауреат і буховий обісцяний бомж під парканом мають по 1 голосу. Так що це справедливо вважав наприклад Лєв Толстой, но я з цим нізащо не погоджусь! В давній Греції та Римі була справжня демократія, коли на 1 вільну людину маючу право голоса приходилось 3-4 раба!!! А тепер нас усіх зробили рабами ПРастів, і наше волевиявлення спотворюють усі кому не гидко! Від виборчих комісій до мусарних ментів.

Читати коментарі (62)
Рейтинг Оцінили Переглянули
10 Сергій Нечета , . , Шон Маклех , Сцыкливая Мразь , Ігор Стожар , Oberwolf , Юрій Шеляженко , Ляля Райдуга , Денис Терещенко , Роман Миронов. 1060
( написати коментар )
Микола Нечета
2013-12-04 01:28:11

Хоч би мінуса хто вліпив щоб одразу видно що зрадники серед нас :о)

(відповісти)
(стертий коментар)
Микола Нечета
2013-12-04 10:52:33

а кажуть що лише риганали бояться. вже 32 сцикуни, невже не розумієте що без суспільної підтримки це лише текст? в нім жодного заклику до насильницького повалення влади. через вашу позицію хам вірить у безкарність і буде пресувати і далі ваших дітей в мусарнях і на майданах. азіров буде погрожувати, а ви тихесенько всцикатись

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-04 11:16:26

поки ви мовчите суддя з жидівською зовнішністю засуджує побитого до непритомності хлопця до 60 діб арешту лише за наміри. Які не доведені нічим, і не можуть бути доведені. Цього хлопа засудили, звіряче побивши перед цим до каліцтв, лише за те що опинився перед Беркутом, колись займався боксом і якоби мав намір напасти на беркут. насправді ж свободівців просто винищують поодинці криваві мусора і гебня. Їм ламають ноги, палять їх автівки, погрожують та тероризують дітей, дружин та батьків.

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-04 11:35:50

хочу застерегти молодих та рьяних від спроби засудити особисто мене, що я не на Майдані, не знаючи обставин. Сімейні обставини та ще й недоречна ангіна з жахливою нежиттю, головним болем. як людина військова (капітан запасу) я на власній шкурі знаю: В армії нема хворих і здорових, є ЛИШЕ ЖИВІ І МЕРТВІ ! І хвора людина не боєць а лишень обуза для побратимів!

 Крім того я не вважаю що інформаційна підтримка не потрібна Майдану і Революції. Щоб не було ганебного публічного знущання кореспондентів 5 каналу над Кличком! Хоча зовні все виглядало доволі пристойно, але питання формулювались навмисне провокативно. Чому він повів людей пікетувати адміністрацію прєзіка, який вже в Китаї?! І Кличко змушений був виправдовуватись що не знав цього факту, а люди могли думати що він бреше, замість того щоб чесно зізнатись що то був крок відчаю, від того що ніхто не мав плану "Б". Почивали на лаврах людської слави і довіри, замість того щоб прораховувати "партію" на 5-6 кроків вперед, як гросмейстер.

 Люди бачать цю простуватість Кличка і у них виникають сумніви у його лідерських якостях. Але я не засудив акцію, вбачаючи втомлення некормленого 4 добу беркуту теж гарним наслідком блокування! Це породжує внутрішній спротив бійців владі.

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-04 17:45:17

Розуйте очі! Це хоч хтось бачить?

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-04 17:55:06

Вже біля 10 протестувальників пропали без вісті. Опозиція заявляє що вони звіряче вбиті владою і зберігаються замороженими до наступної нагоди щоб підкинути розмерзлі трупи на майдан і звинувативши в цьому опозицію чи вигаданих "екстремістів", ввести в країні надзвичайний стан. Зайдіть і почитайте в вікі що вас чекає аполітичні пособники влади!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-04 17:59:00

Прочитайте як мінти отримають право розстрілювати вас та ваших дітей без суду і слідства на вулицях! Уроди, почитайте про "надзвичайний стан" - це ви своєю трусістю даєте привід владі на цю провокацію

 тітушки це ж мінти в гражданкє, уйобки ви тупі

(відповісти)
Сергій Нечета
2013-12-04 18:14:06

сцыкливая мразь не плюсует

(відповісти)
Сцыкливая Мразь
2013-12-07 23:05:08

все ОК, заспокійся.

(відповісти)
анонім
2013-12-07 23:14:07

Ми ж єдині чи уйобки?

(відповісти)
Сергій Нечета
2013-12-05 09:56:26

ПРОЧИТАЙ - ТА ПЕРЕДАЙ ДАЛІ!Той хто прослухав.1. В Україні офіційно оголошено революцію!З партії регіонів виходять депутати, чартерами олігархи тікають з України, голова Адміністрації президента подав у відставку - ЦЕ РЕВОЛЮЦІЯ ДРУЗІ! 2. Опозиція, студенти, громадські діячи створюють Національний штаб спротиву. Перший заклик штабу НЕ йти на роботу та навчання в понеділок, а їхати в Київ!3. Луценко, Кличко, Тягнибок- закликають всіх їхати в Київ, в понеділок місто вже мусить стояти! Всі держ.органи мають бути заблоковані.4. Завдяки голосам бувших регіоналів та комунякам, Януческу буде оголошено імпічмент, а тиск Революції на вулиці пришвидшить цей процес. В Україні будуть проведені дострокові Президентські вибори, до Верховної ради, та всіх місцевих рад.Ця бандиська влада пішла на "бєспрєдєл", вони не проведуть в 2015-у році чесних виборів лише Революція та тиск вулиці зробить їх ДОСТРОКОВИМИ ТА ЧЕСНИМИ.МИ - Є ВЛАДА, МИ ЇЇ БЕРЕМО В СВОЇ РУКИ!5. Прочитавши це повідомлення передай його далі!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-05 13:26:59

Я всю ночь проходил по родному городу, и со всей ответственностью ЗАЯВЛЯЮ ! Патрулирование города ППСниками не ведётся. Город брошен на поталу преступности, кроме тех стукачей и рекетиров, работавших на ментов, которых мобилизовали мусора и устроили незаконные Преступные Группировки, которые телеканалы трусливо называют "титушками". Титушек в том виде, в каком их подает власть и пресса - НЕ СУЩЕСТВУЕТ ! Есть милиция в гражданской одежде с небольшим процентом качков рекетиров и стукачей, трясущих бизнесменов и торговцев для ментов! М доказательство тому моя ночная проверка. Ни единой милицейской машины, ни одного патруля - они и только они могут дать необходимое колличество титушек, заснятых в строгих армейских шеренгах возле Верховной зРады. Одни спортсмены никогда не стояли бы так по-ментовски! Это либо российский спецназ ГРУ и потому "неуловим", что менее вероятно. Основной же версией была и остаётся ментовская! не молчите, эти люди при оружии без формы!!! Они знают что лишатся работы, званий и пенсии если революция победит! их найдут и будут СУДИТЬ ! И потому они пойдут на любой беспредел. обратного пути у них нет!!!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-05 18:41:43

НЕМЕДЛЕННО ПУБЛИЧНО НА ВСЕХ МАЙДАНАХ УКРАИНЫ НЕОБХОДИМО СКЛАДЫВАТЬ ЛЮСТРАЦИОННЫЕ СПИСКИ И ВЫЯВЛЯТЬ АДРЕСА ПРОЖИВАНИЯ ПРастов-ЧЛЕНОВ ПАРТИИ РЕГИОНОВ !
 МИНИСТР ВНУТРЕННИХ ДЕЛ БОИТСЯ ПРИЙТИ В ПАРЛАМЕНТ ДАЖЕ ПОД ОХРАНОЙ ! он кинул под танк исполнителей - беркут, спасая свою шкуру. Все эти подонки сбегут за кордон с награбленными деньгами а рядовых беркутовцев УЖЕ СУДЯТ, и будут судить все, не нашим судом продажным а европейскими приглашенными судьями! Прощения как во время померанчевого спектакля не будет. ЮЩЕНКО БУДЕТ В ТЮРЬМЕ ! Вы все лишитесь воинских званий и пенсий. ваши семьи и дети будут опозорены люстрацией! КТО СЕЙЧАС НЕ НАПИШЕТ ЗАЯВЛЕНИЕ И НЕ ВЫЙДЕТ ИЗ БЕРКУТА И МУСАРЕН ДОБРОВОЛЬНО ПОЙДУТ ПОД СУД! КАК ЧЕЛОВЕК ЛИЧНО ЗНАКОМЫЙ С ОЛЕГОМ ТЯГНИБОКОМ Я КЛЯНУСЬ ВАМ В ЭТОМ !  хохляцкий беркутовец, сдавайс. Фсех кто согласится без боя оЖИДает вкусный обед, радушие майданных дефок, и наша признательность... :о)

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-05 18:44:40

К избитому и арестованному майдановцу с выбитым глазом не пускают врачей. Ему нужна немедленная операция! Вы, не плюсующие гниды, соучастники этих преступлений!!!!!!!!!!!!!! после победы я публично буду позорить вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(відповісти)
не плюсующие гниды
2013-12-05 19:54:15

а якщо проїбете, то шо, ампула ціаніда під комірцем?

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-06 12:33:56

   НОВИЙ ГІМН МАЙДАНУ

 

ПУСТЬ ЯРОСТЬ БЛАГОРОДНАЯ

ВСКИПАЕТ КАК ВОЛНА -

ИДЕТ ВОЙНА НАРОДНАЯ -

С РЫГАНАЛАМИ ВОЙНА !

 

ДАДИМ ОТПОР ДУШИТЕЛЯМ

ВСЕХ ПЛАМЕННЫХ ИДЕЙ,

НАСИЛЬНИКАМ ВРАДИЕВКИ -

МУЧИТЕЛЯМ ЛЮДЕЙ

 

даунецьким окупантам хана!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-06 18:05:21

Вставай, Страна огромная,

Вставай на смертный бой!

С даунєцкой силой тёмною,

С проклятою ордой (янучаров)

 

 место настоящего мужчины нынче на Майдане. встретимся там...

(відповісти)
не плюсующие гниды
2013-12-06 19:12:54

I got the poison.
I got the remedy.
I got the pulsating rhytmical remedy.

(відповісти)
Сергій Нечета
2013-12-06 22:21:30

 НЕ СМЕЮТ КРЫЛЬЯ ЧЕРНЫЕ

 НАД РОДИНОЙ ЛЕТАТЬ

 ПОЛЯ ЕЕ ПРОСТОРНЫЕ

 НЕ СМЕЕТ ХАМ ТОПТАТЬ

(відповісти)
Шон Маклех
2013-12-07 22:03:51

Саме так говворять музи в такий час.... Саме так говорили музи в Дубліні на Великдень 1916 року і саме так говорять музи в Києві зараз....

(відповісти)
Сергій Нечета
2013-12-08 12:32:31

 Заратустра - на Майдані. А де Ви, сцикливі літкЛюбчики

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-08 22:02:08

Стоїть майдан, бачив попиздених на банковій. Здивувався як вони ще могли ходити! Вони всі в гематомах та мають черепні травми та струси мозку. В одного глаз заплив кров'ю геть. у іншого лише часковий крововилив. Беркут больше не сунєцца, бо там його і покладуть! Протів афганців спецназівців ці сцикліві тварі що звикли дівчат та студентів засцуть. а якщо сунуться їх там положать. Настрої бойові.

 

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-09 12:44:37

ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!ЯНУКОВИЧ-ПІДАРешт!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-09 13:19:27

минулу ніч я провів на майдані гріючись біля діжки з полум'ям від дров! хто вважає що на Майдані тривають танці той тупий 3.14дарок. Наша машина ледь встигла вискочити з центру Києва! Рух там блокували ще вчора з вечору. телебаченя замовчує і бреше що в Києві національно-визвольна рнволюція. прогулюнки нічним києвом нагадують Ольстер! Лише наліплені на стінах адмінбудівель повідомлення про пошук зниклих без вісті чи вбитих! Мусоркі поховалися - це час месників!!!

место патриота сейчас там, а не на жідо-комунячьих форумах

(відповісти)
Сергій Нечета
2013-12-09 17:58:09

Graf-gorec, 09 грудня, 17:30

 


ШАНОВНІ ЖУРНАЛІСТИ , НАРОДНІ ДЕПУТАТИ , ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ----
.. мирний період завершився ...


1.Сиуативно в нашому суспільстві в наслідок БЕЗКАРНОСТІ створилися БАНДИТСЬКІ структури в формі МВС які ЛАМАЮТЬ КАЛІЧАТЬ ВБИВАЮТЬ і ГРАБУЮТЬ НАШИХ Людей - це форма СУЧАСНОГО ГЕНОЦИДУ - за прикладом голодомору
2. Чисельна кількість , персональна ІДЕНТИФІКАЦІЯ цих вбивць , перелік їх злочинів , БАЗА даних Фото Адреса --- повинна бути створена .
3. Зони -відділки, ізолятори - де ОРУДУЮТЬ ФАШИСТИ - мають адреси -- КОНКРЕТНИХ НАЧАЛЬНИКІВ - в перелік для НАРОДНОГО СУДУ ЛІНЧУ і ФІЗИЧНОЇ ЛІКВІДАЦІЇ
4.Організовуватися , ОЗБРОЮВАТИСЯ створювати групи народних суддів і ліквідаторів , КОЖНА ВУЛИЦЯ КВАРТАЛ НАСЕЛЕНИЙ ПУНКТ повинні мати ЗАГІН самозахисту і ліквідації фашиствующих груп -- ЗАГНАТИ цих ІСТОТ в ЗЕМЛЮ
5. ФАШИСТІВ , БАНДИТІВ -- МЕНШЕ чим НАС -- НЕ МОВЧАТИ а АКТИВНО ДІЯТИ
6. ВИНЕСТИ ПИТАННЯ на обговоренння СУСПІЛЬСТВА , ПРОФЕСІОНАЛЬНИЙ АНАЛІЗ , ОРГАНІЗАЦІЯ і ЗДІЙСНЕННЯ НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ цих ФАШИСТВУЮЩИХ елементів
7. ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ нам готують РЕЗЕРВАЦІЮ у СВОЇЙ ДЕРЖАВІ -- НЕ МОВЧАТИ ТЕРМІНОВО ДІЯТИ -


ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ .. беззаконня породжує ще більше БЕЗЗАКОННЯ -- дії істот у формі беркута поставили себе поза ЗАКОНОМ .. збившись у зграї вони творять ЗЛОЧИН за Злочином . 30 …1 .. сьогодні викрадення журналіста Дзензя і їх відношення до Народних депутатів ...якщо Ми фізично НЕ ЗНИЩИМО цих ВСЬОГО пару тисяч ПСІВ - ризикуємо втратити державу --

БІЛЬШЕ у УРКИ НЕМА резерву -

ТЕРМІНОВО - ше раз ЗВЕРНЕННЯ до сімей цих УБИВЦЬ .. ще раз .. і ВІЙНА на ЗНИЩЕННЯ...........

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-10 19:25:18

студенты 3.14дарасы послушали жыдов провокаторов и первыми предали майданных жертв! они сели учиться - значит поддерживают власть и репрессии!!!!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-14 15:59:50

Десь загубив Хрячину каску зі своїми налокотниками, чи в Рухівсьському наметі на майдані чи в метро забув, сподіваюсь її не викинуть на сміття а піде на користь революції!!! Але молю Бога щоб вона більше не знадобилась, ота каска!..

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-22 16:12:47
а загальний страйк ще попереду.
(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-22 16:11:14
все йде по моєму плану, приблизно так як я і пророкував. я так зрозумів з виступів на майдані що замість стрічок буде значок майданівця, до ради увійшли доволі знакові фігури, яких пропонував я, як ректор Могилянки. Зафрендився з Русланою, Карпою, Луценком в мордокнижці. Є потенційна домовленість про зустіч. все в наших руках, браття!!! геть втому і зневіру... Слава Героям - ми їх нащадки!
(відповісти)
анонім
2013-12-22 16:19:07

все йде за планом, заро, але не за твоїм. політизація майдану завершилась, почалась вибудовуватись партійна вертикаль, зерна внутрішніх конфліктів посіяно. за відсутності надзвичайних подій опоненти сплотять ряди до виборів. ще раз дякую заро - без таких як ти криза у держапараті була б невідворотньою!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-22 16:44:24

орган зору це ще і моск (крім очей :о) кожен бачить те що доступно розуму. зареєструйся, ононіме, боятись ганебно якщо ти чоловік

(відповісти)
анонім
2013-12-22 17:53:12

Ібала я твою реєстрацію! Нашлось яке хитророблене. Ми оце коли всім відділом слухали промову луценка і ідеяких інших то ледь зосміху не всцялись і все боялися шо вони настільки відвйдуть від прописаного сценарію шо спаляться на людях. Юра ше той актор.

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-22 18:53:57

корnet, вы женщына?! (с)  :о)

(відповісти)
Юрій Шеляженко
2013-12-23 13:45:39

Прагнути треба не до особистого панування, а до особистого господарювання :)

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-23 16:47:00

А Хам 3,14здюк тваринка ризикова - проти вітру сцить! не хоче підписувати закон прийнятий конституційною більшістю. положив пісю на зРадників, та на весь народ не положить!...

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-23 19:25:33

Пора вже створювати Літклюбівський Майдан! наразі хто плюсовав може вважати себе прийнятим! ура, таварісчі

(відповісти)
Гуслана
2013-12-23 20:00:10

А я буду гейкати до потєрі пульса!!!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-29 13:51:51

Що отой дракошка робить?! Може вже досить гасел, може час вказати реальні шляхи досягнення мети - скерувати енергію мас. Всі співають гімн а Кличко ліниво рота відкриває. Воно не гарно виглядає - якщо ти ліде і віриш у перемогу - співай гучніш за всіх!!! тим більш якщо на тебе весь Світ дивиться. Протіворєчівиє враження від сьогоднішнього віче проти терору. Мене там не було біля мікрофону!!! Подивимось як сходять на межигір'я!

(відповісти)
Ленон
2013-12-29 18:45:06

Товагишч, как там майгданг?! Из Швегцаии нам не видно!

(відповісти)
Микола Нечета
2013-12-30 16:48:54

уже давно пора раскупить лазерные указки в магазинах и херачить по глазам беркутне! слепой мусор уже не страшен!..

 

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-02 00:05:29

БАНДЕРА ЦЕ ПРАПОР !!! 105 Років Невмирущої Слави!!!!

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-02 21:21:24

на новому каналі і на тонісі якісь пейсаті фріки педики ведуть передачі про майдан. кажуть про бруд і не кажуть що прибирають там самі майданівці, а місцева влада забороняє комунальникам це робити. і туалети не вивозять хоча за це заплачено. якщо бажаєте допомогти революції ганьбіть ці канали, пишить їм коментарі і повідомлення на їх сайтах. не давайте можливості гебельсівським учням ганьбити країну.

(відповісти)
анонім
2014-01-02 21:34:49

Бля зара канали ці кажуть твоіми інтонаціями слово в слово

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-02 22:24:18

5 каже так, а новий та тоніс брешуть

(відповісти)
Ленон
2014-01-02 23:29:39

Товагісч, плюгагізм медіа для закалькі політічєскіх геніталій счігаго геволюціонега! Вам яйца нужні не для потомства а чтобі вгажеская медія постоянно по них біла словом і гекламой! Держитє удаг, товагісчі!

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-03 09:52:02

якесь у нас ну дуууже вибіркове кривосуддя! дехто з активістів ще і досі не звільнені! Сьогодні відбудуться пікети. Я трохи приморозив ноги, але не критично, трохи еритеми і набряк майже відсутній. Влада не цурається нічим, направляє скерованих кривавою гебнею тітушок робити підпал будинку профспілок, приносять отравлену мінералку на Майдан, крадуть генератори та інше обладнання, палять автівки і публічно насміхаються. але ці мусора рано сміються, бо можуть згоріти живцем коли їх не пожаліють ті хто тримав коктейлі молотова за пазухою і поки що не кинув. Гарно сміється той хто сміється останнім!!!

(відповісти)
анонім
2014-01-03 10:36:13

Ахахахахахахахахахахаааааааа

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-03 10:49:33

Влада надто захопилась дитячими іграми - нагадь в пісочницю оппозиції! Та чи відслідковує хто протестні настрої? я навмисне обирав незнайомих людей на майдані і питав на що вони готові піти у разі коли влада не припинить репресій проти Свободівців і не піде на дострокові перевибори. Відповідями я був здивований сам, бо їх діапазон варіював від просто соятиму тут до посиніння, і до потрібно влаштувати теракт масштабний на підприємствах регіоналів. Вони розуміють тільки мову грошей і лише мільйонні збитки можуть їх отямити. Я не пророк, але добром це все може і не закінчитись...

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-03 15:27:19

дивився оце розбір польотів на телеканалі тві. дуже багато дрібної брехні, а викрити вже ніяк, бо коментування на сайті вимкнули через проплачених кремлем і кривавими оігархами тролів. Кажуть про міфічні гумові дубинки, хоча вже весь Світ знає що дубинки вже давно пластикові важкі і геть не гнучкі! Не певний чим вони армовані, чи метал там в них? Поцікавтесь самі. Вночі тих кто в касках били цими дубинками в обличча. Нашому десятнику одним ударом 2 зуби вибили. А потім коли пішли в павутиння трансляції надійшла команда копати людей в пах і по ногам, - тобто калічили людей , ламали ноги та це майже не потрапило в павутиння і ще і нині замовчується... Здається ці люди в редакції телеканалу не ходили жодного разу на майдан самі, а дивляться лише кремлівську пропаганду

(відповісти)
смі
2014-01-03 15:41:29

Бля така новина не пройде бо одразу стане очевидно що майдан організовано самим президентом

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-16 19:56:57

Спочатку читайте а потім коментуйте. Називатись зараз це наражати себе на неоправдану небезпеку з боку тітушок та мусарної гебні. Або всім разом це робити, або не робити зовсім. Ось прочитав що десь запалали одночасно 5 чи 6 магазинів риганалів. То як вважаєте це зробили ті хто офіційно входить до ВО Свобода, чи анонімні патріоти? Вгадайте з 3 раз якщо є мізки. І не пишіть тут фігні

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-17 14:07:43

Поздравте мене друзі, тільки вчора отримав посвідчення майданівця як вже відчув на собі "покращення". Йшов собі мирно вулицею рідного міста, як мимо проходять мусора оперативники в штатському, коли не встиг і мерта відійти, - тормозять. Пред'явили посвідчення запропонували представитись і назвати рік народження. ніби то я нагадую якусь особу. Вже наші фотки (майданівців) кожному мусору скинули по місту проживання і ми тепер поруч з розшукуваними злочинцями! А якби документів з собою не було, затримали б у клітку зі злочинцями на добу (без води, їди, посцять) до вияснення особи?!

 скільки живу на світі такого не було в рідному районі. відчули сцуко що тепер можуть просто так пристібуватись!.. гандони

(відповісти)
Ігор Стожар
2014-01-17 18:56:49

Я завтра буду тебе там чекати -)

Заходь у нашу палатку -)

Завжди радий зустріти!

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-29 17:37:29

Нажаль не було часу зустрітись. А ідея моя щодо носіння жовто-блакитної стрічки пішла в народ. Вже на майдані роблять і роздають, назвали її Стрічкою Гідності, та я не проти хоч би як, аби патріотів відрізнити від байдужого бидла та тітушок з холуями. Кравчук сцуко знов хоче затягнути час щоб знищити майданівців поодинці!!! Жодної віри цій гниді! Слава Україні! Смерть Ворогам!!!!

(відповісти)
Сергій Нечета
2014-01-29 19:28:12

пєстня !!!

http://www.youtube.com/watch?v=b9TQo8PQ5cI

(відповісти)
Микола Нечета
2014-02-02 11:13:24

Вже всім стало ясно ЖИД ЖИДУ ОКА НЕ ВИКЛЮЄ, тобто санкцій економічних проти олігархів нуВОРішів не буде!!! Але добре що мене почули чи у самих думалка прокинулась, беркутні показують новини, хоч холуї-політруки глушать правду музикою!!!! Наразі головною справою ГО Майдан на місцях має стати роз'яснювальна робота серед беркутні, мусорів та військовослужбовців, що потрібен саботаж наказів влади і перехід на сторону повсталого народу!! Доносити правду що майданівцям не платять, тим більш самообороні і патріотам що гинуть на барикадах!! Потрібно щоб кожна гнида знала що помста наздожене їх палюбому, хоч від закону, хоч від родичів та побратимів патріотів. І не буде пощади ні їм ні їх сім'ям!!!!! Від них щонайменше відвернуться друзі  , їх дітей ганьбитимуть в школах і вузах . Ми не забудемо!! Ми не пробачимо!!!!

(відповісти)
Микола Нечета
2014-02-04 10:37:20

по данним сайту ЦН (цензор.нет) в МВД підтвердили діяльність російського спецназу в Україні! Вже час звернутись до міжнародної спільноти припинити окупацію!!!!

(відповісти)
Г-н Дерік Alex
2014-11-19 00:49:06

Dear Sir / Madam Вам потрібен кредит? Існує банк відмовити вам у кредит, ми тут, щоб допомогти вам у фінансовому відношенні, все, що вам потрібно зробити, зараз, будь ласка, зв'яжіться з нами з вашими даними в формі і повернутися до нас через: mrderickalexloanfirms@gmail.com, щоб отримати миттєвий кредит в будь-якій кількості в будь-якому місці.

Позичальники Заявка має бути заповнена та відправлена позичальників

1) Повне найменування: .............................
2) Країна: ................................. ............. ....
3) Адреса: ......................... ..................... .....
   4) Стан: ................. .............................
5) Стать: ... ........................................... .......
6) Сімейний стан: ................................... ....
7) Рід занять: ......................................... .... .
8) номер телефону: ................................... ........
9) В даний час

Г-н Дерік Alex

(відповісти)
Г-н Бесплодная Смит
2014-11-19 00:51:09

СТАВИТИСЯ для швидкого і легкого XMAS кредит в 2% річних, зв'яжіться з нами з вашими даними в форму заявки на кредит і

отримати назад до нас через: mrbarrensmithloancompany@gmail.com КРЕДИТ ЗАЯВКА заявника Ім'я: ________________________ Країна:

______________________ Країна: ___________________________________ Age: _____________________________________ Сімейний

становище: ___________________________ ставка на прибуток: _____________________________ Мета позики:

__________________________ Сума кредиту необхідні: ___________________ Mobile: ____________________________________ Тел:

________________________________________ Релігія: ___________________________________ ви застосовуватися до: ___________________

З повагою


Г-н Безплідна Сміт

(відповісти)
Джеймс Вільямс
2014-11-19 00:53:51

Джеймс Вільямс, з українських, і я хочу подякувати пана Девіда Скотта допомогли мені отримати кредит, якщо ви шукаєте

Кредитна зв'язатися з ним зараз через: mrdavidscottloanfirms@gmail.com не без жартів, я впевнений, вам, що він, дійсно, я

запросив і одержав суму кредиту в розмірі $ 70,000.00 за два дні, ще раз дякую вам, пане Девід Скотт

(відповісти)
Г-н Джуд Shanko
2014-11-19 00:55:49

СРОЧНО Xmas пропонують кредит на 2% використовується, ви можете зв'язатися з нами за наступною адресою:

mrjudeshankoloanfirms@gmail.com

(відповісти)
Mr Frank
2014-12-28 06:55:49

Срочная необходимость кредита или Рождество случае

поэтому свяжитесь с нами сейчас на frankwoodloan@gmail.com

Имя:

Необходимое количество кредита:

Страна:

Пол / Пол:

Сумма кредита Необходимые:

Кредит Продолжительность:

Personal Mobile Number:

Ежемесячный доход:

Спасибо А God Bless

(відповісти)
( написати коментар )