На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

ВИКРИЙ ХОЛУЯ !!!

Микола Нечета, 24.12.2013 рокуОті проплапчені та залякані курви, що відвертають обличча, мерзнучи на проплачених ПРастичних мітингах не мають морального права вчити наших дітей добру і правді!!! Якщо ми не ствоимо в суспільстві атмосферу нетерпимості до москальсько-жидівських зрадників ПРастів - революції не перемогти. Треба щоб кожного ранку на дошці класній у тих вчителів що їздили за гроші продавати свою совість на риганальні мітинги з'являвся напис ХОЛУЙ , раб жидів і москалів, ПРаст!!! Не можу уявити щоб доктор Борменталь, чи проф. Преображенскій холуйствували, чи лизали чоботи владі. а нині Шарікови прийшли в медицину, викладають студентам і школярам! То яку країну ми так збудуємо?! тож закликаю пацієнтів відмовлятись від послуг лікарів холуїв, писати їм на дверях кабінетів ХОЛУЙ, не вчити дітей у таких викладачів. Ну і з холуями чинушами теж вчиняти аналогічно. Бо свідомий патріот не піде на мітинг за гроші підтримувати НКВДшно- ГБшну владу кривавих олігархів нуВОРішів! СЛАВА УКРАЇНІ !!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!

Читати коментарі (2)
Рейтинг Оцінили Переглянули
6 Андрій Скіф , Ляля Райдуга , Барбара , Роман Миронов , Микола Ф. , Стасюк Микола Іванович. 748
( написати коментар )
Микола Нечета
2013-12-24 08:54:02

мабуть + не дочекаюсь. а справедлива країна де мусора не 3,14здять дітей по бошкам звалиться сама з неба?.. готовте і далі хабарі, плазуйте з миром

(відповісти)
Микола Нечета
2014-01-11 07:16:28

От і настав нарешті отой самий Час Бика, про який писали  брати Стругацькі, якщо не помиляюсь. Даунєцкіє бики бєспрєдєлят, якісь тупі клуші з так званих "холуйсько-псевдогромадських" організацій намагаються підім'яти під себе народний гнів, виконуючи свідомо чи несвідомо заказ Банкової на розкол Майдану. Якісь висувають ультиматуми опозиції про єдиного кандидата - єдина мета яких приховати дійсний рейтинг ВО Свобода на майбутніх позачергових виборах. Якщо моя оця тема і надалі буде ігноруватись (фактично по плюсах судячи) , доведеться створити хворумну тему по формуванню літклюбівської ячейки Майдану. Зауважу що приймаються лише ті, хто офіційно зареєструвався в ГО Майдан. Ну і мабуть ті хто його хоч раз відвідав і має на те докази. Бо мої звернення до лідерів опозиції особого ентузіазму не викликають, хоч і не отримую відмов та і не чую пропозицій по співпраці крім реєстрації в прихильники. Тож пропоную всим бажаючим викласти свої думки та зауваження по цьому питанню. Мабуть вже час діяти бо людям дають по 6 років тюрми по надуманим звинуваченням за якоби спробу повалення демонтованого пам'ятника! То якщо ми і далі мовчатимемо - прийдуть завтра за нами. 

(відповісти)
( написати коментар )