На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Квантова Омніреальність

in_a_landscape, 01.03.2014 рокуЗ обережністю пишу я цього листа, бо, хоча й жодного наміру перебувати в даному часовому просторі я не і не маю, проте змушений підкоритися обставинам, що склалися, і, відчуваючи всезростаючу тривогу за долю тих людей, які падають з щаблів драбини напівдорозі нагору, я, проте, не можу зарадини їхньому падінню, тобто зміщенню їхніх фізичних тіл в напрямку зіткнення з ілюзією гравітаційного поля, яке, власне, своїми флуктуаціями надає їм відносної інерції, не подолавши яку, вони і падають в ілюзорну реальність, існуючи одночасно на порозі міжвимірного переходу; свідомість їхня флуктуаційно переміщується між різними паралельними реальностями, не завжди розрізняючи ті з них, в яких опиняється.

Кожна така подорож загрожує втратою безпечного орієнтування між реальностями - порада тут дуже проста - якщо ви довший час не впізнаєте реальність, яку спостерігаєте, і протягом відносного переходу свідомості та пам"яті знайома реальність не набуває зворотньої актуалізації, то, ймовірно, що ви вже померли, тобто, здійснили квантовий перехід до наступної надекзистенційної реальності, втративши контакт з попередньою. Проте, не поспішайте - можливо, вам вдасться повернутися до знайомої реальності, що потребуватиме підтвердження певним більш-менш тривалим досвідом. Якщо коротко, то перехід свідомості за межу екзистенційного сприйняття - це ілюзія втрати контакту з попередноью реальністю, критерій тут зовсім інший - чи реальність, яку ви спостерігаєте, та сама, що й раніше, або ж вона кардинально різниться протягом довшого часу - останнє є ознакою того, що ви здійснили квантовий перехід за межу попередньої екзистенційної реальності. Картини паралельних реальностей можуть кардинально відрізнятися від вашого звичного досвіду - якщо вони актуалізуються понад 2-3 хвилини звичайного досвіду, то повернення до попередньої реальності може бути дуже ризикованим. Квантові подорожі між реальностями необхідно сприймати як тимчасові переходи за межу сприйняття - в протилежному випадку, затримавшись там понад критичну межу, ви можете не повернутися до попередньої реальності. Це означатиме, що квантовий перехід вашої свідомості набув незворотнього характеру, і ви опинилися у новій квантовій реальності за межею попереднього досвіду. Проте, у випадку успішного повернення, ви зможете досить безпечно маневрувати між актуалізованими реальностями, здійснюючи міжвимірні переходи. Критична маса квантових переходів у мультиреальності визначатиме актуалізацію квантових просторів. Наступним переходом у актуалізації квантових просторів є зміщення до омніреальності.

Читати коментарі (4)
Рейтинг Оцінили Переглянули
5 Роман Миронов , Neti-Tel , Великий , Даринка Снігур , Маріанна. 494
( написати коментар )
Neti-Tel
2014-03-01 13:52:56

тобто в результаті квантового переходу створюється нова квантова реальність? а що з нею стається, коли об'єкт повертається в попередню реальність (яка по суті ніщо інше, як стан)? або що стається з попереднім станом, коли об'єкт здійснює перехід на новий квантовий рівень?

(відповісти)
in_a_landscape
2014-03-14 14:29:31

Ви переміщаєтеся між квантовими реальностями, і, інколи, вертаєтеся в попередню, або ж, потрапляєте у безліч наступних

(відповісти)
Великий
2014-03-01 20:12:00

Скільки реальностей. Три рази втрачав

реальну, поки читав.

Нічого не зрозумів і думаю навіть повторне

прочитання нічого не змінить.

 

(І кажуть шо то я довгі речення пишу,

вони ще цих не читали).

(відповісти)
in_a_landscape
2014-03-14 14:30:10

Таке трапляється

(відповісти)
( написати коментар )