На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

табуйована лексика

Андрій Мирохович, 15.03.2014 року
Рецензія на твір «ПОВАЖАТИ СЕБЕ» авторапобачивши тему Олину на форумі - господи, та вже стільки говорили про це, а воно бач як, жив курілка. а ще воно їй і еративи заважають. ну, що тут скажеш - з еративами зрозуміло, в кожного своя наративна стратегія. а от з обсценною - тут якраз про один запис згадав, ось такий:

http://www.youtube.com/watch?v=c_BI0-r_f8M

ось цей милий хлопець у такому зворушливому светрику - Андрій Підпалий. хто не знає, хто він такий - гугліть. і читайте. в нас зараз може й навіть нема поета схожої сили - шкода тільки, пише мало, зайобує його така розвага, каже. Помню, як хлопчина один на мою заувагу нехитру, що поезія мертва, а герметична поезія взагалі мертвонароджена спитав так хитро - а от до Підпалого ти як ставишся? ну от, ніфіга це не протиріччя - поезія мертва, а Підпалий живий, це такий виняток, що правило підтверджує.

а, от для першого знайомства http://www.youtube.com/watch?v=c_BI0-r_f8M

з.і. Підпалого я не того реклямую так наполегливо, що нравицця він мені дуже, а щоб уважніше його слова сприйняли

Читати коментарі (4)
Рейтинг Оцінили Переглянули
5 Цибульський Вадим , Оля Д'оля , Роман Миронов , Маркел Ориб , Фіалка Світанкова.. 1299
( написати коментар )
Оля Д'оля
2014-03-15 18:21:37

Дякую за цікаву інформацію. Ви мене приємно здивували (за винятком кількох слів, що не дивують і не радують). Кожен, хто подивиться це смартшоу про табуйовану лексику, візьме для себе щось необхідне саме йому. Одні отримають підтримку з боку Андрія Підпалого і знайдуть привід, щоби ще далі розперезатися, інші почерпнуть необхідну інформацію для роздумів. Мені особисто цікавою видалася ілюстрація з матом і завмерлими ( убитими) зернами пшениці, а також цитата Андрія, що матюки - це миттєві емоції, позбавлені естетичної насолоди. І коли я висловлююся проти вживання ненормативної лексики без достатніх на те причин, то вимагаю не заборони їх взагалі, а захищаю своє право на збереження особистого простору від небажаної інвазії недоречним гострим (убивчим) словом та відстоюю своє бажання отримувати естетичну насолоду від спілкування. Отака у мене позиція, Андрійчику. Так що є, певно, сенс спілкуватися у вибраному вами ключі лише з тими, хто вас розуміє, сприймає та підтримує, а з іншими варто, на мою думку, однозначно міняти тон. Навіщо ця зайва підсвідома сексуальна агресія на всіх поспіль. Ще раз дякую за увагу. 

(відповісти)
Андрій Мирохович
2014-03-16 09:24:30

Олю, ви просто чудова. Але сенс у тому, що кожен сам вибудовує наративну стратегію - тоість, що він каже, як це каже і до кого власне звертається.

з.і. мені було б цікаво порозмовляти з тобою - без цієї зайвої сексуальної агресії

(відповісти)
Оля Д'оля
2014-03-16 23:02:00

Повністю згідна з Вашою думкою стосовно пріоритету автора, але я хочу відстояти своє право читача. Тому пропоную компроміс, згідно якого я, поважаючи Вашу точку зору, читатиму Ваші твори і не робитиму Вам зауважень, але ж прошу Вас у коментарях на моїх сторінках не вживати ненормативної лексики, бо їх читатимуть інші люди і мені буде просто соромно за них. Чисто по людському. Домовились? Сподіваюсь на розуміння.

(відповісти)
Маркел Ориб
2015-12-15 23:32:46

А що за негаразди з обсценною лексикою? Лексика як лексика.

(відповісти)
( написати коментар )