На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Славні сліди самозречення народного керівництва

in_a_landscape, 16.03.2014 рокуГоловний Передовик, постійно спираючись на безвідмовні народні маси, неухильно розкриває новий потенціал процвітання і розвитку цієї країни, що рухається вперед з постійним всезростаючим прискоренням. Він і в ХХ і в ХХІ столітті збуджував у серцях громадян прагнення до перемоги в революції і будівництві і, мобілізуючи повноту ідейно-духовної напруги, досягав переконливого зростання їх прагнення.

Їздячи постійно по усій країні в різних напрямках, він надихав всіх трудящих на прояв повноти ідейно-духовного бажання та пильності на сторожі будівництва багатої стрибаючої вперед держави.

В січні цього року він відвідав парфюмерну фабрику "Пахощі", фабрику розмальованих посудних виробів "Чайник і Емаль", фабрику паперових продуктів "Рулон", на важливому місці поцікавився результатами виробництва, з високою оцінкою зазначив трудові досягнення працівників. Отримав насолоду від вистав самодіяльних танцівниць фабрик, надаючи їм впевненості у майбутньому та бадьорості у трудових досягненнях.

Відвідуючи Об’єднання імені 8 березня, він висловив прагнення трудівниць спиратись на кращі досягнення епохи, підготовлені Головним Передовиком при подоланні складних випробувань, рушійними силами яких були проблеми будівництва потужної, стрибаючої вперед економіки, яка, прискорюючись, долає на цьому шляху будь-які перешкоди. Непорушним методом боротьби за зростаючу швидкість цього подолання є соціалістична економічна стратегія. В Глибоких Копальнях він висловив переконливу перемогу в постійному прагненні бійців передового загону над планом по видобутку продуктів першої необхідності з вторинної сировини для виробів промисловості могутньої, стрибаючої вперед держави. На будівництві Переробного Заводу в Зеленій Рівнині, на ріках Мілкій та Бистроводній, на Зеленому Хребті, на великих базах машинобудування на Світлих Озерах, на головних підпрємствах видобування кольорових металів в районі Блакитного Водограя, на науково-виробничій базі хімічних продуктів в Ранкових Паростях, на місцях прогресивного переділу земельних ділянок "Щаслива Мить", на процвітаючих полях Буйно-Квітного районного держгоспу та ін. сільськогосподарських угідь та озер, на рибопромислових базах яких були зміцнені наслідки його державної праці.

На цілодобовій вахті його керівної поїздки лежали і Квітуча фабрика паперово-білових виробів швачок-мотористок, фабрика харчових виробів "Щастя", хіміко-технологічні заводи дендрологічного заповідника по відлову диких риб та виголовлення з них ліків "Щасливі Дні", де він переконливо закликав робітниць якнайшвидше прискорити сяйво світанку затрашнього дня на шляху процвітання потужної, постійно стрибаючої вперед економіки. Подивився захопливі вистави самодіяльних танцівниць в спортивних центрах розвитку фізичної витривалості "Золоті Світанки", переконливо обіцяючи їм щасливу надію на перемогу над важкими обставинами виробництва.

Не дивлячись на різкі коливання погоди влітку і взимку (з сонця на зиму і навпаки), Головний Передовик проводив цілодобові вахти в тяжких переїздах по промисловим районам держави на узбережжі Східного моря і по кооперативним садівництвам та риболовним господарствам на узбережжі Західного Моря. Так у постійних вахтах він перетнув цілу країну у протилежних напрямках, запалюючи то тут, то там факели змагання за прогресивне майбутнє, де загорівся дух Гарячих Печей, і де успішно розвивався спортивний рух за здорове життя "З прапором по майбутньому".

Під час керування справами в місцевих органах та ланках підлеглих інтелігентів та інших творчих працівників, вони без залишків віддали весь свій творчий шлях та тепло сердець для постіного прискоренння рідної країни вперед, за її процвітання, підігріваючи почуття героїзму та патріотизму, роблячи постійні подарунки на місцях, і з теплим серцем та гарячими словами турбуючись про їхнє соціалістичне процвітання і добробут.

Тоді по телебаченню по всій країні повідомили про багатьох відомих людей, не оминаючи увагою головних працівників середньої ланки, та Героя-Виробничника, який за 20 хвилин поклав по периметру підмурівок для заводу "Синій Водоспад" 560 цегляних блоків, та Надпотужний промисловий передовик, який без нарікань повністю віддав себе для щасливого майбутнього рідної країни.

Щиро привітавши демобілізованих молодят Електростанції "За виробничий рух", які знову поселилися до нового будинку, та сім"ю лікаря головного санаторія Квітки Щастя, він постійно розпитував про життєві плани їхнього товариського гуртка.

На цьому шляху Головний Передовик переконливо закликав всіх з постійно зростаючим прискоренням стрибати вперед на шляху розвитку рідної країни з застосуванням нових передових методів, яких ніхто раніше не бачив, та шукав символічні ключі для створення економічного підгрунтя суттєвого промислового зсуву, освітлюючи способи та методи його переконливої підтримки.

На суднобудівному кооперативі "Зелена Затока" він висунув вперед свій власний метод прогресивної праці новим способом, а перед трудівниками полів "Зелені Городи" показав нові методи посадки, слідкуючи за якими, вони почали краще обробляти свої наділи, що було переконливим словом правди для посаджених новим способом рослин та квітів.

Зустрічаючись з керівниками передової ланки, він давав їм настанови з приводу кращого втілення виробничого та наукового ентузіазму, а на нараді з вченими пояснював їм методи розширення світогляду та вчив новим, несподіваним підходам до технологічних труднощів.

Вся аудиторія з захопленням спостегірала за чудовими людськими якостями Головного Передовика, який, незважаючи на спекотне літо, відвідав культурні центри трудящих Північного та Південного заводів та, закликаючи їх до революційного зсуву, яскраво освітив їм щасливє майбутнє.

На кожній зустрічі він давав детальні пояснення усіх виробничичих проблем. Його видатна роль зіграла широкий вплив на слухачів і підняла їхнє бурхливе схвалення нового плану по швидкій меліорації пустелі та ураган надпередових виробництв.

Керуючи справами на місці, він поставив за мету морально-політичну силу передовиків та, розгортаючи приклад нових небачених досягнень, висловив в цьому тверде переконання. Ним спрямовано і направлено запуск ракети "Галактика Молоко", яку незважаючи на всі зусилля, вдалося вивести на орбіту вченими та інженерами. При висвітлені цих грандіозних подій з видобутої ним іскри спалахнуло ясраве полум"я комуністичної преси.

На заводі "Серп і Молот" був виплавлений надміцний сорт виробничої сталі, яка не гнеться, навіть якщо цього хочуть вороги. Всім цим керують розумні машини з числовим програмним управлінням. Завод надпотужних упаковок "Тепле Місце" забезпечує громадян безпперебійним постачанням якісних та міцних картону та вати для дитячих іграшок.

За останнє десятиліття Великий Керманич постійно керував справами на місці, досягаючи в русі вперед все більшого і бульшого прискорення. Цей рух з підйомом вплинув на народні маси, які з гарячою теплотою сприйняли нові настанови та побажання подальшого зростання рівня добробуту та достатку. Образ Великого Лідера все більше і більше затьмарює сонце в очах громадян, які киплять виробничим ентузіазмом і енергією та закладають новий зсув прискореноого економічного прогресу.

Армія і народ переконливо з"єдналися в єдиному пориві для процвітання та добробуту нашої держави та її постійного прискорення.

Читати коментарі (1)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 juraho. 468
( написати коментар )
juraho
2014-06-23 12:32:12

нагадує "Зияющие высоты" Зиновьева або якийсь буквально перекладений текст зі ЗМІ КНДР

(відповісти)
( написати коментар )