На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Колапс TETHA radius

in_a_landscape, 22.05.2014 рокуВранці з"явилась яскрава зірка. Вона виблискувала дивовижним блакитним світлом, незвично змінивши контури сузір"я Еггріус.

"Господи, що це? Звідки це? Це що, супернова?" Таліа заціпеніла від остраху. "Я боюся - вчора її не було" Апій завмер від здивування.

"Ми ... що... завтра побачимо її ще яскравішою? А потім... що буде потім?" Таліа здригнулася від пориву холодного вітру і котурни її одягу затріпотіли, немов крила. "Стало значно холодніше. Цей пил... і вітер... Нас віднесе крайнеба"

Ранок ... Ми зустрінемо фронтальний вибух зірки... Весь обшир неба - багряний світанок... Швидше!!! Апій схопив Талію за руку і потягнув за собою анфіладою дзеркальних коридорів, кожен з яких, замикаючи за ними двері, пом"якшував спалах.

Вдарив вихор чорного пилу і все навкруги здригнулося, Таліа та її супутник, заховавшись за дзеркальною анфіладою, на мить забули про себе та про все навколо...

Чорнильниця-тарган, Чорнильниця-тарган... ... ... ... Чорнильниця-тарган ... Чорнильниця-тарган ... Лунали голоси, ледь чутні... "Боже, та не лякайтесь ж..., тут такий же світ, як і у вас, тільки такого світу нема... Там ось, крайнеба... Ластівка, чи що... промайнула... Сонце зійде, та чи побачимо ранок?... Чорнильниця-тарган ... Чорнильниця-тарган ... Дивовижні візерунки над очима... Білі, Чорні, Сині... Як в чудернацькій трубі... Стіна навпроти, розпечено-багряна, покрилася павутиною тріщин ... "Ми знаходимось з нічного боку планети, це пом"якшило нам ударну хвилю, але ж ... п"ята ранку, а так спекотно... О Господи!..." Апій розтулив очі, все тіло розчавлене силою тяжіння, ані поворухнутись... Десь за дзеркалами промайнули лінійні контури світла ... Вітаємо вас завтра! ... Чорнильниця-тарган... Чорнильниця-тарган... Колапс технічного простору... Колапс технічного простору... Талія поворухнула рукою... Astra, astra, astra... Terra, terra, terra, Серцебиття прискорилося ... Aqua, aqua, aqua, ... Era, era, era... Краплі голосно вдарили за вікном, але дивовижно, шибки пропустили деякі із них досередини, приємно розпушуючи їх обличчям Таліі та її супутника... Немовби нізвідки з"явилася дивовижної краси квітка, віялом стеблин розцвічуючи тьм"не мерехтливе світло навкруги... Таліа посміхнулася... Ми вже ... тут... ? Astra, astra, astra... Terra, terra, terra, ... Aqua, aqua, aqua... Era, era, era... Kronos teth...

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Neti-Tel. 433
( написати коментар )