На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

ПРО ПОВНОТУ ЖИТТЯ

Апальков Олександр, 23.06.2014 рокуПро роман В.Еременко «Восхождение в бездну»

видавництво Склянка Часу*ZeitGlas, 750 стор.

Автор роману – авантюрист, що відображає своє життя.

Відомий публіцист і письменник, Володимир Єременко зріла людина. Він знає, що лише творчість є тим справжнім світом, у якому з небуття щось створюється.

І хоча роман – не автобіографія, друзі безпомильно впізнають епізоди авторського життя, втиснуті в тринадцять книг 750-сторінкового тому.

Автор оповідає і провокує. І робить це, як завжди, яскраво й дотепно. Іронізує над сталою лексикою, підриває сталі семантику і фразу.

Володимир Єременко – різнобічний талант, що має силу не перейматися цією ношею. Про це роман. Альтер-его автора – Татарин (боксер і письменник), сприймає світ таким, яким той є. Споглядає його. А в деяких випадках навіть молиться на нього.

Герой роману боксує, малює, пише, любить. Коли йому щастить – подорожує. Крізь сніги, дощі, сонце, світанки і надвечір`я. І таким чином складає дні життя у своєрідний життєвий позитивізм.

У романі, як у єгипетському човні, є все на всі випадки життя – притчі й афоризми, анекдоти і філософія. Остання, до речі, стає однією з героїнь тексту. Автор досліджує закон тілесного і духовного.

І немає суперечності між тим, що здійснюється всередині й у світі зовнішньому.

Двійник автора веде читача лабіринтом людського життя: лицемірство, зрада, підсиджування, святенництво, злочин. але й – плече справжнього друга .

Нині важко збагнути письменника, який, прагнучи бути сучасним, вважає релігію недоторканною областю. Для Єременка немає табу. Очима, розумом, душею Татарина він підбирається до законів Всесвіту. До Початку, через який здійснюються всі явища на шляху до можливої досконалості.

І читач ніби, присутній при цьому наближенні. Втім, автор завжди наголошує, що мужність – не тільки чеснота, але й щастя...

Роман – одна з самих амюзантних історій, написаних автором в осінь свого життя.

І якщо читач зважиться придбати і прочитати книгу, він її напевно полюбить.

Книгу можна придбати, замовивши за телефоном (04736) 36805, або е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net.

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 455
( написати коментар )