На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Про трілер С.Стеценка, «Вся влада Радам!»,

Апальков Олександр, 24.07.2014 рокуПро трілер С.Стеценка, «Вся влада Радам!»,

видавництво «Склянка Часу*ZeitGlas», 266 стор.

Книга викликає жагу читання. Відкривши її, важко перервати процес поглинання тексту. Так само, як перевести подив із сфери вигаданих автором подій до реального життя. Саме те, що точиться навколо всіх нас. Незалежно від місця нашого проживання на теренах Неньки-України.

Захоплює тема епохального цинізму. Явище, котре активізується вкрай, в так звані переможні перегони.

І хоча автор застерігає, що всі події та герої вигадані, проте події точилися, точаться й будуть далі точитися саме навколо нас реально. Все рівно де, та все ж, в одній, окремо взятій царині колишньої житниці всієї Європи...

Як реагувати читачу, коли правда приходить запізніло?

Як позбутися жахів лобізму й патетичної брехні?

Це тільки деякі питання, на котрі Станіслав Стеценко дає драматичні відповіді. Як одрізує. Багато й порад, як-то перегляд нас самих самими ж нами. Коли раптом увесь бруд української політики спливає на поверхню, адже загострюється боротьба за владу.

Паплюжаться закони, калічаться людські долі, стираються людські життя. Але совість ще жевріє.

На цьому тлі молода журналістка Ч. викриває, а ризиковий детектив О. переслідує сволоту. Але не простих бандюків та качків. Адже нині вони стали крутими штовхачами своїх патронів від і до влади. Ними найняті неперевершені спеціалісти вбивчих технологій. Куплено всіх, хто продавався. Їх вже ніщо не стримує. Лише журналістка та сумлінний детектив.

Події розвиваються на яскравому тлі злочинного світу, з простим і чесним аналізом хвороби нашого суспільства.

Де честі протистоять майже всі ті, хто мав би її захищати. Від керівників засобів ЗМІ до генералів МВС. Різношерста галерея яких представлена в незабутніх характерах, ситуаціях та вчинках.

Проте автор і його головні герої знають як діяти...

Адже „Вся влада Радам!” написана автором гучного бестселера 2001 року „Чорна акула в червоній воді”. Про те, книгу не рекомендовано читати людям із слабкою психікою, оскільки вона містить шокуючи подробиці із життя сучасної олігархії.

Книгу можна придбати, замовивши за телефонм (04736) 36805, або е-поштою zeitglas@ck.ukrtel.net.

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Катерина Ляшевська. 461
( написати коментар )