На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Очікування

Mr. Grey, 15.09.2014 рокуУ залі було душно.

Власне, це був і не зал, а велика лоджія, геть уся вкрита парасольками, які використовуються на пляжах або торговельними ятками.

За найближчим до мене круглим столиком впритул сиділи кілька дівчат.

Одна з них, з яскраво нафарбованими під колір зачіски тонкими гарно вигнутими губами, пояснювала іншим двом, що сиділи спиною до мене, як потрібно відстовбурчувати мізинець.

- Ось так, відставляйте його якомога далі вбік, а безіменний опустіть… та не середній, а безіменний!

Двоє дівчат старались повторити за нею цей жест, але це їм чомусь не вдавалось. Усі за столиком весело розреготались.

Я теж не зміг стримати усмішки. Дівчина з яскраво нафарбованими губами, помітивши це, усміхнулась мені у відповідь.

Трохи углиб далі сиділа пані у зеленій сукні і розливала щойно відкорковану пляшку коньяку своїм найближчим сусідам й сусідкам.

Навпроти, ще трохи далі, дівчата та хлопці примостились на бетонному виступі, обгородженому металевим поруччям. Юнки манірно затягувались димом із тоненьких сигареток.

Одна з дівчат за ближнім столиком теж запалила. Я звернув увагу на шовковисту шкіру її щік і подумав: «Якщо продовжуватиме палити, ця краса дуже швидко зів’яне. А шкода!»

За столиком справа дівчата та хлопці допивали пляшку вина. Кілька з них теж запалили. Крізь навскісні промені сонця дим у повітрі висів блискучими смужками.

Повз мене протиснулась дівчина у коротеньких шортах і теж всілась на поручнях. Шорти були настільки короткі, що відкривали звабливі округлості нижньої частини сідниць.

Зненацька повіяв сильний вітер і затріпотів парасольками. Я кілька разів вдихнув свіже повітря на повні груди і здалося, що стало не так парко.

Чекання ставало майже нестерпним.

Нетерпляче позирнув на годинник. Остання маршрутка – за дві години. Якщо не встигатиму - доведеться піти геть у будь-якому разі.

15.09.14

Читати коментарі (2)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 209
( написати коментар )
Фома Пугаляк
2014-09-22 22:19:52

нотатка?

(відповісти)
Mr. Grey
2014-09-24 10:44:23

початок)

(відповісти)
( написати коментар )