На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Подвійні стандарти

in_a_landscape, 29.04.2015 рокуВін говорив з К., це було очевидно, він був певний того, хоча часом виникали деякі сумніви - шановані люди казали, що все могло бути не так просто - а поза тим він був майже переконаний в тому - що за сумніви? Аджзе він розмовляв - з ким? Може це був не К.? А якщо це був К., то може він розмовляв не з ним? Він звик до чіткої логіки, отже вибудував чітку схему:

1. розмова відбулася

а. з К.

б. з кимось іншим

2. розмови не було

а. з К.

б. з усіма іншими

Але це не допомагало - адже, наприклад, варіант 1б був цілком рівнозначний варіанту 2б. А може вона відбулася, але це була зовсім не розмова - а щось проміжне між розмовою і грою в гольф. Як то відбувалося? Від цього залежить усвідомлення особи - суб"єкту цього проміжного процесу. Отже це був не К.!

Він зденервовано налив шклянку чаю, додав цукру, вдягнув пальто, зняв його, витягнув з кишені окуляри, видусив з них одне скельце у шклянку; воно з дзенькотом потонуло у чаї. Потім він згадав усю розмову з К. - той казав про безпеку повітряного руху і засоби запобігання травматизму. Далі він занурився у темінь - його мозок розтікся по бруківці.

Накрапав нудний дощ, кам"яниці обабіч вулиці байдуже споглядали простір окресленого шляху, і лище на обрії захмареного неба визирав кривавий силует місяця.

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Мисливець на тишу. 324
( написати коментар )