На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Тахіонний контакт

in_a_landscape, 23.08.2015 рокуТахіонний контакт

Хроніка астеріометричних епох,

колапс зірки Еггріус 17.

Розгортання повідомлення...

При переході крізь надщільну поліенергетичну ерг-протонну хмару колапсоїдного поля зірки Егріус 17 на 19 відносному циклі була подолана криза хронометризації і досягнуто простору невідомої раніше астеріометрики. При спробі актуалізації поліметричного захисного бар"єру високих квантових полів було виявлено об"єкт відносно стабільного мета-нейтринного параллаксу, в гравітаційній орбіті якого і було стабілізовано захисні поля поліметричного простору. Енегретичний рівень постколапсоїдного поляневідомої раніше астеріометрики було оцінено як - 0.00g...0042 erg, на якому і вдалося стабілізувати поліметричний сигнал. Було отримано сигнал високих тахіонних полів зі стабілізаційним рівнем - 0. 00gr... 0042erg. Його було оцінено як точну обернено-полівимірну відповіднсть, актуального стартового поля коефіцієнту + 0.00gr. ... 0042erg. Було подолано теоретичну межу тахіонного сигналу, і досягнуто невідомого раніше поля астеріометричного стабільності.

При оцінці нового квантового поля у надвіддалених метапротонних полях було отримано сигнал високих тахіонних полів з поліморфною оцінкою метапротонного простору невідомої раніше астеріометрики. Кількість поліморфних об"єктів протонної зірки Еггріус було оцінено у понад 18 000 000 erg+, влючно з 36 надмасивними та відносно масивними об"єктами, колапсоїдний час вибуху teth-erg супернової, момент перевищення критичної маси якої було оцінено у - 0. 000g ... erg17 астеріометричних епох. Об"єкт-ERG було визначено як 17 мета-об"єкт протонної зірки Еггріус. Кумулятивну вірогідність зміщеня протонного поля за межі критичного радіусу сингулярності було оцінено як гранично низьку. За 18 астеріометричних епох прогнозовано зміщення зорі Еггріус за межу блідого спектру гравітаційного поля, що може призвести до критичної кризи сингулярності флуктуаційного бар"єру з коефіціентом +0.000gr ... erg017, що може призвести до зміщення спостережуваного об"єкту зе межу Доплер-радіусу прогнозованого простору + erg 0.19. Критичний час розгортання тахіонних полів було завершено за 0.00000....02 міліарксекуди до моменту втрати тахіонного контакту.

В зв"зку з критичною втратою контакту змушений перервати сигнал.

Вимір згорнуто,

Пол Барлі, лейтенант Ursa Sirius Major.

Читати коментарі (3)
Рейтинг Оцінили Переглянули
2 Юрій Шеляженко , Василь Липа. 325
( написати коментар )
Микола Васильович СНАГОВСЬКИЙ
2015-08-23 15:56:44

Я не прихильник фентезі та інших схожих жанрів, точніше піджанрів фантастики. А от її, ФАНТАСТИКУ, люблю змалку, часто зачитуюсь. Ваша замальовка гідна буття, але її дуже важко читати через те, що надто (ну дуже вже!) обтяжена "космічними" словами, словосполученнями та кодовими цифрами. І це -- у зовсім невеличкому тексті. Це погано! А сам твір, я ж кажу: вартий уваги.

Успіхів!

(відповісти)
Юрій Шеляженко
2015-08-23 16:24:48

Фантастиці у модернізм пост? Обережним будь, темна сторона сили хаос цей.

(відповісти)
in_a_landscape
2015-09-06 15:27:30

Там сили цей пост нема. Темна сторона - світлий день. Часопросторів безліч...

(відповісти)
( написати коментар )