На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Хроніка Астеріометричних Епох. Гравіметричне поле паралельних реальностей.

in_a_landscape, 18.09.2015 рокуEquimetric Planum

При наближенні до еквіметричного об"єкту Еггріус 17 були спостережені активні ознаки інтенсивного тахіонного поля. Проходячи через щільну смугу ERG-радіації, за 2. 000gr ... 00024 наноарксекунди до втрати тахіонного контакту був запеленгований сигнал невідомої астеріометрики, який змістив тахіонну решітку на 0.0002 арк-секунди і встановив стабільний гравіметричний сигнал оберненої поліморфіки.

Технічні параметри тахіонного контакту. При подоланні критичного коефіцієнта ejk-радіусу Шваршильда об"єкт гравіметризації пройшов поріг власного еквіметричного бар"єру (Equimetric Planum), та вийшов за теоретичні межі властивостей гравіметричного поля (Gravimetric Planum). Стабілізовано Еквіметричний контакт з цивілізацією (по каталогу Бетельгейзе) Терра-Проксіма зірки Гамма сузір"я Центавра (самоназва Земля), завдяки виходу на еквіметричний рівень 120, стабільного тахіонного поля. Досягнуто еквіметричного контакту 6 з цивілізацією Земля (Терра Гамма Проксіма), (базовий еквіметричний рівень 4).

Ця планета відома як Cygnus-teth галактики Малого Лебедя, галактики-супутника Чумацького Шляху зорі Гамма-Проксіма сузір"я Центавра (назва "Сонце"), як вона спостерігається з малого галактичного кільця Cygnus Minor галактики Малого Лебедя, у рукаві міні-галактики Крило Лебедя та зоряному скупченні Око Лебедя (міні галактик-супутників Чумацького Шляху). Планета є гравіметричним об"єктом Третичного еквіметричного планума попередньої астеріометричної епохи, критичного вибуху супернової попередньої Третичної Епохи і є прихистком для групи цивілізацій Квадратичного Планума, до якої належить і зоря "Сонце" (Гамма сузір"я Центавра), та більшість планет цієї сонячної системи. Сама ж планета Cygnus-teth Малого Лебедя (Терра Проксіма зорі Гамма ("Сонце") сузір"я Центавра) (самоназва "Земля") має невластиву для даного планума гравіметричну конституцію, що утруднює цивілізаційний контакт, і є фактично "гібридним планумом" двох гравіметричних рівнів, надто важким гравіметричним об"єктом для існуючої цивілізації Квадратичного Планума. Еквіметрична Терра (планета "Марс" Проксіма Ансіенн) була вибита з оптимальної орбіти через катастрофічне зіткненню саме з об"єктом "Земля", яке відбулося через 465 000 тисяч років після вибуху Супернової третичного Планума (зірки Немезіс), що існував до того у вигляді крижаної супертерри у її віддаленому поясі планет та астероїдів, (об"єкт 2 віддаленого Кільця), що вибило Марс на зовнішню обіту, об"єкт "Місяць", що відколовся від Марса, був захоплений у власну гравітаційну орбіту Землі як супутник.

Еквіметричні Плануми (планум - "автономна", або "паралельна", стосовно інших планумів, реальність) 3 і 4, є частиною нижньої, т. зв. "сірої" смуги торсіонних полів. Нижня Еквіметрична межа стабільного торсіонного поля - Планум -2, поза яким домінують темні епі-торсіонні поля. Світлі торсіонні поля, з домінантною тахіонною смугою - плануми 90-119. Планум 120 і вище - тахіонні енергетичні смуги. Гравіметричне бачення Планумів як поліморфічної надреальності утруднене для цивілізацій нижче 15 і дуже слабо прослідковується на планеті Cygnus-teth Терра Проксіма Зорі Гамма Центавра (самоназва Земля) - рівні гравіметрики -2 до + 6, завдяки критичному надміру надаморфних сірих тахіонних зон. Це є логічним поясненням логічного рівня паралельних Планумів 3 і 4. Насправді тахіонні плануми 90 +, є явно поліморфічними і прозоро усвідомлюються як мільтиреальність, де паралельні плануми існують одночасно і вільно перетікають один в одний.

Гравіметричний планум Ерідані 119

Прохання:

Дайте набрати води у вашому високогірному озері і не заважайте Нашим координаторам коригувати Ваші т. зв. "станції спостереження".

Читати коментарі (2)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Юрій Шеляженко. 349
( написати коментар )
Юрій Шеляженко
2015-09-19 23:50:28

Шановний авторе (авторко, програмо генерації випадкових текстів ненаукової фантастики, інший літературний феномене)!

 

Ваша творчість обрана лотереєю високих оцінок Юрія Шеляженка для виставлення високої оцінки.

 

У тестовому режимі переможцями лотереї визнаються всі підряд.

 

Дякуємо, що зустрілися і отримали високу оцінку.

 

Радимо (бажаємо) творчих успіхів (і плідного відпочинку від настирливого бажання творити).

 

Щиро...

 

Згенеровано автоматичним генератором високих оцінок Юрія Шеляженка версія 1.01 19.09.2015 о 23:41 за Київським часом.

(відповісти)
in_a_landscape
2015-09-26 20:58:28

АВТОМАТИЧНО ЗГЕНЕРОВАНЕ ДЯКУЮ

(відповісти)
( написати коментар )