На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Сорок п’ять хвилин

Mr. Grey, 12.10.2015 рокуВранці Олег привітав свою кохану дівчину з днем народження, а вона у відповідь запросила його до себе відсвяткувати. Він прийшов вчасно, з букетом квітів і подарунком – дівчата якраз накривали на стіл. Олег сів за стіл зліва від коханої і налив їй вина.

В гарній компанії час пролетів непомітно, і в якийсь момент гості помітили, що закуска ще залишалась, і випивки вже не стало. Кохана звернулась до Олега з проханням збігати за випивкою у найближчий супермаркет.

Десь за сорок п’ять хвилин Олег стрімко увійшов у кімнату, на ходу витягуючи з пакета пляшку, і здивовано витріщив очі: на його місці біля коханої сидів якийсь незнайомець, а вона весело із ним щебетала, дивлячись на того закоханим, як видалось Олегу, поглядом.. Незнайомець вів себе досить нахабно: чіпав її за груди, коліна, стегна, але вона його не стримувала, а лише задоволено сміялась, поглядаючи час від часу на Олега та коментуючи вголос його здивування. Олегу нестерпно захотілось вхопити незнайомця за комір і вивести з кімнати, але, не бажаючи зчиняти скандал, він такиь стримався від насильства і залишився на місці. З розмови гостей стало зрозуміло, що незнайомець вже приніс пляшку горілки, поки Олег бігав в супермаркет, і застілля продовжилось без Олега – адже пляшка, принесена незнайомцем, стояла вже напівпорожня.

- Звідки він взявся? – запитав Олег у дівчат, маючи на увазі незнайомця, коли той вийшов покурити.

- Та чорт його знає! Сам звідкись зайшов і приніс із собою пляшку! – відповіли дівчата.

Олег сидів у глибокій задумі, не в змозі прийти до тями. Його не було всього сорок п’ять хвилин, а ситуація докорінно змінилась, настільки, що він просто розгубився. Ситуація, яка явно вийшла з-під його контролю, і як її повернути до початкового стану, Олег і досі й гадки не мав.

Тим часом кохана встала і почала виходити з-за столу повз незнайомця, спиною до нього. Той, скориставшись моментом, провів рукою їй зверху донизу між сідницями, і вона знову з прихильністю, незрозумілою Олегу, засміялась, прокоментувавши це. Тоді незнайомець піднявся і запропонував дівчині провести її. За хвилю Олег теж вискочив з-за столу і побачив, як той веде його кохану, обійнявши за талію, і вони про щось тихо шепочуться. Олег рушив вперед з наміром зупинити його і забрати від дівчини, як раптом на нього навмисно, як йому здалось, чи не з наміром зупинити його, наштовхнулась одна з гостей, а боковим зором він ніби в тумані помітив, що поряд стоять хлопці, і, чи то реагуючи на зіткнення, чи то на розгублення Олега, весело регочуть. Останнє, що залишилось у пам’яті Олега, була картина, як його кохана з легеньким сміхом м’яко випручалась із обіймів незнайомця, потихеньку витягуючи свої ніжні долоні із його лап, і нетвердою ходою зайшла в сусідню кімнату. Незнайомець на мить зупинився, а тоді рушив за нею. Олег, почуваючи себе незручно під поглядами випадкових свідків його приниження, повернувся за стіл.

У вітальні вже нікого не залишилось. Олег знову зайняв крісло зліва від крісла коханої, те саме, яке він займав на початку гостини. Через деякий час з’явилась і винуватиця торжества і, пройшовши мимо Олега, теж сіла. Трохи згодом повернувся і незнайомець, і, зауваживши, що місце біля неї зайняте, приладнався скраєчку на крісло поруч іншої дівчини, обійнявши її спочатку за талію, а трохи згодом поклавши свою ліву руку їй на груди, чому та не дуже і опиралась, гордовито дивлячись на кохану дівчину Олега, так само, як і самовдоволений незнайомець. Натомість кохана сумно і докірливо подивилась на обох і, розчаровано зітхнувши, схилила голову на стіл.

Гостина закінчилась, і компанія почала розходитись, захопивши з собою і Олегову кохану. Незнайомець теж зник, наче його і не було. Олег залишився сидіти самотою на кріслі, геть спустошений. Десь глибоко всередині у ньому тихенько і безнадійно скімлила ображена та зневірена душа, смертельно зранена осколками розбитого у друзки кохання…

09.10.15

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 45
( написати коментар )