На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Балада про гідність та свободу

Юрій Шеляженко, 22.11.2015 рокуПідірвалась свобода гранатою.

Гідність також здають у музей.

В день свободи і гідності натовпу наодинці осмислимо все. В цьому нам допоможе історія, бо сучасність – клубок давніх драм. Сім’ї первісне плем’я повторюють, а союзи племен – це майдан, на який всі сімейства збираються, коли веб і ТВ кличуть битися проти рабства у роботодавців, феодальної геополітики, кримінального капіталу, фейків соціал-демократії, чорних буднів та чорного налу, корупційної владної братії.

Ми не думали, хто кличе битися. Встали, вийшли. Зібралася нація. Кров лилась. Кровопивці змилися…

Всі відчули, що мало зібратися.

Бо із кожною перемогою, коли щастя, здавалося, близько, ми все більше терпіли від ворога, в нас все більше кипіли мізки.

Вольна, нова сім’я не складається. Знову веб і ТВ вчать коритися рабству у роботодавців, феодальній геополітиці, кримінальному капіталу, фейкам соціал-демократії, чорним будням та чорному налу, корумпованій владній братії.

Чи в Європу йдемо, чи в Євразію, чи з ідеєю, чи без ідеї, все одно кожен має красти – і не виживе, як не вкраде! Не злукавить і не обмане. Не вдереться з війною до ближнього. Не залишить безкарним лояльного і не доб’є непокірного.

Ти пильнуй! Не довірся нікому! Провокатори, зрадники всюди! Вороги народу навколо! Сильним будь: маєш в натовпі бути!

Слав драконівську єдність нації! Поклади життя за державність!

Чесні люди пішли убиватися.

Мародери, звичайно, зостались.

Світло вимкнули, щоб, напевне, вороги не побачили світла. Революція має втемну і своїх, і чужих валити. Захопити місця еліти. Все украсти. За все помститися. Ми – держава! Ті, схожі – бандити! Відрізняй, щоб із нами ужитися!

Вся історія, вивчена в темряві, з революцій та воєн складається. Може, правда, що істина мертва? Вірно вчать нас до банд приєднатися?

Чи самим пошукати світло? Наодинці книжки читати, власну долю корити мислі та діяльно фантазувати?

Чи знайдеться інша історія? Хронологія власного успіху на шляхах, що самотньо проторені авторами чудес минулого? Вчень без зверхності та крутійства. Неймовірних багатств, не украдених. Дивовижних спільнот без насильства та конфліктів, подоланих радістю.

В день свободи і гідності натовпу – як завжди, самостійна людина. Я щодня наодинці із правдою власне людство творю, як істину.

Читати коментарі (12)
Рейтинг Оцінили Переглянули
4 Микола Нечета , тиха вода , Андрій Скіф , Перші дні листопада. 381
( написати коментар )
Микола Нечета
2015-11-23 13:18:41

вчорашнє віче Майдану, проігнорували - тобто зрадили - всі продажні проолігархічні ЗМІ. лохи тєрпіли навіть не бажають подивитись що хто казав зі сцени. Микола Коханівський сказав що як на майбутнє віче у Неділю вийде 100 000 люду, підемо валитивладу жидів окупантів. але навряд чи вийдуть раби, злякаються, бо тепер безкоштовних пічєньок і танців не буде. а треба буде вішати мусорів та олігархів.

(відповісти)
Юрій Шеляженко
2015-11-23 13:36:43

Зі сцени віча дійсно звучав триндьож, ніби віче проігнорували. Але цей триндьож не мав нічого спільного з реальністю. Відеотрансляцію віча влаштувало Радіо "Свобода", новини про нього дали Українська Правда, Газета по-українськи, Дзеркало тижня, УНІАН, канали 1+1, 24, 5 канал, Інтер, тощо - це тільки перші результати в пошуку в інтернеті.

 

Ви правильно кажете, що на віче було кілька дурноверхих антисемітських виступів про вальцманів, гройсманів, сіонізм і т.п., хоча крім того вийшов якийсь хлопець, спитав дозволу звернутися російською до росіян і сказав, що треба боротися з олігархами і путлер олігарх, а національність олігархів неважлива.

 

Я звернув на це увагу правозахисників з євразійського єврейського конгресу при обговоренні віча, однак вони опублікували новину суто з акцентом на антисемітизм, і я розумію їх почуття, гнати б паршивих антисемітів з демократичних мітингів поганою мітлою!

 

"На т.н. «Вече» в Киеве прозвучали антисемитские выступления" http://eajc.org/page16/news53192.html

(відповісти)
Микола Нечета
2015-11-23 17:44:46

Юрію, Патріоти проти ганебного явища побутового антисемітизму! Ми лише проти жидів у владі і бізнесі. Почитайте Григорія Климова, і звідки у вас інформація що вальцманівський 5 анал показав щось про Віче? я дивлюсь, замовчували як могли. Ми живемо в різних Країнах? Ви вважаєте Піню Вальцмана, хронічне хуцпове брехло, ймовірного братовбивцю, творця ПР говнокомандувача патріотом? 

(відповісти)
Юрій Шеляженко
2015-11-23 18:21:52

Чому б євреям не бути у владі та бізнесі, якщо їх діяльність корисна українцям?

Климова бачив. Тошнотворно, несерйозно, безграмотно. Типовий спекулятивний твір, покликаний приховати проблему соціальної нерівності ("деякі з нас вміють маніпулювати всіма нами, примушуючи нас бути рабами їхньої агресивної гордині та жадібності") демагогічним пошуком ворогів народу за штучними дискримінаційними ознаками ("вони не такі як ми, тому вони винні в усіх наших проблемах").

5 канал на сайті дав новину про віче з посиланням на Радіо Свобода.

Порошенко хронічний брехун, відтак - всі його ідентичності корумповані брехнею, але ще ніхто не бачив його у синагозі. Та й навіть якщо б бачив, це не могло б бути приводом для імпічменту.

(відповісти)
Микола Нечета
2015-11-23 23:33:10

який імпічмент? ми його на кол на майдані посадимо. воно алкаш беспринципний, Новінського назвав сукою православною, будучи сам дияконом москальського патріархату. щодо Климова, ви не праві, і упереджені, він відомий поважний історик, наводить архівні факти, які ви не можете спростувати, наводить листи жидів, які дякують йому що розкрив очі на власну націю. з адресами, можете самі їм написати, і перевірити дійсність листів і адрес. діяльність жидів корисна - що яйценюх став мільярдером? що вальцман збільшив многократно статки? ми дійсно живемо в різних країнах

(відповісти)
Юрій Шеляженко
2015-11-24 02:24:41

Діяльність Порошенка та Яценюка погана не тим, що вони нібито чужі, а тим, що вони, залишаючись своїми в доску - всіх дурять, і перш за все своїх.

 

Листування Климова з випадковими людьми нічого не доводить, як і його популярність расиста-демагога (здобута завдяки пропаганді ЦРУ, а не завдяки професійним досягненням).

 

Теорія змови та теорія расової чистоти не мають нічого спільного з наукою взагалі та історією зокрема.

 

А інтерпретувати наукові результати за допомогою псевдонаук можна як завгодно. Наприклад, візьмемо нумерологію. У псевдонімі "Климов" 6 літер, а у його рідному прізвищі "Калмиков" 3 склади. Отже, Климов несе на собі клеймо сатани 666 ;-)

(відповісти)
Андрій Мирохович
2015-11-25 00:28:59

Гри-го-рий - також три склади

(відповісти)
Микола Нечета
2015-11-25 14:54:21

то сценічні блазні кулявлоб яйцанюх та вальцман потрошила. для кого вони свої? для купки довірливих лохів пенсів старих пердунів.

(відповісти)
Микола Нечета
2015-11-25 14:59:20

свободним я почувався лише один раз в житті - на майдані. тепер я знову раб, як і ви, ось тільки ви цього не усвідомлюєте. гідність взагалі була вигадана гебнею, щоб скрити національно-визвольну природу війни з внутрішніми окупантами пацаками нуворішами.

(відповісти)
Микола Нечета
2015-11-26 16:47:46

яка, бля, гідність?! яка свобода, коли на нас майданівців та добровольців в мусарнях орієнтування висить, фотки і відеоз,йомка неофіціальна. Гниди лише чекають команди ФАС щоб підкинути наркоту , або зброю, натравити тітушню з ножами, кастетами, чи розданими автоматами. Не сціть, вас, вальцманолизів, це не стосується ... (активісти побачили свої фоьтки на стенді в мусарні і це новітній медіаскандал, пояснюю тим хто в танку. Шкіряк увімкнув дурочку, що потрібно виясняти чи був цей факт, чи ні. Оце хуцпа найвищого гатунку! Своїми очами бачить, вся Країна бачить, а йому потрібні якісь докази, кондому)

(відповісти)
Микола Нечета
2015-11-28 16:03:01

я оце якось шлюхав на 5 аналі політолухів, навіть колишніх працівників МЗС , щось блеяли про стратегію повернення Криму та Домбабве в Україну. Гидко було, бо все якоїсь стратегії всі шукали, але замовчували що потрібні люди виконавці, ніби ті з,являться самі якимось дивом, а в жиДті нічого просто не буває, нині пануюча жи2 не буде ні вертати втрачені території, і не дасть нікому їх повернути, бо зараз існують домовленості між Путлєром та Вальцманом прєзікамі. І вони багатіють з цієї ситуації на різних оборудках, з продажем Україні її власного ж вугілля, видобутого в лугандоні.
 Ба навіть не це вкурвлює, а те що вишиватникам-миздобульщикам ба йдуже то було навіть з самого початку, коли наш уряд платив гроші шахтарям за здобуте вугілля, хоча ясно було, що його ніхто просто так в Україну не віддасть. Та вишиватникам лизальникам дупи Поросєнка то було байдуже, вони мабуть і зараз про це не знають, чи не хочуть шукати негативну інформацію. Перебувають у солодкій несвідомості, в мареннях про Перемоги та Гідність. Таких же, як я, хто намагається інформувати лохторат, об,являють противсіхом, всепропальщиком, антисемітом, агентом Кремля. І гниди навіть не зважають ні на фотографії профілю та стіни, ні на суть моїх дописів. Бо платять їм за те щоб гадили ...

(відповісти)
Микола Нечета
2015-11-28 16:31:15

Геннадий Боценюк

У многих патриотов Украины всегда было такое чувство, что гнойные "кремлеботы" и "парашенососы" - это одно и то же. Теперь появились доказательства, что это действительно так.

Преступный пророссийский режим Порошенко во всех сферах действует по кремлёвским технологиям, особенно в информационной политике, но, к счастью, Украина пока ещё не Россия.

Служба безопасности Украины задержала двух мужчин, которые помогали российским террористам на Донбассе налаживать телеэфир сепаратистского канала "Новороссия ТВ". ТСН узнала, чем занимались задержанные в Украине. Один из задержанных - Дмитрий Василец - свою пророссийскую позицию не скрывал ни в социальных сетях, ни в телеэфирах.

СБУшники обыскали квартиру его родителей в Киеве, где Василец зарегистрирован. Изъяли охотничий карабин и жесткие компьютерные диски. С обысками пришли и в офис, который задержанный до недавнего времени арендовал. Именно оттуда, по словам пресс-секретаря СБУ, осуществлялась техническая поддержка распространение и трансляция сепаратистского телеканала.

Имя второго задержанного правоохранители не называют. По данным ТСН - это Евгений Тимонин, который является другом и соратником Васильца. Статья обвинения, которую предъявляют задержанным, - создание террористической группы. Она предусматривает до 15-ти лет заключения.

ТСН выяснила, что оба подозреваемых входят в общественный совет Министерства информационной политики Украины. То есть, тот самый "Моня Стець", армия потрохолизов которого учит нас тому, что "во время войны нельзя менять резидента" и при любой критике власти тут же видит "агентов Кремля", пригрел под своё крылышко как минимум двух настоящих агентов царька Путина.

Так что, панове, вы и теперь думаете, что "ишаков на переправе не меняют"?

(відповісти)
( написати коментар )