На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Захопленим

Юрій Шеляженко, 21.12.2015 року– Дозволь тебе торкнутися. Дозволь помилуватися. Ми будемо безумцями, ми будемо кохатися, любов’ю зачаровані та назавжди пов’язані. Зі мною будь разом і не смій мене кидати.

– Любов’ю не захоплюйся. Торкайся і милуйся, візьми кохання повністю, не віддавайсь безумству. Не спокушай, а щедрістю вмій заслужити згоду. І не бажай залежності, бо щастя у свободі.

– Служи, працюй, як треба. Задовольняй потреби. Усі раби під небом. Ми жертвуєм. Ми жебраєм. У нас комфорт, порядок, спільнота, статус, влада. Корись, не будь невдахою. Покірні мають блага.

– Неволею сповиті раби і фараони. Із мумій в піраміді Маслоу стрій похований. Звільнися, не захоплюйся потребами і працею. Корись собі із користю, служи заради радості.

– Своє потрібно брати, потрібно бути першими. У нас і сила, й правда, а вороги – нікчеми. Змирися із війною, перемагай, не здайся. Не ухились від бою. Чужим не співчувай.

– Не захопися силою і не захоплюй зайвого. По-доброму можливо усе, що хочеш, взяти. Прямуй до нескінченності, живи у вічнім русі. Фантазіям і чесності нема ціни та опору.

Читати коментарі (1)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 323
( написати коментар )
Mr. Grey
2015-12-23 08:54:39

Нмд, є збої ритму.

(відповісти)
( написати коментар )