На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Пророцтво про корупцію

Юрій Шеляженко, 26.12.2015 рокуКорупція, корупція! Брехня. Грабунок. Злидні. Країна стогне, тицяє: і ті, і ці, всі винні!

Нам баки забивали казками про реформи, цинічно вербували на пустослівні форуми і розкошують нині, а з нас деруть три шкіри.

Як бути Україні?

Чи ще не вмерла, щиро?

І скажуть патріоти, що ненька ще не вмерла, хоч пекло для народу, а рай еліта сперла.

Побити б ту еліту, і жити стане краще. Ми ж сім'ї працьовиті. Корупція пропаща!

Ми жертвуєм собою, наповнюєм бюджети. Полили землю кров'ю. А їм би тільки жерти! Не стали з нами у строю, бо спорчені, огидні. То навела корупцію одна північна відьма.

Ходити строєм правильно, так прадіди ходили. Шикуйтеся, нормальні! Хто не в строю, дебіли! Наводимо порядок, який згори диктується. Не смій про себе дбати! Це підлість! Це корупція!

Твоє життя сплановане. Ти крапля в океані. Державі бий поклони, кредити віддавай, які набрали старші, щоб жити по-старому.

Ти житимеш як завше, такі вже тут закони.

Кохайся і цілуйся. Ненавидь, лайся, бийся. Хоч тижнями молися, хоч кулаки ти стискуй, у вірності клянися, прокляття сип у небо... Закони вже написані. Написані без тебе.

І втомлені роботою, в день свята, вихідного йдемо усім народом до Бога мовчазного. Зміни закони! - просимо і пишемо петиції. Бог мовчки в натовп коситься, який у прірві біситься.

Колись я вийшов з натовпу і підійшов до господа. Спитав його нахабно, чи не турбує совість за світ страждань і людство, яке живе у рабстві. Бог мовчки посміхнувся, а потім скинув маску.

І здалека дивився весь натовп переляканий: змій коло мене вився, шипів, що він є паном.

Бог, чесний, як дитина, шість днів робив світ раєм. Пішов на відпочинок, продав авторське право зміюці, що схотіла зробити страх законом і древо посадила, шипіла заборони, а потім приманила людину спілим яблуком і на гріхах зловила, до смерті закусала.

Це змій погнав із раю і Єву, і Адама. Дав Каїну він камінь, він в серці Авраама жадав у жертву сина зарізати у горах. Цар в кожній він місцині, пророків лютий ворог. Він розпинав Ісуса, він починає війни, щоб совість в нас заткнулася, щоб ми були невільні.

Всі несли змію податі, а я лише сміявся. Яке авторське право?! Ти, змію, забрехався! Ти ж просто довгий шлунок з отруйними зубами! Вкрав шкірний візерунок з чужої вишиванки! Нічого не створив ти, який із тебе автор?! Закінчуй вже шипіти, повзи геть, узурпатор!

Шипів на мене натовп і бився за подачки. Корупція? Неправда! То змію люд продався. Свої чужих не кращі, зажерливі, бундючні, бруд в пащі та із пащі... Нерівністю замучені.

Сказав мені психолог: змирись, така реальність. Не може бути іншого, філософ вже пояснює.

Я змію не продався, бо мітив у пророки. На самоті тинявся і спілкувався з Богом. Знайшов його не в небі, престолу там немає. Як звернешся до себе, творець відповідає. Він каже: будь собою, освоюй нескінченність, до вічності продовжуйся, будь гідним, власний творче!

Читати коментарі (2)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 337
( написати коментар )
Микола Нечета
2015-12-26 17:01:15

мабуть так і треба щоб у кожного була своя думка, так легше панувати згуртованим олігархам і їх холуям: як розпызнати фальшивого підріота?! робимо репост.

 Він носить вишиванку, співає Славень, бореться з олігархами, волонтерить, ходить на мітинги, пишається незалєжностю, прапором і говнокомандувачем прєзіком Вальцманом потрошилою. Він мріє що колись все зміниться. Навіть робить щось, як він вважає, корисне для того. Але він є імітатором. Це ніби малобюджетний еротичний серіал, де інтимні місця прикрити прозорими захисними накладками, а актори під музику труться один об одного і створюють ілюзію сєксу.  
 В реальності ж все пічально. Кінцевої мети у таких лжепатріотів вишиватників нема, або вона захмарно-далека химерна, Євроінтеграція (працювати як совки, а жити як Європейці). Вони втішають себе що роблять щось, але фактично лише дають владі час згуртуватись і підсилитись, щоб і далі жидам панувати, олігархам грабувати, ФСБУ знущатись над політзекамиі СправжнімиПатріотами. В тюрмах та сізо вже майже 100 відомих політв,язнів, а скільки невідомих, які роками в обіззянниках без суду і слідства. декому навіть звинувачення не висунуто. А псевдопатріоти публікують чорнуху на ліліПута, та не розуміють що це лише чорний піар карлика. Ви тим самим підтверджуєте його значущість для вас, бо тявкати на гниду ще огидніше і дріб,язковіше ніж бути самому гнидою тираном. Але ви лише розважаєтесь в павутинні - захоплені Сатаною, а я намагаюсь відшукати серед вас не зомбованих Справжніх Патріотів, обрати лідерів серед себе і повалити підлі окупаційні режими в наших Країнах.

(відповісти)
Юрій Шеляженко
2015-12-26 17:54:59

Якщо "патріотизм" штучна цінність, не дивно, що люди нещиро імітують повагу до неї. Прикидатися патріотами нас вчать ще зі школи. Власне, це не світська, а стара пресловута церковно-приходська школа, в якій місце Бога зайняла Нація (змавпували у французів), а норматив сліпої нерозуміючої покірності нікуди не дівся. Замість знань страх, замість вмінь писанина, замість цінностей "патріотизм", замість чесності золота медаль, замість дорослого життя закріплення рабського менталітету в вузі. Так і трясемося все життя над блискучими пустишками після подібної "освіти". Ще гірше з елітою, її намагаються вчити бути вільними людьми, але рабовласницьке оточення плодить жлобське хамство замість чесного панства.

(відповісти)
( написати коментар )