На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Трансформація театру за часів Айо

Юрій Карапетян, 11.01.2016 рокуУ людей на Землі за часів молодості Айо дуже багато вільного часу. Відтак з'являються нові види мистецтва та розваг. Зокрема, дуже популярним стали "комікси". Цим словом стали означати дещо відмінне від мальованих історій в давнину. Комікси - це п'єси та оперети, що розтягуються майже на цілий день, вистава проходить щонайменше в 5-6 окремих театрах та інших місцях, причому, овоб'язково віддалених один від одного щонайменше на 15-30 хвилин їзди. Між локаціями глядачів перевозить спеціальний автобус. Під час поїздки гід розповідає якісь деталі з життя персонажів коміксу, таким чином встановлюється більш тісний і глибокий зв'язок між глядачем та героями твору.

По суті, це те саме, що всі вихідні просидіти за переглядом одного й того самого серіалу, за одним присідом передивитися його від початку і до кінця, хіба що тут ти, як глядач, не так втомлюєшся, тому що весь час є якесь різноманіття. Інколи, замість слухати живого гіда, глядачі передивляються якісь сценки з життя героїв, і антагоністів в тому числі, на спеціальних дисплеях, якими обладнане кожне місце в автобусі. Та й увесь салон автобуса перетворюється в суцільний багатовимірний дисплей, разом з музикою та особливими ароматизаторами все це допомагає глядачеві ще більше заглибитись у атмосферу твору.

Усе це справляє на людину таке сильне враження, що під кінець, в момент розв'язки, навіть дуже спокушені й досвідчені глядачі ридають ридма. Подейкують, що задля посилення катарсису в приміщенні, де відбувається фінальна сцена, розпилюють спеціальний напівнаркотичний газ, але офіційно про це ніде не пишуть.

Читати коментарі (3)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 266
( написати коментар )
Юрій Карапетян
2016-01-11 14:36:47

Дякую Гаврилишин Наталії за виправлення

(відповісти)
Максим
2016-01-11 14:39:13

в передостанньому рядочку "гядачі"

(відповісти)
Юрій Карапетян
2016-01-11 14:43:30

дякую, виправив)

(відповісти)
( написати коментар )