На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Цивілізація ЕРРГІУС

in_a_landscape, 15.07.2017 рокуЦивілізація ЕРРГІУС

Повідомлення спостережної ради зорі Ерргіус 17

При проходженні метапротонного комплексу станцій цивілізацій зорі Ерргіус 17 крізь надщільну хмару оберненої астеріометрики був спостережений надзвичайно яскравий спалах невідомої раніше метаоб"єктної хмари зовнішнього кільця, що зрушило постколапсоїдний регіон цивілізації Ерргіус на 17 екстерміотичних хвилин орбіти зовнішнього об"єкту Ерргітаріум 117, який і був причиною для зрушення екстерміотичного простору за 119 епох до зовнішнього вибуху надвіддаленого кола галактик, які, як відомо, і є ознакою остаточного наближення до поля оберненого гіперколапсу постколапсоїдних регіонів зовнішнього кільця, який. і є тим об"єктом зовнішнього астеріометричного кола, про який було повідомлено ще з древніх часів, і нееквіметричні потрактування цих древніх, вже на той час, знань, і були тим наддревнім передбачення кризи завнішнього кільця давньовисоких, але завчасно повідомлених у цих наддревніх, вже на той час, текстах, галактик, інформацію про які і було передано за 578 метааморфних світлових років до передбачуваної події гіпераморфної катастрофи.

Колапс гіпераморфної хмари, про яку повідомлялося у цих наддревніх, вже на той час, кристалоаморфних хроніках наддревніх цивілізацій, виявили, проте неочікувану, чи радше, недостатньо послідовно зінтеерперетовану, інформацію гіпераморфного прогнозуваення, про яке, на жаль, збереглися лише дуже фрагментрані, вже на той час, і недостатньо ясні, як тепер очевидно, гіпердревні передання та легенди.

Інтерпретаційно, подія наднового гіпервибуху невідомої раніше астеріометрики є тим надзвичайним променем, який вселяє надію у серця всіх співіснуючих на цій астеріометричній екзометричній станцій, поселень наддревніх цівілізацій. Вони свідчать про те, що існують раніше невідомі принципи переходу крізь хмари гіпераморфного колапсу, і ця, одна з існуючих 12 гіпераморфних станцій, і є найближчою до гіперколапсоїдного поліаморфного переходу крізь щільну хмару зовнішнього регіону критичних залишків цивілізації Ерргіус 117 вперед, до яскравого вибуху метаоб"єктного кільця.

Що чекає нас за цим бар"єром? Одному Богу відомо!

Проте можна зробити деякі прогнози щодо послідовного поліаморфного переходу крізь спалах зовнішнього кільця, який прогрозується за 117 гіпераморфних світлових хвилин від точки метааморфного зрушення.

Ймовірно, там і існує та надзвичайна обітованна планета, на яку, крізь довгі міліярди років поневірянь, нам і вдасться переміститися крізь безкінечну смугу перевтілень та хронометричних колапсів.

Що означає оцей наддревній, в оберненому хронометричному сенсі, перехід, і як це може, чи не може бути зінтерпретовано в контексті надкритичних передбачень, тобто, зворотньо кажучи, хронометричного розгортання ери нового часу?

Тут і виникає це древнє, надсакраментальне, вже на той час, питання, в якому сенсі наші цивілізації не існували і чи будуть вони не існувати і надалі у випадку оберненого хронометричного колапсу?

На цьому сакраментальному питанні я і змушений перервати сигнал, бо, як відомо, свідомість не може існувати без логіки подолання відповідного гіпераморфного енергетичного бар"єру.

Елеарій Келаріус,

хранитель печаті

Цивілізаційна станція Ерргіус 17

119-ї планети надвідаленого кільця.

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 106
( написати коментар )