На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Золотий Вік людства (сценарій Апокаліпсису) 7.

Анатоль, 28.09.2017 рокуГості прибули за дві хвилини до початку. Степан був як завжди елегантним, Шела як завжди непередбачуваною. На цей раз вона була в образі хіппі.

- Сьогодні в мене в гостях знайомі вже вам Шела і Степан, - почала Дая. - Як бачите по вигляду студії сьогодні у нас особливий день. Сьогодні 30 років Революції 20-20, і наша передача буде присвячена саме цій події. Думаю і мої гості погодяться з тим, що ця подія є найзнаменнішою в історії, вона радикально змінила долю людства, чи не так?- Дая з лукавинкою в очах глянула на Степана.

- Про це ми ще поговоримо,- сказав Степан, - а зараз я хочу повідомити, що в Даї сьогодні день народження, тож привітаємо її.

- Ну, це тобі не допоможе,- усміхнулась Дая,- не надійся, що я буду сьогодні доброю і поблажливою до твоїх теорій.

- Так і я ж, привітав тебе, і тепер в мене руки розвязані щодо твоїх поглядів,- в свою чергу усміхнувся Степан.

- Я сьогодні невеличке опитування провела чи знають мешканці нашого міста що сьогодні за день, подивіться. В усякому разі для мене результат несподіваний.

- А той з борідкою, що ти овочем обізвала, думаю все правильно розуміє. На відміну від тебе,- подав репліку Степан.

Дая усміхнулась, вона це передбачила.

- Щось наша гостя сьогодні мовчазна,- Дая спробувала підключити до розмови Шелу.

- Ідіоти,- сказала Шела.

- Хто?

- Ви, всі.

- Ну, це зрозуміло, а в чому це проявляється?

- Ви не хочете бачити очевидного. А все ж елементарно. ВОНИ не зацікавлені в приверненні до себе уваги.

- Хто, інопланетяни? Прибульці?

- Називай як хочеш. ВОНИ - не МИ.

- О, сьогодні в нас багато глядачів,- сказала Дая, глянувши на інформаційний екран.- Напевне немало є й нових, які не знають про що ми говоримо. Тому я коротко поясню.

Все почалось в 2020 році. Тоді людство було ще роздріблене на окремі країни, держави, які часто ворогували і навіть воювали між собою. Зокрема вже 6 років тривала Україно-Російська війна малої інтенсивності. Частина України була окупована.

І от ввечері 17 вересня робота всіх телеканалів в Україні була перервана. На екрані з'явилась дівчинка (напевне компютерна анімація), яка сказала, що прийшла допомогти Україні. Вона дала тиждень на вивід російських військ з окупованих Криму і Донбасу. Спочатку ніхто серйозно це не сприйняв, всі подумали, що це якийсь жарт хакерів.

Але то був не жарт. Через тиждень війна закінчилась. Десятки тисяч російських військовиків і колаборантів були інтерновані і пізніше вислані в Росію. Жоден російський літак, жодна ракета не змогли піднятись в повітря. Війна закінчилась без жертв з обох сторін, не враховуючи небойових втрат внаслідок нерозберихи і паніки.

Після цього почався неймовірний технологічний розвиток України. Так звана Українська Революція. Тон задавали такі фірми як АІ (Альтернативний Інтелект), ММ (Молекулярні Машини), ЕС (Енергетичні Системи), КО (Конструювання Організмів).

Україна стала найрозвиненішою, найсильнішою і найвпливовішою країною світу. Її мова стала міжнародною. До речі, ми зараз спілкуємось саме нею.

Компютери, машини, транспортні засоби, дороги, мости, будинки буквально росли, як ростуть біологічні організми.

Появилось безліч нових організмів з унікальними властивостями - мясні кабачки, трюфельна капуста, водорості і бактерії зі смаком і харчовими властивостями найрізноманітніших продуктів.

Припинилось забруднення природи, люди почали переселятись в комфортабельні плаваючі в океані міста, більша частина суші стала заповідниками. Роби і ангели звільнили людей від турбот про їжу, секс, одяг, житло, від рутинних дій для реалізації бажань, ми можемо тепер зосереджуватись лише на своїх бажаннях, а їх реалізація - то вже, як кажуть, діло техніки. Ну, це ви всі вже й самі добре знаєте.

- Гарна пісенька, молодець,- зааплодувала Шела. Але скажи мені, дорогенька, звідки взялись всі оті АІ, ММ, звідки раптом взялись такі технології в відсталій, розєднаній країні, де всі думали тільки про те як вижити чи куди виїхати?

- Не одній тобі спадало на думку це питання. Це велика загадка цієї великої події. Я сама 15 років займаюсь дослідженням Революції 20-20.

- І що ти дослідила? Що ти можеш розказати нам новенького? Це загадка тільки для дебілів і ідіотів.

- Одній тобі, розумниці і ясновидиці все ясно і зрозуміло - прилетіли інопланетяни і захопили Землю. Але де ті інопланетяни? Чи хоча б якісь їхні сліди? І чому вони почали своє "захоплення" з України?

- Де прибульці? Де сліди? Та відкрий очі і поглянь навколо! Чому почали захоплення з найслабшої ланки? Ти нічого розумнішого не могла спитати?

- Для чого ж їм захоплювати Землю? Щоб забезпечувати людей всім, що ті забажають, щоб прислуговувати людям? Яка прибульцям з цього вигода?

- Для чогось Земля їм потрібна, якщо захопили. А те, що людей не потруїли, як тарганів, а посадили в клітки,- Шела обвела руками, показуючи, що в клітці,- то може щоб совість була чистою. Приємніше ж вважати себе добродійником, а не варваром. При однаковому результаті. Земля то їхня.

А позбутись нас в клітках, це як два пальці вгору, було б бажання. От вимкнеться завтра Система. Що ти робитимеш?

В тебе є хоч якісь сухарі про запас, чи хоча б банка води? Нема. І довго ти протягнеш? І куди ти звідси дінешся? І що ти їстимеш? Ангела свого? А ти знаєш чи він їстивний? До речі, треба було б попробувати, все-таки якийсь запас. Хоча вони можуть по команді Системи й піти кудись. Чи придушити свого підопічного. Чисто з любові. Щоб не мучився.

- Як страшно жити! Степане, ти теж сухарі і воду тримаєш про запас під ліжком, чи твій ангел їстивна?- Дая вирішила трохи розрядити атмосферу.

- Ну, в мене не такий нюх на прибульців як в Шели, я їх не бачу. Але щодо того, що люди стали абсолютно безпомічними і залежними від штучного інтелекту, від Системи - тут я повністю з нею згоден.

- А звідки ж взявся той інтелект?- підскочила Шела. - Вийшов мужичок з халупки,- Шела кивнула на хатинку,- сів на порозі, погладив кота і задумався: "А що б мені отаке зробити? А зроблю-но я інтелект". Встав, витягнув з стріхи жменю соломи і зробив з неї штучний інтелект. Так ти собі це уявляєш?

- Ну чому ж, тоді вже були якісь компютери, навіть інформаційні мережі. Ідея штучного інтелекту вже тоді в повітрі літала.

- Літала, літала, і сіла не в якійсь великій компютерній фірмі з тисячами програмістів і мільярдними бюджетами, а десь в вишневому садочку серед курей.

- Там же, де й твої інопланетяни,- огризнувся Степан.

Дая зрозуміла, що якраз час перевести розмову в більш конструктивне русло.

- Для знайомства з позиціями і ідеями моїх гостей я підготувала характерні вирізки з їхніх виступів, познайомтесь з поглядами Степана,- сказала вона,- а гості поки заспокояться, попють чаю,- добавила вже до гостей.

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 46
( написати коментар )