На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Електронна сигарета чи звичайна «Перш, ніж закурити — подумай»?

Igor Prokonchyk, 18.10.2017 рокуЧому виникають шкідливі звички. Адже з самого дитинства нам розповідають що добре, що погано, що можна робити, а що не можна. Але варто трохи подорослішати і все, те, що не можна чомусь стає дуже цікавим. Іноді хочеться просто спробувати, а іноді ровесники або трохи старше школярі підбурюють. І щоб здаватися крутіше і старше багато ведуться на це.

Головною проблемою підліткового віку вже кілька років є куріння. І якщо колись курили в основному хлопчики, то тепер чомусь дівчата переважають у кількісному числі. Але ж для дівчини набагато небезпечніша курити. Наслідки набагато важче, ніж у хлопців. Та й, взагалі, куріння — це шкода.

По-перше, це неприємний запах. З такими людьми навіть не хочеться розмовляти на близькій відстані і, взагалі, цим запахом дуже просочуються волосся і одяг. По-друге, куріння призводить до важких хвороб легенів і дихальних шляхів. А для дівчат це перший шлях до безпліддя. Я ніколи не розуміла тих дівчат, які купляють єлектронні сигарети а потім кажуть, що курять тільки легкі сигарети і вони зовсім нешкідливі. Так, чому тоді треба палити. Можна ж обійтися і без цього. У чому крутість, я не розумію.

Тепер навіть безліч хлопців намагаються не палити і уражаються з кращих дівчат. Я ще не зустрічала жодного хлопця, якому б подобалося, що дівчина курить. Деякі думають, що так знімають стрес. Але це оманливе думку. Потім ви стаєте ще більше дратівливими і нервовими. А скільки грошей потрібно витратити, щоб купити собі сигарети. Адже чим довше ти куриш, тим більше тобі хочеться, і, природно, витрати збільшуються. І які б заходи не приймалися проти куріння, і навіть збільшення ціни на сигарети не допомагає зменшити кількість курців.

Я думаю, поки людина сама не візьме себе в руки і не кине курити, його ніхто не переконає в цьому. А потрібно всього лише на всього подумати, що для вас дійсно важливо. Куріння – це зло.

Читати коментарі (10)
Рейтинг Оцінили Переглянули
-1 Mr. Grey. 97
( написати коментар )
Mr. Grey
2017-10-19 07:12:24
Переклад транслейтером? Чому Ігор пише: я ще не зустрічала... ілалізатексто ?:)
(відповісти)
Андрій Мирохович
2017-10-20 13:31:57

щось геть сайт скапцавів. бля, таку хню даже не прокоментиш. 

безліч хлопців намагаються не палити і уражаються з кращих дівчат - так і не зрозумів, що там з тою безліччю, уражаються - як струмом чи що.

(відповісти)
Igor Prokonchyk
2017-10-21 14:44:05

Андрійко, Ви праві, я більше скажу - це мій перший малесенький твір, це як вперше відкривати двері у великий та чудотворний світ, я дуже хвилювався, і тому так написав "покацапськи". Прошу вибачення, от наступного разу я напишу набагато краще. Дякую за критику та успіхів!

(відповісти)
Андрій Мирохович
2017-10-23 14:49:43

ви цей, не лякайте, да? давайте наступну нетлєнку

(відповісти)
Mr. Grey
2017-10-23 19:44:39
:)
(відповісти)
Mr. Grey
2017-10-21 21:43:41
Навіщо чекати наступного разу? Відредагує те цей спочатку.
(відповісти)
Андрій Мирохович
2017-10-23 14:48:55

да що там редагувати, знести к хуям, бля, навіть просвітку нема якогось, одне моралізаторство

(відповісти)
Mr. Grey
2017-10-23 19:44:06
Може, автор якраз збирався за допомогою Гугл-транслейтера зопостити нам чёртову статью про шкоду, наприклад, вживання алкоголю, а ми його тут зашугаємо і так ніколи і не дізнаємося настільки необхідної інформації?)))
(відповісти)
Микола Нечета
2017-10-27 22:14:39

не читав тексту, вибачай аффтар. колись зайшов у підвал, де колись був музичний бутік, та ніби потрапив в крижану печеру Алладіна, геть заповнену якимось дивним димом , чи випарами. там пихали електронними сінгареллами, чи кальяном якісь хіппові Алладіни. доки я почав розуміти куди потрапив, кришу геть знесло від накуреного зілля. зазначу лише що все відбувалось з торца будівлі городського суду 

(відповісти)
Сергій Нечета
2017-11-03 08:36:26

саме так, растаманський рай ... У Кременчуці !

(відповісти)
( написати коментар )