На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

МРІЄ! НЕ ЗРАДЬ МЕНЕ!

Владислава, 04.11.2017 рокуМої мрії – це щось особливе. Щось дивне та цікаве…

Леся Українка писала дуже загадкові та неперевершені вірші. Вона вкладала в них всю себе : душу, серце, тіло... Я хочу бути такою, як вона, тому вже спробувала себе в жанрі поезії й прози. Я хочу ще яскравіше розкривати свою творчу душу, щоб мої твори розуміли оточуючі.

У своїх віршах Леся закликала любити, вірити та мріяти. І знаєте, що мені найбільше в ній подобається? Вона цінувала життя, кожну хвилину, бо вона розуміла, що такої миті більше не буде. Люди! мрійте, бо без цього життя неможливе.

Я теж мрію, прагну кращого, добиваюсь своїх цілей, живу сьогоднішнім днем. Мені багато хто казав, що в мене нічого не вийде, я нічого не зможу, але мене врятували мрії. Так, саме вони. Я кожного дня вигадую якусь дрібничку, сідаю, пишу це на чистому аркуші... І знаєте, є люди, яким подобається те, що я роблю.

Сучасні люди загіпнотизовані реальністю. Та чому ж трохи не помріяти? Уявіть: ви на березі якогось маленького озера, вдихаєте свіже повітря квітів і трав, сидите і слухаєте дзвін пташок, ви зачаровані красою цього місця, це все ваше, душа розквітає немов троянда навесні. Можливо, цього хотіла письменниця? Можливо, саме таких моментів їй не вистачало?

У кожного з нас є мрії, вони в душі. Я благаю, не заважайте людині мріяти, якщо вона дійсно цього хоче. Люди ХХІ століття взагалі забули про якісь ніжні, добрі навіть божевільні вчинки. Мрії – це квитки в майбутнє, і кожен з нас хоче цими квитками скористатися.

Зараз я хочу розповісти про свою мрію, вона проста та маленька : хочу сісти в потяг... Так, саме в потяг, та їхати... Далеко-далеко від усіх, їхати довго... Через великі ліси, гори... Бачити радісних людей... Зустрічати ранок та проводжати день... Дивитися на маленькі хмаринки... Трохи відчинити вікно і чути шум та запах дощу... А потім приїхати до моря. «Чому?» – запитаєте ви. Бо море надає сил і нових ідей. Як прекрасно занурити ноги в гарячий пісок та чути кигикання чайок. Саме тут я зможу залишитися наодинці зі своїми думками, фантазіями, почуттями...

Якщо ви мрієте, то повинні щось для цього робити. І коли ви дійсно хочете, щоб це збулося, то Всесвіт буде сприяти тому, щоб ваша мрія стала реальністю. Всесвіт завжди допомагає нам здійснювати мрії, якими безглуздими вони не були б.

Є такі люди, які кажуть, що нічого не збувається... Не вірте! Все здійснюється, якщо вірити у свої сили та можливості; треба мати бажання, мати пристрасть до своїх думок та фантазій ; треба чекати, міркувати, бути терплячим. І неважливо скільки людині років – шістдесят або п'ятнадцять – ця людина мріє! Не треба з неї глузувати. Кожен із нас має право на мрію, навіть не одну. Ми маємо висловлювати свої думки, бо якщо будемо тримати все в собі, від нас нічого не залишиться, ми знищимо себе. Неможливо жити не висловлюючись.

Іноді задумуюся над тим, що люди забувають свої мрії або відкидають їх на задній план. А знаєте чому? Бо вони думають, що не варті їх або просто здаються і не хочуть йти до кінця. Ніколи не відмовляйтеся від мрії! Ні за яких обставин! Не смійте здаватися!

Мене вражають невпевнені люди, які спочатку йдуть уперед, а потім лякаються та роблять крок назад. Вони опускають руки, в їхній душі згасає вогник надії. Треба бути впертими, незважаючи на провокації життя та не слухати інших. Пам'ятайте, сміливі завжди мають щастя.

Якщо ви дійсно мрієте, то зламайте на шляху всі кам’яні перешкоди, наберіться сміливості та зробіть все! Запам'ятайте, ви доводите це не оточуючим, а самому собі. Вчора – це мрія, сьогодні – ціль, завтра – реальність.

Деякі люди кажуть : " А от якщо ця мрія здійсниться, заради чого тоді жити? " Ну хіба це проблема? Мрійте далі! Збулась мрія – задумайте другу, третю... Мрій, щоб життя не пройшло даремно. Адже бідна людина не та, в якої в кармані немає ні копійки, а та, в якої немає власних думок.

У вас є мрія, оберігайте її, не виставляйте напоказ. Поставили ціль – добийтеся! І крапка. Адже майбутнє належить тим, хто вірить у здійснення своєї мрії. Якщо ви відмовитесь від найсвятішого, що у вас залишиться? Правильно – нічого.

Люди, скиньте з себе павутиння обмежень. Це ваш шанс. Уявіть, що це останній день у вашому житті. Зробіть усе не відпочиваючи, ніколи не чекайте завтра, бо воно може й не настати.

Я вважаю, треба жити нічого не боячись, бо що ви потім розкажете своїм дітям? Знаєте, мене часто запитують, чому я завжди така весела. Все просто –треба полюбити життя і воно відповість взаємністю. Я завжди знаходжу позитив. Моє серце говорить, що не можна страждати, ми не для цього живемо.

Я мрію! Завжди! Закриваю очі, уявляю все прекрасне... І я розумію, якщо хоч на секунду перестану вірити в себе, то мрія розіб'ється на тисячі уламків. Треба завжди боротися. Чуєте? Завжди! Саме так робила Леся Українка. Вона боролася за життя з собою, усім світом та намагалася довести те, що люди ні в якому випадку не повинні здаватися. Я поважаю її за це. Вона завжди хотіла змінити життя на краще.

Тільки – життя за життя! Мріє, станься живою!

Слово, коли ти живе, статися тілом пора.

Хто моря переплив і спалив кораблі за собою,

Той не вмре, не здобувши нового добра.

А про що мрієте ви?..

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Василь Усатенко. 29
( написати коментар )