На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Золотий Вік людства (сценарій Апокаліпсису) 40

Анатоль, 20.11.2017 року- Так, відкликаємо твоїх бабочок на ворону,- сказав він...

- А знімати виставу?

- Горобці і ворони будуть, вони вже зайняли позиції. Починаємо.

Великий дрон швидко пролетів над блок-постом і скинув димову гранату. На блок-посту заметушились люди, готуючи зенітки, крупнокаліберні кулемети і зенітні ракети. Через деякий час дрон знов появився і почав хаотично кружляти над постом. Зенітки і кулемети відкрили по ньому шалений вогонь, але попасти чомусь не могли. Дрон зник і раптом серед диму появився танк, який з боку поля їхав прямо на блок-пост. По танку відкрила вогонь одна з зеніток і протитанкові комплекси. Він зник в хмарах диму і вогню. Знову з’явився дрон, викликавши на себе шквал вогню.

- Чому вони не можуть його збити?- спитала Дая.

- Це голограма,- відповів Макс. Там навколо поста три дрони сидять і проектують голограму.

- Танк також - голограма?

- Звичайно.

- А навіщо?

- Ну ти ж любиш вистави. Хіба не видовищно?

- Так це ти для мене організував?

- Великий склад ми підірвемо, там людей нема, а тут хай просто вистріляють свої боєприпаси, так безпечніше.

Знову з’явився танк і вогонь сконцентрувався на ньому. З іншого боку появився ще один. На блок-посту стало помітно розгубленість. Раптом за кілька кілометрів від поста появилась величезна вогняна куля, земля хитнулась, мало не збиваючи людей з ніг. Всі зупинились і зачаровано дивились як вогняна куля піднімається, перетворюючись в величезний червоно-чорний гриб. Прийшла потужна вибухова хвиля, вибиваючи вікна і двері. Всі кинулись тікати хто куди.

- О, тепер і тут вже можна підірвати рештки боєприпасів,- сказав Макс. Пролунало ще кілька вибухів. Блок-пост перетворився в задимлені руїни.

- Цікаво, як відреагують наші полтавські знайомі, коли прибудуть додому і побачать це? Хоча великий вибух вони напевне побачили і все вже зрозуміли.

- Думаю, полковник пожалкує, що не послухався Наталки і не розстріляв "попутчика".

- Так, горобці і ворони - всі на дрони і додому,- скомандував Макс.- Ну от тепер вже все, кінець вистави, можна і повечеряти.

- Ще не все,- сказала Дая,- треба ворону з бабочками приставити до "попутчика". Подивитись, з якою він там бандою зв'яжеться в Харкові і що вони плануватимуть проти нас.

- Ти думаєш він після цього всього не заспокоїться?

- Я в цьому впевнена, що ні. Не така він людина.

- Он полковник, який суровий вояка, але з Системою і демонами воювати не збирається.

- Є люди, які знають, що йдуть проти Системи, що за кожним їхнім кроком слідкують демони, але це їх не зупиняє,- сказала Дая.- А цей і не вважає, що до цього причетна Система, він переконаний, що це старикашці дуже везе, що вдається поки-що уникнути його рук, але нікуди він вже не дінеться, бо відомо, хто він і де.

- Добре, прослідкуємо. Але він буде ще мінімум годин 8 добиратись до Харкова, якщо якась випадкова машина не підвернеться.

- Да-а, весело у вас тут. Думала, що всі активні люди вже давно перебрались в міста в океані, а тут залишились лише старі, що звикли порпатись в городі, а воно он як - і тут, виявляється, життя є. Ну порадую я своїх глядачів кадрами з суші. Це бомба буде. Вони і не уявляють, що в наш час таке можливе. А я ще не хотіла на сушу їхати, думала - ну що там цікавого може бути, життя ж все в містах.

Після вечері Дая пішла в свою спальню, але спати їй не хотілось, була ще під враженням сьогоднішніх подій. "Треба буде завтра передати ангелу сьогоднішні записи"- подумала вона, "а поки-що подивлюсь що там на оптичних дисках Анатоля". Вона взяла пристрій для читання дисків, привезений батьком, але не знала як ним користуватись. Питати батька їй було соромно, тож почала сама експериментувати. Через деякий час їй нарешті вдалось розібратись, як його вмикати, вставляти і виймати диски.

На дисках були якісь програми, результати експериментів в вигляді фотографій, відео, графіків, таблиць... На одному з дисків був другий виступ Аї по телебаченні 18 вересня 2020року. Дая почала дивитись.

- Що ми маємо за перший день українізації? - почала свій виступ Ая. - Жоден телеканал, що вів передачі російською на українську не перейшов. Жоден орган державної чи місцевої влади не зробив нічого, щоб донести мої вимоги до ЗМІ, забезпечити їх виконання чи покарання порушників. Навпаки, прокуратура порушила кримінальну справу по факту "незаконного втручання в роботу ЗМІ", а СБУ кинула значні сили на розслідування цього. Єдиний позитивний ефект - це широке обговорення в соц. мережах і на форумах проблеми дерусифікації і українізації України. Але й тут ми спостерігаємо в основному негативні відгуки. А телеканали і політики продовжують замовчувати цю тему. Все це свідчить про поганий стан української нації, про те, що держава не працює в інтересах української нації, що ЗМІ знаходяться в основному в руках ворогів української нації.

Але, власне, я й прийшла саме тому, що українська нація знаходиться в такому важкому стані, і саме для того, щоб допомогти їй відродитись і розквітнути.

Вчора я дала всім без винятку шанс приєднатись до цієї благородної справи. А сьогодні ми бачимо хто є хто і чого можна від нього чекати.

Отже, в Криму і на Донбасі, поки ці території знаходяться під російською окупацією, шансів дерусифікації і українізації там нема. Тому сьогодні я ставлю вимогу деокупації цих територій України.

Даю тиждень на вивід всіх російських військ, військ проросійських найманців і колаборантів з території Криму і Донбасу, включаючи і Севастополь, звичайно. Але це не значить, що я буду тиждень чекати. Це означає, що через тиждень російських військ і військ колаборантів на території України не буде. А от чи встигнуть вони самі залишити територію України, чи ні - це вже від них залежить. Якщо я бачитиму, що вони виходять чи готуються виходити з України - я їх не чіпатиму, якщо ж ні - буду стимулювати до цього починаючи вже з завтрашнього дня.

Моя місія стосується виключно України. Жодних планів чи намірів щодо Росії чи інших країн в мене нема. Але якщо на території Росії відбуватиметься підготовка до агресивних дій проти України, я зупиню це і на території Росії.

Уряду України і президенту створити тимчасові військово-цивільні адміністрації, які б через тиждень почали працювати на деокупованих територіях.

Всі теле- і радіоканали, які з завтрашнього ранку вестимуть передачі не українською мовою, на окупованій території вимкну я, а на підконтрольній Києву території це повинні зробити відповідні органи влади. Сьогодні я даю останній шанс органам влади України почати працювати в національних інтересах. Завтра субота, але хай це не буде приводом проігнорувати мої слова. До завтра.

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 23
( написати коментар )