На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Золотий Вік людства (сценарій Апокаліпсису) 42

Анатоль, 22.11.2017 року- Не знаю, не знаю. Що принципово нового сталось за останні 20 років? Фактично лише кількісний ріст космічних проектів. От ти, наприклад, знаєш, що таке металевий вуглець?

- Не чув про такий.

- От бачиш, а в Анатоля він ще до війни був.

- І чим же він цікавий?

- Він набагато твердіший і міцніший за алмаз. Надпровідний при високих температурах, інертний, коефіцієнт відбивання електромагнітних хвиль 100%, ідеальний матеріал для дзеркал телескопів. З нього можна робити акумулятори енергії, ефективніші за хімічні.

- Це як?

- Диск з такого матеріалу може обертатись в вакуумі з величезними швидкостями, запасаючи механічної енергії на кілограм маси в рази більше ніж хімічні джерела. Та й соленоїд з нього може запасати магнітної енергії більше ніж хімічні джерела, в тому числі і чорна вода.

А ще можливі певні структури з нього, здатні до направленого вибуху з великою енергією. З нього можна робити безкорпусні ракетні двигуни, електромагнітні бомби...

- Бомби?

- Тор з великим запасом магнітної енергії вибухає направленим способом, сильно стискаючи і так потужне магнітне поле. Утворюється електромагнітний вихор з замкнутими магнітними і електричними лініями високої напруженості. Він може стояти на місці, як кульова блискавка, або рухатись в заданому напрямку з великою швидкістю, спалюючи на своєму шляху не лише електроніку...

- Це ти в записах Анатоля прочитала?

- Дещо в записах, дещо на диску.

- Це може просто фантазії.

- Там описані експерименти в яких він його одержав. Але найцікавішим є інше - цей матеріал є квантовим кристалом. Його атоми, чи деяка частина з них перебувають в одному квантовому стані.

- І що з цього?

- Це відкриває шлях до зовсім інших технологій, які неможливо, чи дуже важко реалізувати іншими методами.

- Наприклад?

- Була б твоя машина з такого матеріалу, то і кумулятивний заряд чи лазерний промінь був би їй не страшний, бо удар брали б на себе зразу всі його атоми, а не лише ті, куди попав кумулятивний струмінь чи лазерний промінь. В результаті був би лише легкий поштовх ніби тупим предметом. Крім цього такий матеріал дозволяє робити мініатюрні пристрої низькотемпературного ядерного синтезу, надійні квантові комп’ютери необмеженої величини і ще багато чого, що я й не зрозуміла, щось зв’язане з резонансним посиленням слабких взаємодій, зв’язку на нейтрино... Це не кажучи вже про те, що інструменти і конструкційні елементи з такого матеріалу не зношуються і працюють без тертя, бо його атоми локально не можуть поглинати енергію.

- Якась фантастика. І всі ці технології і конструкції є в цих записах?

- Того, що базується на квантових властивостях металевого вуглецю нема. Думаю ту інформацію Анатоль засекретив. Можливо вона на тій секретній флешці, яку він окремо ховав.

- Чому ж до цих пір цей матеріал невідомий?

- Ти питаєш чому Ая нічого не розповіла вам про нього? Чи чому він не відкритий до цих пір іншими дослідниками?

- І перше, і друге.

- Видно чи вона чи Анатоль вирішили для чогось приховати туза в рукаві. Відкрив його Анатоль випадково. А наука зараз планова, все прораховується наперед, ніхто не грається в іграшки з невідомим результатом, тож не дивно, що його до цих пір не відкрили.

- Так кажеш варто попробувати прочитати флешки на фізичному рівні?

- Обов’язково. Думаю на тій секретній флешці може бути інформація про базу Аї. Може там ціле підземне місто квантових комп’ютерів і фантастичних технологій.

- Ой ти і мрійниця, але пішли снідати. Чи може вже й обідати. В мене для тебе теж дещо є.

- Щодо "пасажира"? Він знову щось організовує проти нас?

- Так, мобілізував одну з Харківських банд.

- І що вони планують?

- Точно не відомо. Вони прихлопнули твою бабочку.

- Як це сталось?

- Вона залетіла в кімнату, де пасажир говорив з місцевими бандюками, її хтось помітив: "Дивіться, стрекоза!" Ну і...

- Чому ж вона не ховалась, не тікала?

- Ворона прогавила. Вона ж не знала, що то не розвідувальна камера, а побутова, що в неї нема відповідних інстинктів розвідувальної камери, що їй треба давати правильні команди...

- То не побутова камера, а студійна, такими ми передачі готуємо.

- Це однаково, в розвідувальних спеціальні інстинкти є, щоб на очі не попадатись. Та й я проворонив, не попередив ворону.

- Так що, ми зовсім нічого не знаємо про їхні плани?

- Знаємо, що нападу на маєток вони поки-що не планують. Та й не розумно б це було з їх боку.

- А що планують?

- Думаю, хочуть захопити автомобіль в дорозі.

Читати коментарі (1)
Рейтинг Оцінили Переглянули
1 Павло. 30
( написати коментар )
Павло
2017-11-22 08:46:48

Чи ті казки читав я у дитинстві...

(відповісти)
( написати коментар )