На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Перша думка з вісімнадцяти

Serischeva Antonina, 02.01.2018 рокуМені вісімнадцять. Вже вісімнадцять років я ходжу по цій майже круглій Землі, сподіваючись, що ще стількі же і більше ще проходжу.

Народившись нам дуже пощастило. Ми дізнаємось про життя нашого світу майже с перших вуст. Словом, нам не треба проходити за ручку з еволюцією всі етапи розвитку людства, починаючи з вогню. Теперь ми вчимось не полюванню, а роботі з гаджетами. Так сказати, ми починаємо не з нуля, з точки зору тієї леді, що підштовхує нас на зміни. Але шо можна сказати про особисте життя одної одиниці поняття "людство" - людини?

Ні для кого не секрет, що більшість добрих фільмів побудовано на старих казках. Історія Попелюшки, скоріш за все, тисячу разів розповідалася у різних інтерпретація. Та кіно і життя це різні кінці нерівної палиці реальності. Так, фільми та книжки нас повчають. Хоча вони є дуже ідеалізованими. Я б дала більше трьх років нашій принцесі на завоювання принца. Отже у книжках можливо знайти сценарій, що тканиною може лягти на твоє життя? Звісно.

Я дивлюсь на це з іншого боку. Казки, прислів`я та улюблені фільми це те, що люд збирав тисячоліттями. Те є те, що помічалось. Помічалось та забиралось. Нащо? Щоб легше тобі у двохтисячних роках жилося. Можливо це такий же збір життєвиє лайфхаків, як і творіння науки, що завжди полекшують людське життя та допомагають ліні співіснувати з нашим складним світом. Добра дівчина, яка все робила чесно отримала своє. А злі сестри отримали по заслузі. Важко спиратися на казки, але ж карма теж на це і спирається. Бути хорошим, це як знаходячись у лабіринті, знаходити таємні шляхи повз нього. Тож перша думка - треба бути хорошим, це корисно.

Читати коментарі (0)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 31
( написати коментар )