На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Друга думка з вісімнадцяти

Serischeva Antonina, 02.01.2018 рокуЩо таке доля? А вона взагалі існує? Чи є вік у зрілості людської? Почну, як в новинах, з останнього порядку денного. Зрілою людина стає у сорок років. Хоча і у тридцять.

Ти можешь бути зрілою у солодкі двадцять чотири. Я ж стала зрілою у десять. Запам'яовуй, що зрілість далеке поняття від чисел, а саме від віку. Зріла людина це та, яка знає нащо вона живе, наче відчуває своє призначення. Доля може існувати в нашій голові, де дуже зручно наша уява працює проектором. А загалом, що це є доля? Я дуже полюбляю це поняття саме українською мовою. Бо від схожих слів "доля" "долоня" "долина" мій проектор в захваті. Одразу ж в голові картина переплетених доріг на пагорбах. Вважаю, що поняття зрілості людини можно об'єднувати з її стежками та її пагорбами. Коли людина хоч трохи замислюється та в чому ж сенс, тоді її доля промальовується максимально.

Доля. Її можна уявити, як схеми доріг. Коли на якомусь запитанні ти відповідаешь словом або дією "так" чи "ні" , ти звертаєшь на інший шлях. Дуже схоже на тести в жіночих журналах, де ти звертаєшь по кривій в залежності від відповіді.

Комусь трохи лячно від думки, що все прописане, але друже мій, тобою ж прописане. Згадуючи першу думку, що ти хороша людина, можу гадати, що життя на стежках долі буде тобі надавати суперсилу, або знаряддя, словом не будешь забутий. Тож думка друга - система долі керована.

Читати коментарі (3)
Рейтинг Оцінили Переглянули
0 33
( написати коментар )
Анатоль
2018-01-02 14:33:40

"Я ж стала зрілою у десять."

 

Це є треба...

Мені 63, а зрілим чи дорослим ніколи себе не почував.

(відповісти)
Микола Нечета
2018-01-02 23:01:14

доволі банальні роздуми, варто перечитати геніїв філософів і думки стануть цікавіші. а ще допис автора Дідусь в науковому розділі Большого Форуму "Про мету життя", то дядько який все може математично пояснити, наприклад що метр в нульовому ступені то є крапка. аби вистачило мізків второпати :о) 

(відповісти)
Микола Нечета
2018-01-02 23:30:37

чи прописана доля на долоні? британські вчені провели аналіз доволі великої кількості передчасно загиблих людей в моргах, виміряючи довжину лінії життя і розриви на ній. це порівняли з контрольною групою випадких живих того ж віку і статі. висновки були неочікувані для науковців - хіромантія мала статистичні відмінності від простої випадковості.

(відповісти)
( написати коментар )