На першу сторінку
 
РеєстраціяЗайтиВідновити доступ
ЛітКлуб лого
всі твори проза поезія інше рецензії форум автор

Forget

Роман Миронов, 06.01.2018 рокуЯ хочу тебе забути, просто, щоб бути поруч.

Самотність здається раєм, я хочу навчитись не думати,

Не чекати

І не згадувати тебе.

Як стерти пам'ять? Як похоронити тебе в собі?

Як навчитись жити без тебе?

Відстань розтинає скальпелем душу,

Я вимушений

Відчувати біль.

Тобі не треба мене знати.

Тобі не треба, щоб я допомагав тебе сцілити.

Але

Ти хочеш любові,

А моя любов – це хвороба.

Колись я, можливо, забуду тебе,

І симпатія поєднає нас,

Я перевчу себе боліти,

І подарую тобі

Блаженство.06.01.2018

Читати коментарі (7)
Рейтинг Оцінили Переглянули
2 Окайда , тиха вода. 45
( написати коментар )
Микола Нечета
2018-01-13 23:08:57

я хочу любов забути (тоді зрозуміло чому бути поруч, щоб перевести стосунки в чисто спортивний секас). Тільки щойно згадав тебе у коментарі до вірша Нечитайла - ви надто плутані в своїх бажаннях і світобаченні, а тому інколи важко зрозуміти що вкладаєте у вірші. це ж не повинно бути набором красивих слів, еклектичних, туманних, абстрактних. Пушкіна вважають великим, бо у нього все предметно і все на своєму місці - в сінєм нєбє звьозди блєщуть, в сінєм морє волни плєщуть, тучка по нєбу ідьоть. бочка по морю пливьоть :о) уявіть на мить що у нього бочки летять небом ... це ж не для посередніх уміфф

(відповісти)
Роман Миронов
2018-01-14 00:46:41

В мене проблеми із станом закоханості. Коли я закоханий, мене ламає, як наркомана, я починаю вимагати в коханої людини дуже багато уваги, мені треба, щоб вона постійно була або поруч, або на зв'язку. 

Тобто я вклав той сенс, що якщо мене попустить, то я зможу з нею нормально зустрічатися, а не весь час виносити їй мозок.

(відповісти)
Микола Нечета
2018-01-14 01:06:18

це звичайний егоїзм, - любити це в першу чергу ПОВАЖАТИ свободу волі коханої. ти любиш поки що не іншу людину, а власну любов до неї. а бажання бути з коханою природнє, але воно має бути ВЗАЄМНИМ, і якщо не вербалізувати конфліктні ситуації. а таємно пробачати. то це накопичується, а потім починаєш вважати що тобі хтось щось винний (бо ти ж пробачав). а НІХТО НІКОМУ НІЧОГО НЕ ВИННИЙ, може хіба що батьки власним дітям. я не намагаюсь повчати жодним чином. бо сам ніякий батько. а бути на зв.язку то підозри і ревнощі - вони справжню любов ВБИВАЮТЬ. без довіри кохання не буває. бо то низькі стосунки. ти ж читав моє ЩАСТЯ НЕ ВМИРАЄ? ти хоч щось там про ревнощі побачив? отооож

(відповісти)
Роман Миронов
2018-01-14 01:19:11

Та я все розумію, але не в егоїзмі справа тут. Я можу нормально взаємодіяти з жінкою, але лише тоді, коли не закоханий. Я не виношу стану закоханості, мені дуже погано від нього.

 

Та що тут казати, мій психіатр теж не розуміє. Я один такий, що замість того, щоб літати в небесах при закоханості, проходжу через пекло. 

 

(відповісти)
Микола Нечета
2018-01-14 01:32:27

людині не властиво прагнути того. від чого їй погано. у тебе звичайна боязнь сталих стосунків. можливо достойну їх ти не зустрічаєш, чи занадто цінуєш власну свободу. а дівчата нюхом чують що їми прагнуть лише скористатись. профури ж можуть легко давати прохіндєям. а тобі спєцом не давати. міркуючи що ти може й одружишся. слід уникати таких потвор - вивчай життя, психологію і прагнення жінки. 

(відповісти)
Роман Миронов
2018-01-14 15:22:55

Ну, маю кілька книжок про психологію стосунків. Але толку з того, якщо я нічого зробити з собою не можу, тобто не можу себе контролювати.

 

Стосунків не боюсь. Боюсь, що почну стосунки - і все спорчу. А так завжди. Я був закоханий 37 чи 38 раз. І ти хочеш сказати, що я нормальний ? )))

 

Скажу, як це бачу я. Я закохуюсь так, ніби мені не 25, а 16. І боюся, що та фігня в мене буде до кінця життя.

В мене з дівчатами не виходить з двох причин: 1. я надто на них тисну; 2. я нічого не роблю. Хоча зазвичай тікають від мого тиску, а не від того, що нічого не роблю. 

А нічого не роблю від того часу, як захворів. У мене психічний розлад. Не смертельно, виглядаю здоровим, але нормально працювати не можу. А оскільки я не працюю, то яка мене дівчина захоче?

(відповісти)
Микола Нечета
2018-01-14 16:15:53

ти захоплюєшся, а не закохуєшся - закоханість і велике справжнє кохання то геть різні речі! ти зупиняєшся на первічній ідеалізації незнайомого тобі чужого внутрішнього СВІТУ, тобто обожнюєш зовнішній фантик кангхветки. а розгорнути і з.їсти боїшся. Любов це перш за все велика праця над собою і з партнером, як зберегти, чим не відштовхнути. Може ви обоє збоченці один садист. інша мазохістка - у вас чудова партнерська пара і любов. якщо ж один з вас нормальний . то не варто тягнути ці стосунки, бо приховувати щось то робити насилля над власною сутностю. краще шукай те що тобі потрібно. але не розгорнувши фантика не зрозумієш що всередині

(відповісти)
( написати коментар )